1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

vendy01
12. dub 2013

@mariiianka Ahoj, tak konečně píšu. Chvilku mi to dalo než jsem se probrala po noční, pak dítko ze školky... 🙂
Tak poslední testík luxusní 😵 😵 Myslím, že už je to jasný a určitě tě to muselo hodit do klidu ne? 😀 😀 Tak nakonec i nový mamatest dokáže pěkné čárky 😀 😀
No paráda, mám z tebe radost 🙂 🙂 Do pondělka už to uteče rychle 🙂 Vlastně ještě v neděli čekám ten digi testík 😀

U mě se konečně rozjela mrcha v plné síle, je to opruz, ale bylo to jasný..

mariiianka
12. dub 2013

@vendy01 no jo pracující,to zcela chápu.Já už se dom trochu nudím,kdyby aspoň bylo krásný počasí.Jasně že už jsem v klídku,nachvíli 😀 No jo bylo mi porazeno ať zkusím odpo,že jsou silnější.Nevěřila jsem tomu a když se objevili,tak teda šok.Myslela jsem si,že by měli být spíš slabší.Nějak to nechápu,ale to je jedno,hlavně že jsou tam 😵 .Snad v neděli nezapomenu 😅 .Takže přeci ti to clostík rozhodil,ale další kolo už je tvoje 😵 .

kockacz
12. dub 2013

@mariiianka No to je hezka fotka takhle odpoledne! Opravdu to vidim na vitezstvi v prvni etape maratonu 😀

mariiianka
12. dub 2013

@kockacz no ještě nepředbíhejme 😅 .Ale děkuji 😉

vendy01
13. dub 2013

@mariiianka Tak dnes dálnice jako hrom koukám 😵 😵 😀

mariiianka
13. dub 2013

@vendy01 je to neuvěřitelný,tomu se fakt říká zázrak 😵 .Ještě aby v pondělí byla dobrá krev a budu spokojená.Nemůžu tomu nějak uvěřit 😅 😅 .Doufám,že brzy zažiješ tu euforii,co teď zažívám já.Moc moc moc ti to přeju 😵 😵 😵

vendy01
13. dub 2013

@mariiianka Děkuju, věřím, že se taky dočkáme 🙂

mariiianka
13. dub 2013

@vendy01 to si piš,protože od teď ti budu posílat těhubacílky 😀 😀 😀

mariiianka
14. dub 2013

@vendy01
@kockacz tak holky,slíbený testík na památku 🙂

vendy01
14. dub 2013

😵 @mariiianka Tak ho tady konecne mame!!!! Nadhera,uz neni o cem pochybovat. 🙂

mariiianka
14. dub 2013

@vendy01 Vendulko děkuji,hlavně aby krev byla ještě OK a pak snad už konečně uvěřím,že je to fakt těhu 😵 😵

kockacz
14. dub 2013

@mariiianka jsem zvedava na tu krev, kolik to bude...Drzim palce 😀

vendy01
14. dub 2013

@mariiianka Ještě jednou píšu, tentokrát z PC. Dnes jsme byli celý den venku na zahradě 😵 Opravdu náááádherný den!!!!! Připravili jsme zahradu na novou sezónu a nakonec jsme opekli buřtíky. No jsem nabitá energií na celý měsíc 😵 😵 😵
Tenhle testík je opravdu za odměnu 😵 😵 Budu se těšit na výsledky krve, určitě to bude krásný číslo 😵 😵 A pak čekat jestli to budou dvojky nebo jednen prďolka, pak aby bylo vše ok v těhu, porod a pak se bát dalších x let 😀 😀 😀 Pořád se člověk bude sice něčeho bát, ale za to to rozhodně pořád stojí!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

mariiianka
14. dub 2013

@kockacz no nervíky už pracujou,jen aby tam něco bylo.Ale jsem přesvědčená,že prostě to tam je 😅

mariiianka
14. dub 2013

@vendy01 my jsme se taky slunili,sem tam jsem něco pošťourala.Postavili jsme trampolínu,tak je Adélka spokojená.A na buřtíky taky došlo.To je dobře,že jsi nabitá,teď půjde vše samo 😉 .Ten je krásný viď,jen kdyby za ty peníze to tam vydrželo 😒 .No doufám,že krev bude v poho,jinak se z toho zblázním.Ale pevně věřím že jo 😵 .Ono je furt něco,ale je jasný,že to za to rozhodně stojí 😵 😵 😵 .Zítra,jen co se dozvím,jak jsem dopadla,dám vědět.Protože holky moje zlatý bez VAŠÍ podpory,bych to nezvládla.Děkuji děkuji děkuji 😵 😵 😵

vendy01
14. dub 2013

@mariiianka Tak to jste měli taky krásný den🙂 Krev určitě bude v poho, není jediný důvod proč by neměla být 🙂 Chápu, že máš obavy, člověk hned tak něčemu nechce uvěřit po takové době neúspěchů, ale věř, že se karta obrací a blýská se na ty lepší časy 🙂 🙂 🙂

mariiianka
15. dub 2013

@vendy01
@kockacz zlatíčka moje,je to POZITIVNÍ 😵 😵 😵 .HCG 678.Já mám takovou radost 😀 😀

kockacz
15. dub 2013

@mariiianka Mam za tebe opravdu radost a moc ti to preju! Hlavne, aby bylo vsechno ok.
Jeste asi nevis kolik jich bude vid?

mariiianka
15. dub 2013

@kockacz děkuji moc,jsi zlatá.Teď bude řada na tobě a na Vendy,prostě vám to musí vyjít,věřím tomu.Snad bude vše v poho,na utz jdu za 14 dní,tak snad se něco dozvím.A jestli je tam jedno nebo dvě,to je mi už zcela fuk,hlavně ať jsou ZDRAVÍ a v pořádku.

vendy01
15. dub 2013

@mariiianka Tak to je perfektni!!!!! Pisu v rychlosti z mobilu. Nadheraa,moc gratuluju!!!!!!!!!

mariiianka
15. dub 2013

@vendy01 moc děkuji.Nemohu se z toho nějak vzpamatovat 😅 😅 😅

vendy01
19. dub 2013

@mariiianka
@kockacz

Ahoj holky! Jak se daří??? U nás teď takové "hluché" období, beru 4. den Clostík . Další měsíc už ho brát nebudu, pokud to nevyjde, objednávám se do CARu a začnem plánovat IVF (na září). Už jsme pevně rozhodnutí 🙂

mariiianka
19. dub 2013

@vendy01 ahojky,u mě nic nového.Ještě 10 dní a jedu na utz,už se těším.Tak budu držet palečky a těšit se na pozitivní zprávičky.Do září ještě daleko,tak se třeba o dovče zadaří.A pokud ne,tak IVF už určitě.Hlavně člověk musí jít do toho s pozitivní myšlením a pak jde vše lépe.Mám z tebe takovu radost.

mariiianka
25. dub 2013

@vendy01
@kockacz ahoj holky,tak jak se máte.U nás nic nového.Ještě nekonečné 4 dny a hurá utz 😅 .Všechno je tak zdlouhavý,doufám,že pak to bude rychleji utíkat.A hlavně aby bylo vše v pořádku.Ještě,že je teplo a můžu být venku,jinak bych se zbláznila.Něco málo udělám,ale převážně mám relax 🙂 .Jinak vycházky moc nevyužívám,protože je většinou prospím 😀 a to chodím večer celkem brzo spát,no jo,ale únava je únava.Tak dám vědět,jak jsem v pondělí dopadla,snad bude vše OK 😉

kockacz
25. dub 2013

@mariiianka @vendy01 ahoj holky, u nas se zatim nic nedeje. Cekam na MS a pak nasazuju Clostik, frcim na infuze a zkousime dalsi IUI. Vychazi to nekdy po kvetnovych svatcich. Mam ted strasne fofry v praci, tak sem jen vzdycky juknu co je noveho. Drzim palce na kontrolu az uvidime ty vase zizalky 😉

mariiianka
25. dub 2013

@kockacz jééé,tak to budu držet moc moc palečky.Tak pak dej vědět a to by bylo aby to už sakra nevyšlo 🙂 .Mám radost i za tebe,určo se zadaří,MUSÍÍÍ!!! 😵

vendy01
25. dub 2013

@mariiianka Náhodou mě připadá, že to vše docela letí, ale u tebe vřím, že se to táhne 🙂 😅 Moc držím palce na UZ, budu očekávat jen ty nej zprávy 😵 😵
@kockacz Držím palce do dalšího boje!!!!!! Už to přeci konečně musí vyjít!!!!!! 🙂
Ahoj holky, tak u nás nic extra 😒 Poslední cyklus s Clostíkem a dnes jsem byla na UZ, kde to vypadá, že se mi udělala nakonec cysta a ne folík 😝 Jinak už jsem se objednala rovnou do CARu na konec května. Mají narváno, ale pro nás to bude tak akorát.

mariiianka
26. dub 2013

@vendy01 mě to moc neletí,když jsem furt doma,ale už jsem si i zvykla 🙂 .Cysta to je nepříjemná věc,ale může sama zmizet,no a květen je to coby dup,tak se to aspoň někam zase kousek pohne viď.A kam si se objednala,vy máte car tam někde asi u vás viď.Aspoň to nebudeš mít tak daleko jako my.Ale třeba to nakonec nebudeš ani potřebovat,v létě jedna dovolená může vše změnit,moc bych ti to přála 😵

kockacz
26. dub 2013

@vendy01 taky mi pripada, ze cas strasne leti. To kdyz clovek chodi do prace, kde se nenudi 😀 Konec kvetna je 😀 fajn, utece to jak voda.
Ja jsem ze svych 4 prirozenych tehotenstvi 2x otehotnela v kvetnu, 1x v cervnu. ALe to bylo prirozeny otehotneni, nevim jestli to bude platit i ted u toho IUI 😝 U nas zase bude slozita kombinace s infuzemi v Praze. Zaciname tyden pred IUI a pak jednou tydne. Nevim, jestli uz jenom z toho stresu z toho silenyho dojizdeni a vseho kolem to nedopadne 😖 Na druhou stranu, my se na ty doktory vyprdnout nemuzeme, nesmime tehotnet sami, ale jen kontrolovane s temi infuzemi. Jinak se to neda presne nacasovat a zase by to nedopadlo ☹ Je to tezky vysvetlit.
@mariiianka

mariiianka
26. dub 2013

@kockacz to je blbý,když je to ještě takhle komlikovaný 😖 .Taky jsem to měla takhle vždycky s IUI se stresem,hlavně mě to vůbec nebavilo,protože už dopředu sem věděla,že to nedopadne 😠 .Asi nějaká intuice nebo co,ale do IVF jsem šla s tím,že to prostě dopadne výborně.Takže stres je hrozný svinstvo.Zkus myslet pozitivně,i když to jde někdy těžko.Budu na tebe moc moc myslet,ať to dopadne na výbornou a hlavně se šťastným koncem 😵