1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

barakara
22. kvě 2013

@mariiianka no akorat nevim, kam budu pri te stimulaci pichat uz ted mam modriny na brise 🙂
To je dobre, ze nemas nevolnosti. Ja bych teda zadne spis nechtela, alespon muzes normalne fungovat 🙂 Pracujes nebo jses doma na neschopence?
Urcite bude vse v poradku. Jinak s tim spanim ja bych spala porad a tehotna nejsem.... 🙂

mariiianka
22. kvě 2013

@vendy01 Hele nás dr. chtěl taky hnát asi po 4.nevydařeným IUI na IVF,ale prostě jsem trvala na tom,že chceme ještě to zkusit,naivně jsem si myslela,že se stane zázrak 😀 .Ale u vás není vyloučeno,že se nezadaří.Třeba k tomu příjdeš ani nebudeš vědět jak 😉 .Naštěstí Aďa nedostala tu sádru,ale já myslím,že by ji stejně nevydržela 😀 .Protože už i tu dlahu polámala.Dr.asi v pátek trefí,až to uvidí 😅 .Ona už na to totiž chodí normálně,co nějaký berle.Ale do školy chodí,to prostě jít chtěla,že pak má moc dopisování 🙂 .Takže jí ráno odvezu a v poledne je už doma.Ale ještě 2 dny a bude snad zase chodit normálně.Jo a za držení palečků neděkuj,prostě bych byla šťastná i za tebe kdyby to vyšlo 😵 😵 😵

mariiianka
22. kvě 2013

@barakara já mam neschopenku už od OPU,takže skoro už 2 měsíce.Dělala jsem převážně noční,sice jsem seděla jen na vrátnici,ale u toho ještě uklízela a to je nějakýho ohýbání,takže jsem nechtěla riskovat a vyplatilo se.No to já netěhu taky mohla spát,ale tohle je abnormální 😀 .Někdy to stihnu dopo i odpo a večer jsem unavená nanovo 😀 😀 .Takže docela mazec,kam se na mě hrabe medvěd 😀

mariiianka
22. kvě 2013

@barakara jo a modrřiny jsem měla taky a docela dlouho.Teď zavádím utrogestan 3x2 tablety a už je to oprusTeda,ten mám taky už od začátku a ještě tak 3-4 neděle mít budu 😒

kockacz
22. kvě 2013

@mariiianka Ten Utrogestan je humus 😒 Predstava, ze ho budu zavadet do 3.mesice me desi... @vendy01 chtela bych si nastudovat neco o tom IVF v nativu. Jestli to znamena, ze neberes stimulaci pred OPU a ani pak....? Drzim palce na IUI 😉

mariiianka
22. kvě 2013

@kockacz to je humus,ale ono to tak strašně letí,že ti to ani nepříjde

mariiianka
23. kvě 2013

@vendy01 na zítra držím vše co mám a poslala jsem ti srdíčko,tak snad přinese štěstí 😵
@kockacz a tobě jsem poslala druhý srdíčko,ať najdeš na testu //,tfuj tfuj tfuj 😵

vendy01
23. kvě 2013

@barakara Děkuju!!! 🙂 V tomto CARu to jde všechno hodně rychle a přišla jsem tam navíc před ovulkou 🙂 Ten nativní cyklus nám doporučil proto, že mi krásně roste sliznice i folikul a doktor nevidí důvod, proč bych se měla ládovat spoustou hormonů-laicky řečeno. Šli bychom buď do nativu se stimulací jen Ovitrelle nebo do minimální stimulace. Rozdíl v klasickém IVF je jen v menší dávce hormonů a u úplného nativu není ani narkóza. No uvidíme. To je ještě předčasné 🙂
Vám taky moc držím palce, ať mrška dorazí a můžete na to vlítnout!!!!! 🙂

@mariiianka Moc děkuju za srdíčko!!!!! 😵 Snad nám přinese štěstí 🙂 Ikdyž jak to známe, moc si to nebudu malovat.... 😅
Dneska jsem si po dlouhé době zase dala bodanec do břicha. Dnes mě to ani nezaštípalo 🙂 Tak já se zítra ozvu, jestli vše bylo ok. 😉

mariiianka
23. kvě 2013

@vendy01 buď pozitivně naladěna a už to je poloviční úspěch 😉 .Jeden bodanec to je v pohodě 🙂 ,to je dobrý,že bys do sebe nemusela cpát tolik hormonů,ale ty to potřebovat stejně nebudeš 😉 .Jen se ozvi,to víš já jsem zvědavá 😅

kockacz
23. kvě 2013

@mariiianka Diky moc za srdicko 😉
@vendy01 drzim palce na zitrejsi "akci" 🙂 Rikam akce, protoze u me to ted teda rozhodne nebylo raz dva jak minule. Tentokrat to provadela jina doktorka a nejak tam nemohla dostat ten katetr, tak ji asistent musel podat nuzky a neco tam usmikla, aby to slo 🙂 Pak byla spokojena...

mariiianka
23. kvě 2013

@kockacz snad přinese štěstíčko jako mě 😉

vendy01
23. kvě 2013

@kockacz Děkuju 😉 To je teda story, zní to až děsivě 😅 😀
@mariiianka Tak pozitivně naladěná jsem 😉 ,ale znáš to, žádný přehnaný iluze 😅 😀

vendy01
24. kvě 2013

Ahoj holky,tak to mame za sebou🙂 vse probihalo hladce,az na delsi cekani,meli dneska nejak plno. Pak bylo za minutu hotovo🙂 Tak ted uz jen zase cekat...

mariiianka
24. kvě 2013

@vendy01 ........na pozitivní výsledek 🙂 .My jsme byli dneska konečně na sundání sádry,tak jsem čekala,že si tam taky pěkně pobydeme,když je pátek,ale naštěstí ne,během 20 minut jsme šli na řadu.Tak paráda a doufám,že nás dlouho zase nic nepotká.Akorát mě to přišlo draho,prý za nohu bolestný,tak jo,v hračkárně jsme nechali pětistovku 😅 .Já jdu v po na kontrolu,tak budu informovat,jen se modlím,aby bylo vše OK 😕

vendy01
25. kvě 2013

@mariiianka Tak to jste u doktora zmákli dobře 😉 V hračkárně to znám, my za poslední vyvrtanou plombu dopadli podobně 😅 😀 Já jsem na celý víkend v práci, tak nic moc, ale počasí je stejně na nic, manžel se učí na státnice, dítko u babičky, tak mi to ani nevadí 🙂
Na pondělí budu držet palce!!!!!! 😉 😉

kockacz
25. kvě 2013

@mariiianka taky drzim palce na kontrolu, leti to jak blazen 😎 Jestli budes mit fotku, tak se pochlub ju?
Ja si asi v pondeli skocim na krev, testovat se mi zatim vubec nechce. Kdybych nemusela kvuli dalsi infuzi, proste bych cekala do MS. Nejak me to tentokrat vubec nelaka, jsem uplne v klidu, nemam zadne priznaky ani pichani. Myslim, ze to nedopadne, ale jsem v klidu. Vcera jsem se prihlasila do vyberoveho rizeni na jinou praci, takze nic neresim a nechavam veci plynout... 🙂
@vendy01 taky jsem zitra v praci, tak dneska lenosim 🙂

mariiianka
25. kvě 2013

@vendy01 tak ať ti to v práci uteče 😉
@kockacz fotku si prostě vyžádám,už jí chci 🙂 .Hele já taky neměla žádný příznaky,vůbec nic.To je dobře že jsi v klidu,žádný stres a třeba budeš mile překvapená.Už by to chtělo změnu 😉 .Tak dej vědět jak jsi dopadla,ale držím stále co mám 😵

mariiianka
27. kvě 2013

tak Vás holky zdravím a posílám sladký pozdrav 😵

kockacz
27. kvě 2013

@mariiianka jeee, krasny ! 🙂 Ale v prvni chvili jsme se lekla, ze jsou opravdu nakonec dve 🙂

mariiianka
27. kvě 2013

@kockacz bylo by to hezké,ale i jedno je velký zázrak 😵 .Teď jsi na řadě ty s Vendy 😉

vendy01
27. kvě 2013

@mariiianka Krásná fotečka!!!!! 😵 😵 😵 😵 Mám z vás radost!!! 😵 😵 😵

mariiianka
27. kvě 2013

@vendy01 takovýhle fotečky nám budeš brzy taky ukazovat 😀 .Teď ještě,aby to dopadlo dobře,co dobře, výborně za 14 dní 😉

kockacz
28. kvě 2013

@mariiianka @vendy01 Bohuzel nam to opet nedopadlo. Na testu bilo a krev negativni ☹ Myslim, ze vubec neprobehla ovulka. Necitila jsem nic, jindy ji poznam.
A pritom bych ted tak potrebovala, aby se to povedlo - v praci silenej stres a atmosfera taky desna - snizuji nam platy, takze by se mi ted jeste nemocenska i materska pocitaly z normalniho platu. Myslim, ze uz jenom z toho stresu v praci to nemohlo dopadnout 😖

mariiianka
28. kvě 2013

@kockacz ☹ ☹ ☹ to mě moc mrzí.Stres je nejhorší,co může být.Nám seš určo kvůli tomu nezdařilo ani jedno IUI.A co bude teď?S prací je to hrozný.Já jsem zvědavá,co mi teď bude posílat sociálka za almužnu 😒

vendy01
28. kvě 2013

@kockacz 😒 Ach jo, je mi to líto, je to v pr... 😔 Nezbývá, než bojovat dál, ikdyž jak čtu, tak sil moc není... Tak se držte!!!!!!!
Doba, kdy bude lépe určitě jednou nastat musí!!!!!! 😉 😉

mariiianka
1. čer 2013

@vendy01 ahojky,tak jak se cítíš.Kdy pak budeš testovat.Stále držím a držím vše co mám 😵

vendy01
2. čer 2013

@mariiianka Ahoj, tak opět zdravím z práce, kde trávím svůj víkend 😅 Cítím se dobře, vlastně úplně normálně, jen mívám po Utrogestanu klasicky chvílema závratě.. Ale myslím, že to nevyšlo. Zkoušela jsem testík, jak se mi rychle odbourá Ovitrelle. 5 den po IUI jsem měla slabou čárku a další den už nic. Na normální testování je ještě asi brzy (dnes 9 den po IUI), ale samozřejmě jsem včera zkusila a nic. Nějak cítím, že to nevyšlo... No uvidím 😉
Tobě ty týdny teda skáčou. Chtělo by to nějakou fotku pupenda 😀

barakara
3. čer 2013

@vendy01 To je jeste brzo na testik, zkus pozdeji. Drzim palce at to vyjde.
@mariiianka Krasne fotecky.

Jinak my holky byli dnes na prvnim ultrazvuku pri stimulaci a mam asi 20 foliklu, doktorka byla narame spokojena...tak ja jsem taky. OPU bude asi v utery.

Mejte se moc hezky a optarujte se v dobe povodni.

mariiianka
3. čer 2013

@vendy01 ahojky,včera jsem nestihla nějak odepsat.Zvedl se nám tu potůček a stala se z toho divoká řeka,ale naštěstí my jsme na kopečku,tak se nám to vyhlo,ale lidi co mají domy kolem potoku,tak to měli všude,no hrůza děs.Člověk dokud to nevidí na živo,tak nepochopí.Třeba to ještě dopadne.A kdyby ne,jdete ještě do IUI?Prosím tě,moje špíčky raději vidět nechtěj 😀 .Počkej si až budu tak v listopadu,pak se třeba pochlubím 😀 😀 .V pondělí jdu na screening,tak se modlím,ať je vše v pořádku.No uvidíme,ale už se těším,snad je mimísek v pořádku

mariiianka
3. čer 2013

@barakara ahojky,to je super.Já jich měla taky 20 😉 .Držím moc palečky.Zachvilku už budeš těhulka 😉