• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

10. října 2016 
@zdenkaturkova musí se štěstí už usmát a určitě se zadaří,aspoň někomu.Tak pak dej vědět jak jste dopadli
20. říj 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dlouho tu nikdo nepsal, a tedka nestíhám číst. Snad ty další pokusy budou u všech úspěšnější, u nás to moc nadějně nevidím :( trápí mě výtoky ( po styku ještě horší) takže si nejsem jista jestli naše snažení neodložit, protože mě furt trápí nějaké svědění apod.
20. říj 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Děkuju :wink:
@zdenkaturkova Tak to držím palce,jak píšeš,do třetice všeho dobrého,tak to musí vyjít :slight_smile:
20. říj 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumamka tak ať se dneska zadaří
21. říj 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Děkuji,no od manžela prý denska dostali ještě jednou tak velké množství spermatu než minule a já zase měla minule nízkou sliznici a tentokrát OK,tak máme snad i větší šanci :wink: .
21. říj 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumamka tak to by se mohlo zadařit,tak hodně štěstíčka.Já jsem to zatím ještě nedostala.Posledně jsem myslela že už je to tu,jen slabý špinění a toť vše,tak uvidíme,ale testy nechávám zatím v klidu.
22. říj 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka a kdy měla dorazit mrcha?kolikátý jsi dc?
23. říj 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, mám otázku ohledně IUI , s přítelem se snažíme necelý rok, spermiogram dobrý, ovulace prý taky, ale stále nic. Myslíte, že můžeme jít na IUI ( že nás v centru neodmítnou ? ) , když se snažíme necelý rok? Předem díky moc a všem snažilkám // .
23. říj 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumamka už to neřeším,už dorazila :frowning2: .Takže je opět po ,ach jo
23. říj 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Ahojky, já bych do toho určitě šla, podle mě by Vás neměli odmítnout :wink: Držím pěstičky :slight_smile: Já jdu ve čtvrtek na ultrazvuk 9 DC, takže nás 1. iui čeká asi příští týden, tak jsem zvědavá jak to všechno bude :wink:

@mariiianka To je mi moc líto :frowning2:
24. říj 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 určitě do toho jdi,určitě vás neodmítnou.Přeju hodně štěstíčka,ať se brzy zadaří
@holanci já jsem to tak trochu čekala,to by musel být zázrak,kdyby se to podařilo.Tak držím palečky ať je to i zároveň poslední iui :wink: .My si dáme asi teď pauzu,aby jsme nabrali nový síli a pak se uvidí
24. říj 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak dnes jsme byla u dr. večer mám pregnyl a zítra druhý pokus IUI, a taky nové spermio, protože to poslední by nám stačilo akorát tak na IVF mi dnes řekla dr. takže pokud se do ledna nepodaří tak nás to čeká.
mějte se hezky :slight_smile:
24. říj 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci Ahojky, děkuji moc, právě u mě probíhá ovulace jsem 15DC folukil 18,8mm ( pobolívá mě podbříšek, takže asi i praskl) a sliznice prý OK, tak uvidíme :wink: , přítel má spermiogram - morfologii 15%, tak se snad mrška jedna prokouše :slight_smile: a uhnízdí. Kdyby to nevyšlo, tak volám do centra. Též držím pěstičky, ať jsou na testíku brzy // :wink: .

@mariiianka Ahojky, děkuji. Doufám, že nebudeme muset volat, ale kdyby to nyní nevyšlo, tak volám do centra a hurá na IUI. Přeji brzké nabrání sil a // . :wink:
24. říj 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě, že tady tu diskuzi máme a můžeme si vzájemně popovídat a vyzpovídat :wink:

@chilli009 Moc moc moc držím pěstičky, abys už tam ani nemusela volat :slight_smile:
@mautas11 Držím pěstičky a myslím na tebe, aby to dopadlo. Tak hodně hodně ŠTĚSTÍ !!!!!!
25. říj 2011 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka to je mi líto :frowning2:
25. říj 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mautas11 jee to je super tak ste sli do druheho IUI, drzim moc palecky at druhe vyjde. A co Vam rekli u spermia?
U nas se druhe IUI zatim konat nebude, bydlime v zahranici a tady to tak lehce nejde, clovek musi mit nekolik dopporucenia vysetreni a to prvni sme podstoupili v Cechach, takze do Vanoc se budem snazit prirozene a kdyztak o Vanocich zkusime druhe.
Jinak zitra jde manzel na asi uz treti spermiogram, tak uvidime jestli zinek a selen zabral. A ja mozna zkusim laparoskopii.
25. říj 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojholky,

prosím o radu. V pondělí jsem byla na utz, po stimulaci clostylbegitem, folikul 2 cm, n druhý den mi byla naplánované IUI. IUI proběhlo v pořádku. Hned po něm mi píchli injekci ovitrellu. Dnes jsem jeden den po iui a myslím si, že ovu ještě neproběhla (bazální teplota), nebo proběhne dnes.Vím, že po injekci proběhne ovulace do 36 hodin. Myslíte, že spermie z IUI vydrží? A jste tady některá, která dostala injekci až po IUI? Nechápu, proč jsem si ji neměla vzít už ten den před IUI? Díky za názory
26. říj 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara první spemio strašné :slight_smile: akorát tak na IVF, druhé bylo o více jak stoprocent lepší,ale tyy pohyblivost nehce se jim sakra :(
26. říj 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mautas11 jee tak aspon neco. Nam rekli, ze ma manzeltaky lenochy ale prave proto je IUI, ze oni tem spermijkam pomuzou :slight_smile: tak snad to tentokrat vyjde.

@bee1 no ten Ovitrelle by podle me mel byt tech 36 hodin pred IUI protoze tim si vlastne pojisti, ze probehne prave v ten okamzik. Normalne spermie ziji az 72 hodin. takzvane umyte spermie ziji pouze 6-12hodin nekdy az 24hodin to je duvod proc nacasovani je hodne dulezite u IUI.
27. říj 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se v listopadu asi k vám přidám, půjdeme na první IUI s clostíkem, měli jsme jít už v září ale manžel musel na operaci a ted už je OK, tak nebudeme dál čekat. Snažíme se od 7/2010, problém je u mě, není ovulka :frowning2: Ale určitě ted už na to vyzrajeme :wink:
27. říj 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bee1 co vím, tak u nás píchají předem 1 den.
27. říj 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bee1 Já mám taky Ovitrelle a píchám si ho 2 dny před IUI a podle BT my ovulka pokaždé vyšla přesně na den IUI.
27. říj 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, musím se pochlubit co mi dnes řekl gynekolog 18DC a to, že sliznice super 8,4 , folikul 21,1 dnes asi praskne a z výsledků spermio ( přišly mu podrobné výsledky) říkal, že hodnoty na mimi jsou dobré, tak by to mohlo brzy vyjít. Zvažuji, zda ještě do konce roku to nenechat přirozeně a po novém roce zajít jinak na IUI, co myslíte? Mimi si moc přejeme, tak koumeme, zda nepočkat ještě dva měsíce nebo jít hned do IUI. Papa

@bee1 U nás v centru dávají injekci před ! Slyším prvně, že by se dávala po. Každopádně přeji // .
27. říj 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Tak to je super,ale příští cyklus může být všechno úplně jinak :wink: .Jak u tebe tak u manžela,já to mám taky jak na houpačce,naštěstí když mě krásně narostla sliznice a byl krásnej folík,tak se i manžovi zlepšilo spermio,ještě že ne naopak,to by jsme byli pěkně v háji :grinning: .Já být na tvém místě,tak jdu na IUI hned,jakmile budete mít oba zase dobré hodnoty :wink: .
28. říj 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumamka Asi máš pravdu, díky :slight_smile: , na co čekat, už chceme být tři, tak proč tomu víc nepomoci :wink: . Můj gynekolog chce od příštího cyklu nasadit stimulaci a to se mi moc nechce, když to nebude k IUI. Když už mám něco do se cpát, tak ať vím, že se spermie dostanou co nejblíž což přirozeně není 100%. Jo a je tu někdo s obrácenou dělohou?
28. říj 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Proč?Někomu stačí jen ta stimulace k otěhotnění a na IUI nakonec ani nemusí dojít :wink:
30. říj 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumamka Uvidíme :wink: . Mám obrácenou dělohu a tak to prý nejde, tak snadno :frowning2: , proto chceme jít rovnou do IUI, uvidíme. Dnes jsem 21DC a bolí mě už 3 dny v pravém podbříšku, kde byla ovulace, snad to bude dobré znamení (nikdy mě to takhle nebolelo - píchání, šimrání, tlak ) .
30. říj 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 To je jen na tobě :wink: .Já bych do těch hormonů šla hned,ikdyž je jen minimální šance,přeci jenom nějaká je :wink: .Tak třeba to teď klapne přirozeně :wink: .Já na sobě teď nacházím těhu příznaky koncem každého cyklu,to je děs,co dokáže psychika :grinning: ,tak přeju ať tobě to vyjde :wink: .Jak dlouho se snažíte o mímo?
30. říj 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumamka Snažíme se necelý rok, ale příjde mi to věčnost a Vy?
30. říj 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 To věřim :unamused: . My 14 měsíců,ale mám pocit,že to psychicky zvládám čím dál líp :slight_smile: .Prostě sama sebe přesvědčuju,že na to vůbec nemyslím,ikdyž podvědomně na to myslím pořád.Snažím se zaměstnávat různejma jinejma věcma a musím říct,že se cítím líp,než pžed třičtvrtě rokem,když jsem si z toho pořád jen dělala hlavu :wink: .
30. říj 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek