• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

22. března 2017 
@barakara Děkuju!!!
9. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 A kdy jdes na ultrazvuk, ted uz musis byt tak v v 5.-6.tydnu?
9. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara Na první UZ jdu 17.10., příští čtvrtek, už by mohlo být vidět i srdíčko. Toho se bojím nejvíc. Jak jsem psala, tak mi celkem vymizely příznaky a už zas moc přemýšlím :grinning:
A jak je tobě???
9. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Tak to utece! To se vubec neboj vsechno bude vporadku, ale chapu ja se taky pozorovala i kdyz me bylo blbe hned a hlavne jsem mela ty klasicky tehotensky chute na kysely veci :wink: Srdicko urcite bude nam ho videli uz 6t+0d ted jsem na to koukla presne do diare kdy to bylo :grinning: byl to jeden z nejkrasnejsich zazitku, sel tam i manzel a videt tu pumpujici tecku bylo fakt krasny.
Jinak ja mam asi chripku, boli me malinko v krku a mam rymu, takze dneska budu asi spis lezet. A zitra mame velky ultrazvuk.
9. říj 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara To jo, je to celkem za chvilku :slight_smile: Já bych si docela přála, aby mi bylo trochu špatně, to bych byla klidnější :grinning:
To jste měli srdíčko brzy :slight_smile: S tou chřipkou teď marodí spousta lidí :unamused: , tak čaj a odpočinek :wink: Zítra budu držet palce, to se musíš hrozně těšit ne?? :slight_smile:
S těma chutěma to teda asi mám. Pytlík kyselých rybiček není problém. Včera jsem měla nutkavou chuť na bonbóny a dnes jsem si pro změnu koupila 2 jitrničky v masně :slight_smile: K obědu jsem měla zapečenou brokolici, ale musela jsem se dojíst tou jitrnicí :slight_smile: , prostě nešlo odolat :grinning:
9. říj 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Tesim se moc, zaroven se bojim, aby bylo vse vporadku i kdyz citim pohyby. Jsem zvedava jestli nam potrvdi tu holcicku nebo vyvrati (to snad ne :grinning: ).
No vidis tak ty chute jak popisujes byl muj hlavni priznak a porad jsem mela pocit, ze dostanu ms a litala na zachod jak blazen :grinning: pozdeji se k tomu pridaly nevolnosti jako pocit na zvraceni to bylo tak ten 6tt a pak i to zvraceni.
9. říj 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Ahojky, jedu 20.rijna na 2 tydny. Uz se strasne tesim, jak si tam odpocinu :slight_smile:
9. říj 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kockacz Tak to budeš mít super :slight_smile: Určitě to bude stát za to!!!!! Tělo odpočinuté, nabuzené a pak půjde vše jak po másle :slight_smile: :slight_smile:

@mariiianka
@barakara Dnešní testík pro radost :grinning: Docílila jsem svých vysněných dálnic :grinning:
10. říj 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vendy01 tak to už jsou mega dálnice.Jinak u nás máme zánět spojivek,sice není moc silný,dostali jsme kapičky a už je to mnohem lepší,ale dneska je ještě doma
10. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz ahojky,tak to už máš za chvilenku,tak to si pořádně odpočineš a příjdeš na jiné myšlenky a tělo bude perfektně připravené a pak to půjde samo :wink:
10. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka No nemůžu se na ně vynadívat :grinning:
Tak alespoň, že už to máte lepší!!! Ono to je dost nepříjemný... Náš Filda taky přišel včera s tím, že ho štípou oči a pořád mrkal, tak jsme ho asi hodinu všelijak ukecávali, aby si nechal kápnout. Po tom, co jsem před ním 2x manželovi vykapala oči a přísahala, že to nebolí se nakonec nechal :grinning:
10. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 to ti věřím,já je mám taky schovaný :grinning: ,tak občas nakukuju jak blázen :grinning: :grinning: .No to je taky hned radost co,Adélka byla statečná,protože se jí dívala i pod víčko,to já bych asi nedala
10. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka To je teda statečná!! :slight_smile: U nás když jde o oči, tak je vždycky boj :sweat_smile:
Na ten testík pořád koukám :grinning: Včera jsem si udělala první radost a koupila jsem si v Tescu balíček 3 bodýček :slight_smile: Je brzy a pokud něco, někomu je věnuju, ale stály všechny jen 75 Kč, to jsem tam nemohla nechat. Jsou neutrální na 0-3 měsíce s krátkým rukávem :slight_smile:
10. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 tak super,horečka ta nám ještě chyběla :angry:
10. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Ach jo, tak má chudák ještě teplotu??? Se to pak většinou sejde vše takhle blbě najednou :unamused:
10. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 jo radost si musíme dělat a jestli je brzo nebo není,to neovlivníme,ale nad tím nesmíme takhle přemýšlet,protože všechno bude v pořádku :wink: .A za tu cenu je to super
10. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 teď jsem jí měřila a má 38.Já už fakt nevím a to máme za týden jet na ten víkend.Takže myslím,že škola jen tak nehrozí
10. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka :unamused: To je teda pech :frowning2: Tak držím palce, ať je Adélka co nejdříve zdravá!!!! Do toho víkendu ještě čas, to bude dobré....
10. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 ale snad si to vybere teď a pak bude klid
10. říj 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Krasny dalnice!
@kockacz super napad s temi laznemi, pak je to tutovka :slight_smile:

Holky ja lezim s chripkou, snad bude mimco vporadku.
10. říj 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara jéé,chudáku ty .Tak ať jsi brzy zdravá a neboj mimčo je v pořádku
10. říj 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara @mariiianka @vendy01 holky ja potrebuju ty lazne jako sul i kdyby pak zadny KET nebyl :unamused: Jsem totalne vystavena z prace. Uz jen tyden..ale jeste toho musim tolik stihnout v praci...Po navratu budu 14 dni v praci a zase na 14 na nemocenskou, mozna uz bez navratu. Sef ma z toho chudak koprivku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ja se strasne tesim.
Vendy, tomu uz se opravdu rika dalnice, krasa! Takove testy jsem asi nikdy nemela. DOufam, ze nejaky tehu bacil zbyl i na me, kdyz vam to vsem vyslo napoprve :wink:
Myslim na vas, jen nemam ted moc cas psat. Ale sleduju vas pozorne :wink:
10. říj 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz to ti věřím,ale relax bude příjemný.A neboj všechny těhu bacily posíláme k tobě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Teď je řada na tobě a bude to tam,to mi věř :wink: :slight_smile: :slight_smile:
10. říj 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka Nechci si delat prilis velke nadeje, ale samozrejme doufam, ze to klapne :wink: Za mesic touhle dobou prvni infuze na imunologii, za dalsi tyden asi KET. Leti to strasne rychle, vzdyt ty uz jsi 30.tyden!!! Je to vubec mozne :grinning:
10. říj 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz to víš,že to klapne,tělo se hezky připravý a půjde to, uvidíš :wink: .Letí to letí,za měsíc už budu na mateřský,hurááá a pak už to pojede :sweat_smile: a byla bych ráda,kdyby to přišlo o něco dřív
10. říj 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz To znám, vypadnout z práce a opravdu relaxovat :slight_smile: Taky už jsem byla úplně vyšťavená... Určitě si to užiješ a bude líp :wink: A proč myslíš, že by KET nebyl?? Těhu bacilů určitě ve vzduchu ještě plno lítá, tak neboj!!!! Já ještě zdaleka nemám vyhráno.... Tak ať ti ten týden rychle uteče a vše zvládneš!!! :wink:

@barakara S tou chřipkou to je na nic :unamused: Drž se, ať tě to zase rychle pustí a jsi v pohodě :wink: A jak vůbec velký UZ? Byla jsi???
10. říj 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Dekuji Vendy!
Ja jsem to popletla, dneska byla neco jako poradna kvuli IVF akorat poslouchala srdicko a brali mi moc a tlak. A v pondeli mam ultrazvuk.
10. říj 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara Ahoj, tak to jo. To je ale pěkný jít takhle 2x k doktorovi po sobě ne??? :slight_smile: Já tam chodila tak ráda :slight_smile: Už je ti lépe??

@mariiianka jakpak Adélka, už je líp?? Dnes mám Fildu taky doma, začal opět kašlat, tak jsem mu dopřála prodloužený víkend :slight_smile:
Já se cítím dobře, pořád mi celkem nic není :sweat_smile: Trochu víc možná citlivější prsa, ráno jsem taková slabá, asi nižší tlak... Už aby se překulil víkend a měla jsem k UZ blíž :slight_smile:
11. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 ahojda,prosím tě ráno zase říkala,že jí to očko trochu bolí,tak se obávám aby jsme po neděli zase nejeli.Já už fakt nevím :unamused: .No pane jo to je taky radost viď.Aspoň se teď pořádně užijete :wink: .To je dobře,že se cítíš v pohodě a víkend se překulí rychle a kdy že jdeš na ten utz
11. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 hezký víkend,i když u nás s velkou mlhou.Jak se cítíš dneska?Já teda ty noci už nějak přestávám dávat,nevím jak bych spala,když se záda srovnají,tak mě bolí šíleně kyčle :angry: No hold to musím nějak přežít
12. říj 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek