• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

25. dubna 2017 
@kockacz Taky tě úplně chápu. Ten strach po tom, čím jste si už prošli je pochopitelný :pensive: Nezbývá než věřit, že to opravdu tentokrát bude ten největší bojovník ze všech a vše dobře dopadne.. Moc bych vám to přála :dizzy_face:

@mariiianka Ahoj :slight_smile: Tak hurá do finiše :dizzy_face: Na křivku jsem taky chodila hrozně ráda, slyšet to bouchání a vrzání :grinning: :dizzy_face: A jinak se to k porodu ještě nechystá podle pana doktora??? I když to vlastně může přijít i zcela nečekaně :grinning:
Já jsem zase po noci mrtvá.. Bylo mi zase blbě od žaludku a ve 2h jsem se překonala vstát a musela jsem jít do lednice a zdlábnout alespoň jogurt :sweat_smile: Jak mám jen trochu prázdnej žaludek, tak mi je hned na zvracení. A to jsem jedla ještě ve 21,30. Je to boj s tím jídlem, už nevím, co mám pořád jíst, nemám na to chuť ale musím se donutit :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad to bude brzy dobré. :slight_smile:
Dneska jsem byla na rehabce se zádama, trochu mě promasírovala a ukázala mi jednoduché cviky na doma. Jsem ráda, nevěděla jsem, co můžu a co ne. :slight_smile:
Na pečení se chystám zítra, začnu s perníčkama. Filda každý den otravuje, že chce péct cukroví a že nevydrží do narozenin a kdy budeme dělat vánoční výzdobu :grinning: :grinning:
Tak ať ti to jde dneska pěkně od ruky :wink:
26. lis 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01 dr.mi řekl,že když budu v klidu,že vydržím do konce :grinning: ,haha jenže podle toho jak jsem aktivní bych musela porodit už v červenci :grinning: :grinning: .Ale já myslím,že nám to stejně nechá až pod stromeček.Už mám potvrzenou i dětskou dr.,tak už se nemusím tak honit.My máme výzdobu tak napůl a do toho pečení se mi vůbec nějak nechce :unamused: .Perníčky budeme dělat asi o víkendu,teď jdu zadělat na rohlíčky a asi i linecký.Tý jo,tak to mi tě je teda moc líto s nevolnostma,to je docela mazec.
26. lis 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka To jsou od pana doktora teda slova do pranice :grinning: :grinning: Já jdu zítra ke svému gyndaři, tak se těším. Jen mám hrůzu, že tam musím na lačno a sestřička mi vezme ještě nějaké odběry. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Předtím ještě hoňka do školky, tak snad cestou nevrhnu. Stavím se alespoň za holkama v práci, mám to na jednom patře :slight_smile: a dám si tam snídani :grinning:
Tady teď chumelí, na to jsem se fakt netěšila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžel jel s kolegou ráno do práce a najeli na hlavním tahu(normálně udržovaná silnice) na led a prý je to hodilo do protisměru. Naštěstí nejeli rychle a proti nim nikdo. No a v tom samém místě hlásili pak ráno v rádiu, že je hromadná nehoda. Jsem myslela, že mě šlehne když mi to říkal :unamused:
26. lis 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 tak to by mě taky šlehlo :confused: .Tady sněžilo trochu včera,ale naštěstí se to nedrží a doufám,že v pondělí bude taky klid,když zase jedu k dr.,já to nemám vůbec ráda když musím někam jet.Tak to budu zítra na tebe myslet,aby jsi to vydržela a nevrhla,já jsem udělala ty těsta,ale jestli to nenechám až na zítra,bolí mě celý člověk,asi fakt na mě něco leze :angry:
26. lis 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka @vendy01 @barakara Dalsi testovani :slight_smile: Rekla bych, ze to neni nejaky vyrazny skok dneska (12.den) proti 10.dnu. Ale zas tolik to neresim, hlavne, ze tam porad je a ze aspon neslabne. Uvidime co krev patek. To jedem do CARu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kockacz určitě zesílila,dopadne to ,tentokrát už joooo :slight_smile: .Tak v pátek se asi uškytáš,jak ne tebe budu myslet :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka Opravdu moc dekuji, tesim se na patek, ale nevim, kdy budou vysledky. Obavam se, ze az v pondeli :sweat_smile:
27. lis 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz snad tě nenechají napínat do pondělí :confused:
27. lis 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Urcite je silnejsi :wink: Take na tebe budu zitra myslet:slight_smile: Zalezi kam budou posilat krev,spousta holek ma jeste ten den. Snad te nebudou muset nechat cekat..
27. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01 Zitra ne, az v patek mi drz palce :slight_smile: Rikam si, ze primo v CARu si snad delaji rozbory sami hned, vzdyt tam maji laborku na kultivaci embryi atd. A transfery delaji i v sobotu. Tak je budu samozrejme ukecavat na sdeleni co nejdriv :grinning:
@mariiianka
27. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz no to je jasný,taky bych nevydržela do pondělí :wink: .Takže škemrat a škemrat :grinning: a oni si dají říct :wink:
27. lis 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Tak snad to mam budou mit:slight_smile: V mem CARu nemeli a posilaji to jinam tak jsem cekala do druheho dne. Ono je to biochemicke vysetreni a je na to specialni masina:slight_smile:
27. lis 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Ahoj, jakpak jste dopadli????

@mariiianka Ahoj, tak dneska konečně zase den, kdy jsem docela ok a jsem schopná něco dělat s radostí :slight_smile: Perníčky jsme uplácali, horší bude to zdobení :sweat_smile:
Za chvilku se vrhnu na vánoční výzdobu, už se na to těším :slight_smile:
28. lis 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 ahojky,za to já jsem dneska mrtvá,od rána na cestách.Byli jsme Adélce koupit dárek,pak na kávičce a odpoledne měla Aďa ve škole vánoční tvoření a vrátili jsme se kolem šestý,takže šílený.Já mám napečený akorát rohlíčky a trubičky a těsto na linecký v lednici.Výzdobu už docela máme hotovou
28. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Tak to věřím, že jsi musela být vyřízená :sweat_smile: S pupendem celý den na nohou musí být záhul..
Já jsem právě dokončila vánoční výzdobu. Mám z toho radost, ale trošku jsem se u toho včera vztekala :sweat_smile: :grinning: I věnec se mi povedl, tak už se teď budu jen kochat :slight_smile:
Dneska je ovšem den blbec :unamused: Ráno jsem vezla Fildu do školky, jela se mnou i babička s tím, že pojedeme na nákup. Tak jsme vyrazily a cestou do kopce prd a úplně vyhodil plyn a nemohla jsem jet :confounded: :angry: Děs. Auto jsem odstavila, ještě, že tchán je poblíž, tak nám pomohl a odvezl nás domů s tím, že to opravář přijede odtáhnout. Zrovna potřebuju velký nákup kvůli té nedělní oslavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžel má druhé auto v práci, tak to dopadne odpoledne, ale bude všude plno lidí..
No a aby toho nebylo málo, omylem jsem objednala 2x jeden dárek a dnes mi ho už podruhé přivezou :angry: Blbnul mi počítač, tak jsem myslela, že se to neobjednalo a pak už jsem nekoukla. No jsem blbec,jen si to komplikuju :sweat_smile: Naštěstí to pošlu zpět a vrátí mi peníze..
Čekám, co mě ještě dnes potká :sweat_smile:
29. lis 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 no tak to máš teda pěkný den.Já taky dokončuju výzdobu a to jsem si říkala,že dneska nic nedělám :grinning: .Ale docela jsem se vyspala,tak dobrý.Advenťák jsme dělali včera s Aďou na tom školním tvoření a jen z organzy,netradiční,ale hezký,hodím ti sem fotku.Ven jsem namotala svíčky na stromek a teď se tady šmudlám,co kde najdu :grinning: ,pak když to mám uklízet,tak si nadávám,proč toho vždycky tolik vytahám :grinning: :grinning: :grinning: .Ještě udělám těsto na perníčky,protože to Adélce slibuju už tři dny :sweat_smile: .Včera měli v lidlu klávesy,tak jsme jí je koupili i se stojánkem a mikrofonem,tak snad bude mít radost :slight_smile: a čtyři litry v háji :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Mě už z toho šlehne,doufám,že mi dorazí brzy nějaká mateřská,ještě musím koupit babičkám a dědovi a něco málo manžovi a mám hotovo,jen teda pokud to stihnu :sweat_smile: ,dnes to mám za 23 DNÍ :confused:
29. lis 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka Jůůů, tak hlavní dáreček nakoupen :slight_smile: To bude mít radost :slight_smile: Peníze lítaj, to je hrůza. Já si jdu ještě dnes ke kamarádce pro dortík, tak taky vyplácnu další penízky.. A o dárcích ani nemluvím.. Nás je hodně a dost mi toho ještě chybí :unamused:
29. lis 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka A těch 23 dní závidím :slight_smile:
29. lis 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 no jsem za něj ráda,protože kdyby to bylo na manželovi,tak nevím jak by to dopadlo :grinning: .Peníze lítaj,to máš pravdu,jsem ráda,že na prcka už mám vše,no spíš bych potřebovala ještě plíny,ale zatím 2 balíky tu mám,tak jsem klidná.No mi máme ještě taky tu oslavu příští pátek,tak to víš,že jsme to taky provětrali takhle hezky před vánocema co by né,že :unamused: :unamused: :unamused: .Jen manža se modlí,abych ještě vydržela aspoň do toho osmýho :grinning: ,ale kolikrát když mě vidí,tak má z toho hrůzu :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 neboj,ono ti to taky uteče :wink: ,překulí se vánoce a poletí to,než se naděješ,tak budeš taky odpočítávat :grinning:
29. lis 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 tady je ten advenťák
29. lis 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka No ten je ale moc povedenej :dizzy_face: Krása! To se tam vpichují ty kousíčky organzy??
29. lis 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 tady to je rozmázlý nějaký :sweat_smile: .Jo,nastříháš to na čtverečky a špejlí to tam zapichuješ,to by mě teda nikdy nenapadlo :grinning: .Takže já stříhala a Aďa zapichovala :wink:
29. lis 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Vypadá to fakt moc hezky :slight_smile: Já jsem to minulý rok někde viděla, tak si to pamatuju.. Někdo dává i zajímavé kousky látky.. Co člověk nevymyslí :slight_smile: V jednoduchosti je krása :slight_smile:
29. lis 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 já to viděla poprvý :slight_smile: ,ale hlavně vydrží i další rokya jehličí taky není všude :grinning:
29. lis 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 jakpak asi dopadla @kockacz,doufám,že jí to dneska řeknou,aby chudák nečekala až do pondělí
29. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Taky doufám..Já jsem psala už včera, měla jsem to nějaký pomotaný :sweat_smile:

Tak tady je můj výtvor. Tentokrát jednoduchá klasika :wink:
29. lis 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01 no ale ten je krásný :wink: .Je vidět že vánoce se fakt blíží :grinning:
29. lis 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka @vendy01 @barakara Tak vysledek dnesni krve 14dni po ET je 218. Ja jsem s tim docela spokojena, kdyz jsem tady cetla hodnoty co mely jine holciny. Ale doktorce v CARu se to zda malo a mam pry prijet za tyden zase na krev. UTZ se dela nejdrive za tri tydny (v 7.t), drive pry neni nic videt :frowning2: SNad se ho dockam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz ahojky,tak to není zase malý čísílko,to je super :wink: :dizzy_face: .Držím dál vše co mám.Já ti říkám,že to výjde :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek