• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

25. dubna 2017 
@vendy01
@barakara holky vam taky v predstihu preju krasne pohodove a radostne vanoce stravene s temi nejblizsimi a nejmilovanejsimi :slight_smile:
20. pro 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kockacz prosím tě ani mi nemluv,na to že mě to bere už od minulého pondělí,tak to je docela mazec. Nejhorší je to čekání,jestli z toho už něco bude.U prvního těhu teda tohle neznám.Ale jednou to přijít musí a možná až to budu nejmíň čekat :grinning:
20. pro 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Teda ja na tebe myslim kazdym dnem, ze to musi prijit. Drzim moc palce at do nedele porodis! :dizzy_face:
@kockacz Moc dekuju Tobe take krasne Vanoce a do noveho roku hodne stesti a zdravi! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Také moc děkuju za přání. :slight_smile: I Tobě přeji krásné a poklidné Vánoce a hlavně zdravíčko do nového roku a ať jste šťastní!!! :dizzy_face:

@mariiianka Každým dnem stíhám jen nakukovat, jestli už se u tebe něco děje :slight_smile: Mrňousek vás teda pěkně napíná :wink: Třeba si nakonec Vánoce doma ještě užijete :sweat_smile: Ne, že bych ti přála přenášet, ale člověk nikdy neví... Ale podle toho, co píšeš už se to vážně chystá :dizzy_face: S tím nečekaným příchodem porodu jsem si hned představila třeba prasknutí vody u vánočního stromku nebo u večeře :sweat_smile: :grinning: Asi blbý humor co..? :sweat_smile:
@barakara U nás tento týden hrozně hektický.. Pořád nějaké zařizování, nákupy..no asi jako všude před Vánoci. Manžel jezdí dlouho z práce, tak je to na mně, i stromeček jsem kupovala :sweat_smile: :slight_smile: Pán byl ochotný a naložil mi ho do auta (2m jedle :slight_smile: ). Chvílemi mám výčitky svědomí, že málo odpočívám a pak jsem vyřízená... Ale snad už bude klídek :slight_smile: :slight_smile: Za týden jdu na kontrolu a nemůžu se dočkat :slight_smile:
20. pro 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 No setri se. Koukam uz jsi 16tt to to leti a drzim palce na kontrolu, ja jdu az 6.1., ale ted jsme tech kontrol meli az az :slight_smile: tak mi to stacilo. Ono jak zacne mimco kopat tak je to lepsi.
2m jedle?! Tybrdo :grinning: my chcem jen neco maleho, jsme jen sami dva na Stedry den, tak o vikendu koupime neco kolem metru. Darky uz mam pochystane, ale letos toho mam fakt malo jen pro manzela a pro rodinu me sestry, kteri tady taky ziji a asi je uvidime 25.12.
20. pro 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara
@vendy01 jééé holky to potěší,že na mě myslíte :slight_smile: .Já už jsem z toho fakt zoufalá,ale já to vidím na tu neděli,že to příjde zase přesně na den jako s Adélkou :slight_smile: .No a jestli né,tak už je mi to fakt jedno,letošní vánoce budou zajímavý :sweat_smile: .Jen doufám,že se rozhodne do toho 27.,aby mi ho nemuseli vyvolávat.Vendulko,ty jsi mě teď pobavila s tou plodovkou :grinning: :grinning: :grinning: ,ale stát se může cokoli a kdykoli :grinning: ,já už se směju všemu a všechno beru s humorem :wink:
20. pro 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara
@vendy01
@kockacz ahoj holky,tak dneska nám to ukazuje 000 a já stále doma,ach jo :unamused: .Já snad opravdu porodím na štědrý den a nebo mi to opravdu vyvolají.To je hrozný tohle čekání¨.Dnešní noc byla zase šílená,od jedný do tří vzhůru,boleli mě šíleně záda a bralo břicho,tak jsem myslela,že už,ale zase to přešlo :angry: .Jinak zítra mám zase monitor,tak jsem zvědavá co to zase ukáže za křivky.Jinak si užíjte vánoční čas....i když u nás je spíš jak na jaře :sweat_smile:
22. pro 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Jezis Marusko to je hrozny, miminku se u tebe libi a nechce se mu ven vid :slight_smile:
To verim, ze je to desny kdyz nevis kdy to prijde, ale ze uz to bude kazdy den. No snad nee na Stedry den :slight_smile:
Taky Ti moc preju at si uzijes vanocni cas, tady je take hrozny teplo a stale prsi no proste absolutne nevanocni pocasi.... :unamused:
22. pro 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Ahoj,mimi se te teda fakt drzi zuby nehty.. :sweat_smile: Zitra na kontrole uz musi byt neco bidet,kdyz mad takovy poslicky.. Taky ti preju,at si predvanocni cas uzijes co nejlepe to pujde :wink:
My jsme dnes u nasich na obede a s darkama:slight_smile:
22. pro 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara Baru,je to nekonečný,zřejmě se mu líbí až moc :sweat_smile: .Hele já už jsem smířená i s tím štědrým dnem :wink: ,tohle stejně nejde ovlivnit,ale třeba si vánoce užiju sještě s rodinkou,akorát jsem se těšila,že už budeme ve čtyřech,no nedá se nic dělat :unamused: .Tak koukám s počasím jsme na tom stejně.........
22. pro 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Vendulko to bych na ten monitor musela jet v nočních hodinách,to by teprve viděli divocha :grinning: ,sama jsem na to zvědavá :sweat_smile: .Teď od čtvrtka jsou fakt pravidelný vždycky od jedný do tří,že ani ležet nemůžu.Užíjte si krásný den s rodinou a já budu podávat informace co a jak :wink:
22. pro 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Oni to urcite poznaji i tak.. a na cipku mi nerikej ze nic nebude :sweat_smile: :grinning:
Vam taky krasny posledni advent:wink:
22. pro 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 zítra dám vědět jak jsem dopadla :wink:
22. pro 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka urcite nas informuj, Kelišky jsou zvedavy :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kockacz neboj budu :wink: :slight_smile: :slight_smile:
22. pro 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Jakpak to s tebou vypada:slight_smile:? Je tu nejak podezrele ticho :sunglasses:
23. pro 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Taky si rikam.... :grinning: Ze by? :sweat_smile:
23. pro 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Vypada to opravdu nadejne. Bud porodnice nebo beha kolem bramboroveho salatu:slight_smile: :grinning:
23. pro 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz
@mariiianka
@barakara
Holky přeji vám krásné Vánoce naplněné pohodou a klidem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hodně zdraví a štěstí v novém roce :dizzy_face: :dizzy_face:

@mariiianka A speciální pozdrav pro Marušku, která je s největší pravděpodobností v porodnici :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vendy01 snad je vse ok, zatim zadne zpravy :unamused:
28. pro 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Take netrpelive vyhlizim prvni zpravy o miminku. Po porodu je to pak dost honicka,tak se nam snad @mariiianka brzy ozve a doufam,ze jsou v poradku!!! :slight_smile:
28. pro 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01
@kockacz
@barakara ahoj holky,tak 23.12.jsme se stali rodiči našeho Lukáška.Porod byl velice rychlí a vyvolaný.Byla jsem na monitoru,který mi natáčeli hodinu,pak utz,a dr.začala lítat a nejlepší je když vám řekne ať jste v klidu.Nezdáli se jí ozvy,tak volala primáře a ten rozhodl,že to rozjedeme.V 11 jsem šla na porodní sál,kde mi hned píchli vodu a malý se narodil v 15:03 hod.Manžel byl semnou a jsem mu za to vděčná.Jinak jsme měli jít v pátek domů,ale bohužel přemohla nás žloutenka,tak jsme museli pod světlo a pustili nás až dneska.Fotečky dodám později.Jinak je to zlatíčko,hezky jí a pořád spí.Jo a naše míry po narození 3780 g a 50 cm,takže pořádný chlapák :grinning: .Přeju vám krásného silvestra a šťastný Nový rok 2014 :dizzy_face:
31. pro 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mariiianka Moc gratuluju!!!!Přeji oběma zdravíčko a kopu štěstí!!!!! :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
31. pro 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka obrovska gratulace ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavne uz budte zdravi.
31. pro 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@etra
@kockacz holky moc děkujeme :slight_smile:
31. pro 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka Strasne moc vam gratuluju k narozeni Lukaska!!!!! Je to poradny chlapak:slight_smile: Mam z vas velkou radost!!!!!!! :dizzy_face: Tak hlavne hodne zdravicka a at jste v poradku a spokojeni!!!!
Porod podle popisu az na ten prvni stres krasny:slight_smile:
1. led 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Vendulko moc děkujeme.Porod byl naštěstí rychlí,jen manžela furt sestry stresovali,že to může být v sedm večer :grinning: ,ale byli super,humor jim vydržel až do konce,rodili nás takový mladý holky asi v mým věku,prostě co víc si přát :wink:
1. led 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Tak to je super :slight_smile: My už jsme tady byli všichni napnutí jak kšandy, jestli jste v pořádku :sweat_smile: :slight_smile:
No a konečně jste se dočkali!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak teď je řada na @barakara :slight_smile:
1. led 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vendy01 je to úžasný pocit,užívám si to asi i víc než u prvního :slight_smile: .Ještě doladit ty noce a bude to super.Ale zase nemůžu chtít zase všechno hned že,ale co bych pro prťouska nevydržela :wink:
1. led 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka To věřím :slight_smile: Však už jsi zkušená mamča :slight_smile: S tím nevyspáním se počítá, ale člověk už na to nebyl zvyklý... :sweat_smile: :grinning:
Jen si to užívejte, už se na to taky těším :slight_smile: A až budeš mít chvilku, přihoď fotečku :slight_smile: :wink:
1. led 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek