• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

29. května 2017 
@trulinka moc děkuju, jen ty nervy, to bych fakt nevěřila, co tohle s člověkem udělá :grinning: no budu věřit a čekat a čekat a čekat, nic jiného stejně nezbývá.kdybych tam aspoň zítra mohla zavolat, ale takhle to je fakt děs.
5. říj 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trulinka Až v pondělí. Já v Podolí volala i o víkendu a každý den mi říkali, jak to s nima je. Neboj se nic. Bude to určitě v pořádku.
6. říj 2013 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majija No právě, včera jsem se ptala té sestry nebo kdo mi to volal, zda můžu i v neděli volat a ona že to tam není nikdo kdo by mi to řekl...No ale už chybí jen dnešek, to už nějak zvládnu :slight_smile:
6. říj 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trulinka @majija Ahoj holky, tak to byl opravdu bojovník a vydržel a dneska poputuje hezky ke mě, tak mám ohromnou radost, i když vím, že ještě není vyhráno a teď bude opět dlouhých několik dní, stejně to je supr :slight_smile:
7. říj 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankalt
jeej, no to je super :wink: . len nech to dobre dopadne, pripomina mi to rybicku Nema z tej rozpravky - Hlada sa Nemo, aj tam sa zachranil jeden, jediny bojovnik, ktory to zvladol.... :wink: . Hadam sa nenahnevas, ze tvoje embryjko prirovnavam k vymyslenej rybke, myslela som to v dobrom. A ako prebehol transport? drzkaj sa :slight_smile:
7. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trulinka Ne vůbec, tuhle rybku mám taky ráda :grinning: Celkem ten transfer šel, teda bylo to trochu nepříjemné, ale dalo se to vydržet a za chvíli jsem mohla domů, no nemohla jsem tomu ani ráno uvěřit, že to to jedno embryo zvládlo :- ) teď aby mu to vydrželo až do zdárného konce :slight_smile:
7. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankalt
och si si vytrpela cez vikend, tolke cakanie a teraz dalsie nekonecne cakanie..... :unamused: . Ja idem rano volat, ci a kolko sa podarilo oplodnit z mojich dnes odobratych vajicok, som zvedava...
7. říj 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trulinka Víkend to byl opravdu šílenej, takže jsem tomu dnes ani nemohla uvěřit :slight_smile: tak to budu moc a moc držet palečky, určitě se zadaří, a kolik si měla vajíček?
7. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankalt
dakujem pekne :wink: , vylovili ich 25, ale uvidim zajtra kolko ich bolo aj zrelych a hlavne ci sa podarilo daco oplodnit.....
7. říj 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trulinka
inak dnes mi prave embryologicka hovorila, ze pri ICSI metode je 70 - 90 % uspesnost oplodnenia, tak nechapem preco sa tebe z 10 zrelych vajicok podarilo oplodnit 1. Manzel mal velmi zly spermiogram? Tiez sa toho obavam, kedze my mame problem prave s tvarom spermii....Dali sme si cez ICSI metodu len 3 vajicka oplodnit, zvysnych 22 chceme skusit oplodnit klasicky. Ale tak hlavne, ze to 1 embryjko prezilo a ja verim, ze to vydrzi az do konca, velmi, velmi drzim palce a nech ti to cakanie na vysledok rychlo ubehne :wink:
7. říj 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankalt
inak dnes mi prave embryologicka hovorila, ze pri ICSI metode je 70 - 90 % uspesnost oplodnenia, tak nechapem preco sa tebe z 10 zrelych vajicok podarilo oplodnit 1. Manzel mal velmi zly spermiogram? Tiez sa toho obavam, kedze my mame problem prave s tvarom spermii....Dali sme si cez ICSI metodu len 3 vajicka oplodnit, zvysnych 22 chceme skusit oplodnit klasicky. Ale tak hlavne, ze to 1 embryjko prezilo a ja verim, ze to vydrzi az do konca, velmi, velmi drzim palce a nech ti to cakanie na vysledok rychlo ubehne :wink: .
7. říj 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trulinka ano, vyšel nám hodně špatný spermiogram, metodu ICSI použili na všech deset a stejně se zadařilo jen u jednoho. takže si měla 25 vajíček? to je teda slušná zásoba :slight_smile: tak to vám se určitě podaří u více a ještě si budete vybírat to nejkvalitnější :slight_smile:
7. říj 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankalt
no kebyze si mala pravdu :wink: , ale po troch neuspesnych IUI som uz kus opatrna a stojim nohami na zemi.....
7. říj 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trulinka No ale IUI je úplně o něčem jiným....jasný, vyjít to taky nemusí, ale pořád jsou při IVF mnohem větší šance :slight_smile: určitě se zadaří, uvidíš :wink: Jinak to chápu, je lepší být při zemi než se radovat a pak nic z toho a smutek...
7. říj 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankalt Ahojky, tak jak si dopadla? Myslím na tebe, aby ti to vyšlo
8. říj 2013 v 06:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majija ahojky, no dopadla jsem úplně nejlíp jak to prozatím šlo :slight_smile: embryo už mám od včera u sebe a teď se bude jen čekat, zda se uchytí :slight_smile:
8. říj 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trulinka ahoj, tak jak? Jsem napnutá jak kšandy :slight_smile:
8. říj 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankalt
ahoj, no si predstav, ze mame oplodnenych 15 vajicok - vsetky 3 cez ICSI a 12 klasicky :wink: . Takze tak, vo stvrtok mam este zavolat, ze ktore z nich bude najviac zivotaschopne a to mi vlozia a urcite si dame nieco aj zamrazit....Som rada, ze sa im podarilo nieco oplodnit, ale take mnozstvo som necakala. A ty ako? Ako ti ubieha cakanie?
8. říj 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trulinka Tak to jsou skvělý zprávy :slight_smile: ale jo já to zvládám v pohodě, nějak mi to vůbec nepříjde že bych měla na něco čekat, takže spíš jako vše předtím a nějak mi to ani nedochází :slight_smile:
8. říj 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankalt
Tak to je super, hlavne na to nemysliet, ono to potom rychlejsie ubehne :wink:
8. říj 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trulinka Ahoj, tak co u tebe nového???
9. říj 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankalt
ahoj, no v podstate nic nove. Zajtra idem volat ako sa drzia nase embryjka a kedy mam ist na transfer, ale bud to bude v piatok, alebo v sobotu. Uz som poriadne nedockava :wink: . A ty ako? Co mas noveho?
9. říj 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trulinka Tak držím palce a zítra to budou určitě samé dobré zprávy a brzy budeš mít embryjko u sebe :slight_smile: u mě zatím nic, já mám na pořadu dne, vlastně několika dnů vyčkat, zda to vyjde :slight_smile:
9. říj 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankalt To jsem ráda, že aspoň to jedno bylo v pořádku. Teď jen vydržet do čekání :slight_smile: Já jedu zítra na první ultrazvuk, tak jsem malinko nervózní. Zda je vše v pořádku a a hlavně kolik tam těch prcků mám :slight_smile:
10. říj 2013 v 06:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majija Tak to dej určitě vědět, kolik prcků se tam zavrtalo :slight_smile: určitě všechno bude v pořádku, ale tu nervozitu chápu...No to čekání je dost hrozný no, ale jak chodím do práce tak to jde.
10. říj 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky chodila do práce, abych na to nemyslela. Ale teď jestli bude vše v pořádku, tak chci jít na rizikové těhotenství. U nás v práci jsou všichni nemocní a pořád jen prskají a mám strach. A hlavně by už po mě chtěli, abych tahala těžké věci a to nemůžu. Takže dneska bude přesvědčování doktorky, aby mi neschopenku dala. Ale snad to nebude problém.
11. říj 2013 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majija Tak snad to všechno dopadne podle tvých představ :slight_smile: to já mám klidnou práci, jako že nemusím nic tahat a doma bych se asi zbláznila :grinning:
11. říj 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase mám takových věcí, co chci udělat a co jsem během práce nestíhala, že mi těch pár měsíců co budu doma utečou a nebudu vědět jak to těhotenství uteče. Tak mám jednoho 2 mm prcka :slight_smile:
11. říj 2013 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankalt
ahoj, tak ako sa mas? Ja som mala dnes vklad embryjka a 6 sme si dali zamrazit, tak teraz uz "len" vydrzat 2 tyzdne cakania :wink:
11. říj 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc prosím o názor...jsem 10. den stimulace před 1. IVF a do včerejška jsem měla nafouklé břicho a bolelo jako před MS (což je asi zcela normální, ještě když mám po 1. UTZ potvrzenou velkou četnost folikulů - kvůli PCO), ale včera mi naše štěně skočilo na břicho a taky jsem nevěděla, že bychom neměli sexovat, to jsem zjistila až tady z diskuzích :frowning2: . Dnes mě už břicho nebolí, vůbec nic necítím...je možné, že folíky kvůli neopatrnosti popraskaly? Moc se bojím v pondělí na kontrolu, kdy mi mají stanovit den OPU, že tam nic nenajdou :frowning2: Nebo měly jste taky některá stimulku bez příznaků (bolest vaječníků, nafouklost, atd..) ? Jsem teď z toho celá nervní...díky.
12. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek