1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
13. kvě 2012

ahoj @zelvik no začíná mi to zabírat čím dál víc času 🙂 asi brzy vyhlásím stop stav 🙂

Ženy, nejlepší by bylo, kdybyste všechny otěhotněly, to už není tak náročné evidovat 😀

kiwisek
14. kvě 2012

@verry @evikj33 @saraha2 @dadenka111 - holky, dnes máte důležitý den, tak hodně štěstíčka, myslím na vás 😉

unkarka
14. kvě 2012

dobré ránko tak je tady den D jedem na krev a ultrazvuk jestli jsme těhu 😉

unkarka
14. kvě 2012

jinak se připojuji k přání od Kiwiska a všem přeju hodně štěstíčka!!!!!!

verry
14. kvě 2012

@kiwisek
@unkarka díky kočky 😉

kiwisek
14. kvě 2012

@unkarka promiň, na tebe jsem nějak pozapoměla, taky držíme všichni palečky a těšíme se odpoledne na krásné zprávy!! 😉

verry
14. kvě 2012

@unkarka tobě taky dnes hodně štěstíííí 😵

rory_g
autor
14. kvě 2012

@verry držím moc palečky 😵
@unkarka ahojky, taky na dnešek hodně štěstí 🙂

verry
14. kvě 2012

@rory_g kujůůů 😉

dadenka111
14. kvě 2012

@marmina jeej ďakujem. aké zlate komenty. <3 cez víkend som tu nebola, tak musím pokukat čo sa deje nového. 😉 idem do centra na 10:30 😵 @kiwisek ďakujem babuľky. už sa neviem dočkať.
@unkarka držím pästičky

rory_g
autor
14. kvě 2012

@dadenka111 čusík, jsem moc zvědavá, co Ti poví 🙂 Hned nám sem písni, jak budeš něco vědět, myslím na Tebe!

vall83
14. kvě 2012

@verry
@dadenka111
@unkarka
@evikj33
@saraha2

Holky moc moc drzim palecky a kazda len dobre spravy prineste.... 🙂 🙂

vall83
14. kvě 2012

@marmina ahojcek....no dneska uz nic krasne bielo na slip.vloz....ono to asi fakt nechtelo aby sem tie schody robila...tak povinne iba lezim...a ani stipanie a ani palenie uz nemam zajimave 😲

dadenka111
14. kvě 2012

@rory_g dakujeeem, jasne pisnem. ake lieky, kedy, co 🙂 zachvilu vyrazam na cestu...

zelvik
14. kvě 2012

@vall83 Jojo, tělo je chytřejší než si myslíme. Hezky ti dalo najevo, co nechce, abys dělala 🙂 Tak ho poslouchej🙂

zelvik
14. kvě 2012

@verry @evikj33 @saraha2 @dadenka111, @unkarka Holky nějak vás nestíhám, ale časem vás tu dočítám a sleduju. Na dnešek držím pěstičky a přeju hodně štěstí. A sem s pozitivníma zprávama. Jiné tu ani nebereme🙂

saraha2
14. kvě 2012

@vall83 jak si tělo umí samo říct,že?,dobře to příroda zařídila 😉 hlásím,že krev odebrána........normálně mám pěkné žíly,ale tentokrát to sestřička musela hledat chvíli..asi strachy se schovaly 😀
@zelvik kují,kují!!!!

saraha2
14. kvě 2012

@verry mooooooooooooooooooc na tebe myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rory_g
autor
14. kvě 2012

@saraha2 sakryš to je dneska plodný den, kdy budeš vědět výsledky?? Moc Ti držím palce!! 😵

saraha2
14. kvě 2012

@rory_g to se ještě uvidí,jestli plodný........mám volat kolem 14hod...

saraha2
14. kvě 2012

@rory_g děkuji!!!!

rory_g
autor
14. kvě 2012

@saraha2 určitě, cítím v kostech, že dneska by to šlo 😀 😀

saraha2
14. kvě 2012

@marmina marminko co to čtu??jaký stop stav??náhodou se to tady krásně rozjelo!!!a tvoje tabulky jsou nejlepší,takže žádný stop stavy,jasný??!! 😀

saraha2
14. kvě 2012

@rory_g 😀 😀 😀

dadenka111
14. kvě 2012

@rory_g @marmina @kiwisek @vall83 ....
som s5. takze, ked pride dalsia mrska tak zacinam stimulaciu. PROTOKOL mam s GnRH ANTAGONISTOM.
od 2DC Gonal F, kontrola a podla toho dalsie davky Gonal, Cetrotide a Luveris. Potom Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. OPU priblizne 18.6. 😕 😅

kiwisek
14. kvě 2012

@dadenka111 🙂 tak at to pěkně odsýpá a folikulky pak hezky rostou! a brzo máš místečko ve spodní části tabulky 🙂

saraha2
14. kvě 2012

@dadenka111 tak hurá!!!hodně sil na první včeličku přeji!!!!!!!!

dadenka111
14. kvě 2012

@kiwisek dakujem. trosku som sa bala, ze najde cystu, lebo som brala clostil 4mesiace za sebou, ale vsetko v poriatku. snad nebudem dlho cakat na mrsku. 🙂 mam PCO, ale vajecniky sa mi zdali ok zatial. dokonca na pravom som videla aj jeden vacsi ako ostatne. takze mozno aj ovulka bude tento mesiac. snaaaad 😝

dadenka111
14. kvě 2012

@saraha2 na prvu uspesnu vcelicku sa moc tesim. dakujeeem. trapia ma akurat tie injekcie. tolko injekcii som za cely zivot nedostala. pri konci stimulacie denne az 3 naraz no des a hroza. 😨

rory_g
autor
14. kvě 2012

@dadenka111 takže krátký protokol...super, že to tak jede!! A neboj, taky jsem na to koukala jak zjara, ale dá se to..navíc Gonal máš v peru, tak je ta aplikace příjemnější 😵 To víš že bude ovulka, třeba nakonec nebude IVF potřeba, tělo se lekne 😎