• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

6. listopadu 2017 
@rox nooo..tam jsem se jen probrala a chodila jsem km po chodbě :grinning: musím si vás nejdřív poctivě dočíst a pak napíšu,ju?ale manžel právě naznal,že vůbec nevypadám,jak po operaci :grinning:i večeři jsem mu chystala..
@evikj33 děkuji!!
28. kvě 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 ty jsi vážně hustá. Po operaci a už běháš jak čamrda. No smekám před tebou.
28. kvě 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@evikj33 já budu až do večera mimo pc...ale mám jen konzultaci :wink:
28. kvě 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz:hearts:¸¸.•*´¯`:hearts::hearts:´¯`*•.¸¸:hearts::hearts:¸¸.•*´¯`:hearts::hearts:´¯`*•.¸¸:hearts::hearts:¸¸.•*´¯`:hearts::hearts:´¯`*•.¸¸:hearts::hearts:¸¸.•*´¯`:hearts::hearts:´¯`*•.¸¸:hearts:ღ já to jen zkopírovala, na notebooku mi nejde ani obyčejný srdíčko :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina to je krása :slight_smile: tak to jo. Na noťasu mi taky nic s těch novodobých vychytávek nejde.
28. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:hearts:¸¸.•*´¯`:hearts::hearts:´¯`*•.¸¸:hearts::hearts:¸¸.•*´¯`:hearts::hearts:´¯`*•.¸¸:hearts::hearts:¸¸.•*´¯`:hearts::hearts:´¯`*•.¸¸:hearts::hearts:¸¸.•*´¯`:hearts::hearts:´¯`*•.¸¸:hearts:
28. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rory_g cože? celý den nám nedáš vědět jak jsi ohromila doktory seznamem svých dotazů??? :grinning: Rory, kéž bys mohla jít hned tento cyklus na další pokus, myslím, že pojišťovna by ti to mohla schválit i před termínem! Zkus na doktory udělat smutný oči, ať to urychlí. Řekni, že to čekání tě akorát psychicky utrápí...Nedej se :wink:
28. kvě 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 jsi naše čiperka :grinning: přesto se šetři a nech se trochu rozmazlovat pacientko! :wink:
28. kvě 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kcvrcekz ty omalovánky mám od jedné šikulky z fler, ale pssst :grinning:
28. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina ahá no je to krásný a ve finále je jedno od koho to je:slight_smile: tady jsi šikula ty:slight_smile:
28. kvě 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@winterska uz som sa po 40tich dnoch dockala aj ja:slight_smile: dakujem za odpoved
28. kvě 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marmina moc děkuju :dizzy_face: Pokusím se použít všechny páky, tlačí nás dost i finanční stránka, tak buď mimčo, nebo práce, jiná cesta není. No a pokusím se vám napsat aspoň z telefonu, abyste měly čerstvé novinky :grinning:
@saraha2 jsem ráda, že jsi doma, tfuj tfuj ať Ti všechno zaletovali :grinning: a aby se další pokus zadařil :wink:
Dobrou noc kočky :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 @marmina ahojte baby, ako to tu tak spatne citam, tak len tolko, ze 3 embryjka niekedy naozaj mrazia, osobne som bola na KET s babou, ktora tak mala 3 a vsetky tri sa jej dobre rozmrazili, no a kedze neodporucali uz znovu mrazit, tak jej ich vsetky tri aj naraz vlozili a vsetky sa chytili :slight_smile:)
29. kvě 2012 ve 04:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj @chmurkaxy tak to jsi mě neuklidnila! :wink: Pokud vím, tak když se chytnou v děloze tři, dělá se redukce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na to bych neměla... :frowning2:
29. kvě 2012 v 05:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz jsem na PN už od ETu :sweat_smile:
29. kvě 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezké slunečné ráno všem. @winterska @rory_g holky myslím na vás :slight_smile:
29. kvě 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry dobré ráno!!ty,co byla se mnou měla 14tý den po ET přes 1000hcg a čeká jedno mimi,takže asi vysoké hcg hned tak neznačí dvjčátka..no už se těším za 14dní,jak dopadneš na ultrazvuku :wink: marmina tě pěkně prokoukla,cooo??? :grinning: úplná špionka :wink:
@kcvrcekz no..na pokoj mě přivezli ve 14h a kolem 15hod už jsem se vrtěla,sedala atd,tak přišla sestřička a že už můžu pomalu vstát,napít se,jít na wc..tak jsem špacírovala :grinning: byla tam se mnou jedna-už tam ležela 10dní-byla tam s hyperst..ležela i na ARU chudina.lili do ní nějaké kapačky,aby to vyčůrala,aby jí nemuseli dělat punkci-vytahovat vodu z břicha..dnes je tuším 9tý den po ET,tak že jí vezmou ráno HCG zrovna.a třikrát za den měla plnou misku léků-říkala,že je jak důchodce :grinning: ale prý měla 11vajíček,ale u ní byl problém ten,že neměla ovulaci sama od sebe,tak že asi proto ten hyperst...
29. kvě 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jinak já jsem tam byla v 8hod,šla do ambulance-kde byl hooodně mladý doktůrek a že mě prohlídne..tak jsem se vyslíkla a kamsi volal a že mě teda prohlížet nebude,že si mě prohlídne doktorka,tak jsem šla do ambulance-holky,co chodíte na Obi,tak víte..tam jsem mluvila s doktorkou,pak mě prohlídla a přesunula jsem se nahoru-ubytovala a prý výkon bude kolem 11hod..bylo 13hod a nic..nosili obědy,já hladná,žíznivá,tak to moc příjemné nebylo teda :frowning2: pak přišla velká vizita,že jestli teda vím,proč tam jsem atd..pár minut po jedné pro mě přišli a frčela jsem..dostala jsem lexaurin,ale že by na mě působil,tak to ne teda :slight_smile: na sále byl pěkný uspávač..ještě jsem s ním diskutovala,kam mě má píchnout infuzi :grinning: prohlídla jsem si aparáty,uvázali mě na kozu a pak už si jen matně pamatuju,že přišla doktorka a že jdem na to...tak jsem ještě říkala,at mě tam dá ten silikon :grinning: jak mě dovezli na pokoj,tak jsem hned chytla telefon a psala smsky..no a pak jsem mluvila s doktorkou,že teda chci dom a zbytek víte..v úterý mám přijít do caru,budou výsledky z histologie a že se domluvíme,kdy se vrhnem do dalšího pokusu..polyp prý měl 2cm,takže dost veliký prý na to,že děloha moc velká není,že tam zabíral značnou část a že je dobře,že jsme ho odstranili a že se snad už další dělat nebude,že jsem prý ještě mladá na to,aby se to tak tvořilo...tak uvidíme..
29. kvě 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím že je potvrzeno těhu. Dutinku ještě nebyla ale 8.6. Je další kontrola. :slight_smile:
29. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@winterska No super :slight_smile: Jen tak dál
29. kvě 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 No ty jsi teda pacoška,ani vydělat jim nedáš a hned prcháš domu :slight_smile: Já vím doma je doma.Tak ted jsi krásně opravená a zalepená tak už to musí na 100%klapnout,budem tady na tebe prskat těhu bacilky a že nás tu přibudlo :grinning:
29. kvě 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@winterska Tak to je paráda, držím moc pěsti ať se daří dál :slight_smile:
29. kvě 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 prdlajs!!jsem i tak platila 100kč!§sice nechápu proč,když jsem tam nespala,ale musela jsem to zaplatit!!asi za tu super večeři :grinning:
@winterska hurá!!jen tak dál!!!
29. kvě 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 ty jo to jsou zážitky:astonished:. No stejně jsi drsná jak jsi rychle v pohodě.
29. kvě 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry asi budu znít jak totální trubka, ále ty máš taky po prvním IVF? A teď po KET? Kolik jste měli sněhuláčků? Asi jsem to už četla, ale jsem hooodně sklerotucká:slight_smile:
29. kvě 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda vy jste kecky :grinning:
@winterska super, moc gratuluju a držím palečky!!! :dizzy_face:
@saraha2 to je dobře, že Ti je fajn, teď to pojede jako po másle :wink:
29. kvě 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska prima!!! :wink: i když my to tady už všechny věděly :grinning:
@saraha2 a kdy vlastně můžeš jít do dalšího pokusu? hned další cyklus?
29. kvě 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kcvrcekz jukni k @verry to tabulky, má tam 5 sněhuláků :wink:
29. kvě 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Jééé, to je skvělá zpráva, gratuluju, to je prííma. Tak se držte dál!!!!!!!!!

@rory_g Na tebe jsem dneska zvědavá!!!!!
29. kvě 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina to se dozvím v úterý,kdy hupnem na další pokus :wink:
29. kvě 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek