• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@saraha2 Jj tak nějak to je. :slight_smile:
7. čer 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2
@evikj33
@marmina ok,kočky, věřím vám :wink:
7. čer 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rox OPU je opravdu krátkodobý zákrok, záleží samozřejmě na počtu vajíček. Já jich měla 20, ale byla tam asi započítána i ta malinká, která podle mě nebyla úplně ideální. Já teda nevím jak dlouho jsem tam byla, ale probudila jsem se po narkóze hned a 2 hodiny nás nechali ležet. Narkóza byla do žíly, za což jsem byla ráda :grinning: Akorát mě po narkóze pořád strašně svěděl nos :grinning: Anesteziolog mi říkal, že to může být od kyslíkové masky, kterou jsem měla během zákroku :grinning: A taky jsem slyšela, že prý odsávají vajíčka po jednom, tak když tady čtu, že jich vall83 měla 46, tak to musela mít vaječníky jako cedník :grinning:
7. čer 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verry jj dnes jsi opravdu 6 + 0 a zítra 6 + 1 takže začátek 7.tt :wink: to budou srdíčka jak zvon :hearts::hearts: :wink:
7. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rox ..neviem ako to chodí v iných centrách, ale ja mám iba túto skúsenosť....že prišiel embryológ na izbu, narkóza je bez intubácie, spíš cca 10-15 min., vnímala som už keď ma viezli na izbu,. A myslím že ťa nechajú vyspať koľko budeš potrebovať. Naozaj sú tam veľmi milý
7. čer 2012 v 15:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry tak to je dobre, ze sa mate dobre....uz aby bol ten ultra...su zvedava ci tam su dve alebo jedno....ale to je jedno hlavne nech to je zdravy....tak v nemecku? no neviem sice kde to je , ale i tuna dneska sa konecne oteplilo...sice je troska pod mrakom ale konecne teplo....
no mi zajtra uz odchadzame na slovensko...tak mangel bali o sto sest....
7. čer 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evikj33 dakujem moc moc moc.....no ja maso mam uz druhej den...ja tak varene teraz moc mi chutna a hovadzie....aj vam prajem len a len to dobre....a citala som dobre ze to budou dvojcatka?
7. čer 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vall83 takže ty máš teď jiné vitamíny než femibion? ale mají taky jod?
7. čer 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina jo ja mnela prva ten ortopregna, to som uzivala od mojej gyndosky uz pol roka pred otehotnenim, je to v tabletach a ten jod som vyhadzovala je tam samostatne....no v centri mi vnutili doslova ten femibion...kde je aj jod...no ale moja gyndoska mi povedala, ze to nemam brat, ze oni v centri su sice dobry ale na to aby zena dokazala otehotniet, ale co sa tyka o starostlivost babenka v brisku nemaju potuchy, proto hned posilaju zeny ku svojmu gyndosovi...no a ona rekla ze ten ortopregna je lepsi, i mne se zda ked sme porovnali tie hodnoty vsetky, ale ze ten jod uz mam uzivat a nie vyhadzovat....asi tak, aj pocas kojenia ho mam uzivat, ale ked dokojim uz zasa nie...
7. čer 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky vsem moc dekuji za priblizeni OPU, to je clovek hned takovej klidnejsi kdyz vi,co ho ceka.
7. čer 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rox paní přede mnou šla bez narkózy, protože ji nenašli žílu a taky to vydržela :wink:
7. čer 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vall83 no není to zrovna jednoduchý co? určitě je dobrý svůj konkrétní případ řešit se svým dr. ono obecně asi nelze říct co je dobré a co špatné, blbý je, když pak každý dr. říká něco jinýho, komu víc věřit
7. čer 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina Ty jo bez narkozy? :confused: Teda doufam, ze u me zilu najdou... :sweat_smile:

@rox souhlas,procitam tu vsechny zazitky a hned jsem smirenejsi s tim, co me ceka :slight_smile:
7. čer 2012 v 16:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina To je pravda...myslim, ze to maji doktori tezky, treba existuje vic moznosti a proste se musi na nekterou vsadit...a kdyz to nevyjde , tak pak na dalsi...ale nam to vyjdeee !!! :dizzy_face: :dizzy_face: Podle me je taky dulezity bavit se se svym doktorem,ale hlavne se v jeho rukou citit dobre... Ja se v Heliosu nastesti zatim citim dobre, tak uvidim, co bude po pondelni konzultaci
7. čer 2012 v 16:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina Vydržet se dá všechno, když se chce :slight_smile: ale rozhodně jsem ráda, že alespoň na jedné ruce mám kvalitní pěknou žílu :grinning:
7. čer 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina jezkovy voci :astonished: Tak to ja zacnu tu zilu cvicit at je velika. Ja mam taky jen jednu.....jinak jen same nitky.
7. čer 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rox neboj oni tu správnou najdou a naďobnou :wink: já teda po tom měla modřinu jak prase, ale co- to se skryje.
7. čer 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me zacinaji bolet vajecniky, nejak mi v nich na preskacku poskubava.... :unamused: Mely jste to taky tak?
7. čer 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rox Já jsem občas cítila jako píchnutí a spíš v tom pravém vaječníku. V tom levém to šlo pomalu a byli to lenoši, takže tam to nebylo tak intenzivní :slight_smile: Vůbec se ničeho nelekej, folíky rostou :wink:
7. čer 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rox asi furt lepší když něco cítíš, já necítila ani "ň" (no taky jsem měla jen 9 vyjuch :wink: )
7. čer 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulipanek82 to je opravdu základ cítit se tam dobře! před 3 lety jsem byla z Pronatalu úplně nadšená ale teď tam jsou noví doktoři a už mě to tam začalo trochu štvát....taky to nedopadlo dobře :unamused:
7. čer 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rox to máš pravdu s tou uzavřenou skupinou, jde mi jen o to, že pokud začneme chodit tam, tady to půjde do kelu a novým IVFkám už to nic nedá :confounded: Málokdo bude louskat 200 stránek :grinning:
7. čer 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak v Sanusu mě nechali po OPU hajat 4 hodinky ale měla jsem tam manžílka,telku tak to nebylo zas tak dlouhé.A po transferu jsem tam ležela asi 2 hodinky.
7. čer 2012 v 17:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2
@marmina Ona je tu nějaká tabulka? :confused: v tom případě jdu psát marmince do IP :slight_smile:
7. čer 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@unkarka No me by zajimalo, zda budu zase platit 1000 kc za "nadstandart" jako u tehysterektoskopie....kdyz tam vlastne ani zadny standart neni... :confounded:
7. čer 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry ještě aby nééééé :grinning:
7. čer 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupidu dám sem novou asi kolem osmé :wink: včera byla dřív, tak můžeš zalistovat
7. čer 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupidu no to budeš teda hodná :wink: jsem myslela,že tu jsem sama z Obi a najednou čtu,že ne!tak super!
7. čer 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina super, děkuju
7. čer 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Můžu se zeptat? V té tabulce máš napsáno "červen stimulace na 2.IVF (DP) " - co znamená to DP?
7. čer 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek