• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
autor
@marmina aspoň nějaké bylinky kdyby byly...třeba mm nikdy nebolela hlava, kromě teda rýmy :rolling_eyes:
6. črc 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g třezalka, ale v těhotenství se nemůže...jj, chlapi většinou na migrény netrpí, mohu jim jen závidět!
6. črc 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Ty stahy jsou naprosto normální, měla jsem je od začátku a mám je sem tam pořád. :wink:
6. črc 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nemorosis moc děkuju :dizzy_face:
Koupila jsem si Grešíkovu směs pro těhotné ženy, třeba mi to pomůže, je tam třeba meduňka a heřmánek :wink:
Jste holky zlaté, fakt jsem vyplašená ze všeho, děkuju vám za trpělivost :slight_smile:
6. črc 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky díky za podporu, no naděje není, už mi začalo špinění před mrchou, takže myslím, že zítra nebo v pondělí to dostanu :confounded:
6. črc 2012 v 11:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek však i špinění nemusí být nic špatného! pořád ti držíme palce!
6. črc 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kiwisek kdybych si vzpomněla na nick...koukala jsem dnes na fotoalba aholčina měla 14 dní po ET takového dušíka, až potom čárka sílila :wink: Ale nechci T :wink: i zase dávat plané naděje, jestli cítíš, že je zle, vybreč se a proberte doma další možnosti, určitě nemusíte hned myslet na adopci nebo dárce, dnes je věda tak daleko, že určitě existují možnosti, aby se to podařilo!
6. črc 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky. Tak som bola ráno na krv. O 14:00 si dozviem výsledok. Som zvedavá. Samozrejme som ráno nevydržala a urobila test. Prikladám foto. Je tam 8 a 9 od ET. Myslíte, že je vidieť rozdiel?
6. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@sheronka vyzera to nadejne!!!!:slight_smile: daj vedie ake boli vysledky krvi,cakame:slight_smile:
6. črc 2012 ve 13:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapula Jaaaj, žalúdok mám jak na vode. Strašne sa bojím že to hcg bude pod priemerom :confounded:
6. črc 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sheronka já fotku nevidím...už máš výsledek? Jsem napnutá jak trenky :dizzy_face:
6. črc 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheronka to ti verim,ale treba mysliet na to najlepsie..
6. črc 2012 ve 14:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapula ako to dopadlo,uz vies vysledok????
6. črc 2012 ve 14:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky je to taaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@sheronka supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer,gratulujem!!!!!!velmi,velmi sa tesiiiim :grinning:
6. črc 2012 ve 14:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheronka supeeer gratuluju a jake mas hodnoty hcg ?
6. črc 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
HCG mi nepovedala ale tak verím, že to dobojujeme do konca :dizzy_face:
6. črc 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sheronka urcite ano:slight_smile:
6. črc 2012 ve 14:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheronka jooooooooooooo!!!!!!!!!!supéééér!!!!!!!dobojuješ!!určitě!!!!!!!jen se nech pěkně hýčkat a dávej na sebe pozor!!!!a hlavně!poslouchej své tělo!
6. črc 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheronka moc gratuluji a opatruj se
6. črc 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g vyzkoušej něco teplého na zátylek,, někomu to pomáhá
6. črc 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, tak u mna je to negativne :frowning2: hCG 3,3. takze teraz si dame pauzu a tak o polroka do toho ideme opat. skoda, ze nemame mrazacikov :frowning2:
@sheronka gratulujeem :dizzy_face:
6. črc 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sheronka paráda, mám z Tebe radost!! :dizzy_face:
@ramdy děkuju, vyzkouším :slight_smile:
@pixie18 to mě ale mrzí...jsem ráda, že máš takový přístup
6. črc 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheronka Ahoj fajnovo, len tak dalej. Gratulacie vykricim az neskor. Nechcem to zakriknut. Ja som bola rano v takom tranze a ospala, ze som ta skoro nespoznala. :wink: Ale som rada, ze som vybozkavala dalsiu tehulku. Zbieram take nakazy.
@pixie18 ahoj aj ja som negativna. :frowning2: Este som si ani poriadne nepoplakala. Odislo to a ja sa neviem vyplakat, len som smutna a brutal bez nalady. KET bude asi na konci augusta. Fajn ze tam mam planovanu dovolenku. Snad si ju budem moct predlzit. Tieto stresy v praci mi vobec nepomohli... Teda urcite uskodili. :frowning2:
6. črc 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pixie18
to mě mrzí...taky to mám za sebou..a taky bez mražáčků..tak doufejme,že další pokus je už náš :wink:
@dadenka111 je dobře,že máš mražáčky..to budu bojovníčci..uvidíš!!!!
6. črc 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dadenka111 ach jo :frowning2: Jak píše Sára, je dobře, že máš mrazáčky, určitě se to podaří :dizzy_face:
6. črc 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pixie18
@dadenka111 jej to me mrzi ale dalsi pokus proste vyjde musi

Baby ja mam takovej strach uz ted jestli to vyde jestli neotehotnim a jestli otehotnim jestli to mimi zvladne uz nikdy nechci zazit to co v dubnu :frowning2: jde na me nejaka deprese
6. črc 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte baby, ako sa mate? vzdy, ked si tu vdaka @marmina precitam novinky, tesim sa, ako to krasne pribuda, tie dobre spravy :*
6. črc 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheronka tak to je super! Gratuluji !
@pixie18 tak se drž a dobře že si tak optimistická..
@pawlla mě stačí vždy to zklamání když zase čekáme dyl natož pak když to nevyjde..

My jeli zabalit dárek na zítřejší svatbu do balónu :wink:
6. črc 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no to odlozen je taky zklamani to dobre znam uz cekam od dubna
6. črc 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek