• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. července 2017 
@verry Hihi na to znova koukam, a vypada to, jako by bylo videt ocicko, nad ocima poradna cuprina vlasu a vedle oka velikansky ucho :grinning: :grinning: :grinning: Vsimly jste si toho nekdo?
9. črc 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rox no však já zítra začínám 12tt :sweat_smile: :sweat_smile: ...no já myslela, že už mi ji nedááá,holomek :grinning:
9. črc 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla Děkuji, jsem ráda že nebudu muset být stále v posteli :slight_smile: sem zvědavá jak mi bude. a jak bylo nebo je Tobě??
9. črc 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rox já vidím to mega ucho :grinning: psssst, at tě neslyšííí :sweat_smile:
9. črc 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rox joo,taky jsem tu fotku studovala a všimla si. No být to fakt ucho,tak by byl chudák. :grinning: :grinning:
9. črc 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek Ta dovolena je vyborny napad, vypadnes od problemu a od vseho co te tady tizi. Urcite to potrebujete oba dva!!! A ten oddech. Tomu taky rozumim. Ja po tom pokusu o nicem dalsim nechtela uz ani slyset....ale preslo to za par dnu,tydnu. Proste vypnout a nechat zivot bezet, nechat usporada myslenky at jdou samy tim smerem, kterym chteji a ono se to samo vyvrbi. Hlavne se do niceho nenutit. slzicky jsou uplna samozrejmost, a taky pomuzou od napeti.
Ja zrovna vcera mluvila s holcinou, ktera uz ma dve ivf neuspesne pro spatny spermiogram a taky chodi do motola. Nejdrive nedoslo k ET a pak se to neuchytilo. Tak jsem si hned na tebe vzpomenula. A ta ted taky odpociva, a na dalsi pokus pujde po prazdninach. Spermouse maji zamrazene.
Kadzopadne si uzij dovolenou a na nic nemysli, jen na more. A nezapomen, ze sance je vzdy a vzdy muzes jit o krok dal!!!
9. črc 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@martina_81 No jestli to verry neceka s nejakym mimozemstanem. Cert vi co do ni doktori soupli :grinning: :grinning:
9. črc 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@verry nádhera :dizzy_face:
@zana21 tak jsem tam teď volala a řekla, mi, že výsledky budou až zítra dopoledne, tak teda nevím, proč jsem tam šla tak brzy... :rolling_eyes:
9. črc 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rox ahoj ... Sem se tvým článkem rozesmala :astonished:
9. črc 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta2 me to Ivf vyšlo cca 15 ooo ale nic zamrazreno!
9. črc 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry a kolik mimi měří cca? Je to krásná fotečka!!! :slight_smile:
9. črc 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 já si pichala gonal,cetrotide a ovitrade do stehen a do břicha, je to jedno kam to pichnes.
9. črc 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky cysta není takžjdeme na to.Mám doma celý arsenal..Teď jen čekat na mrchu.Mám blby dotaz...při stimulaci se aasi nemá sexovat co? Nic nám neřekli o tom ani žádné omezení - třeba alkohol?

@martina_81 mám taky gonal, kolik si michala? Já mám 150.. a mám k tomu listovku kvůli homocysteinu a atropyn kvůli srazlivosti ..
@verry to je nádhera :dizzy_face:
9. črc 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rox mm se dnes několikrát ujistil že to bude jeho spermio :wink:
9. črc 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Při stimulaci sexovat můžeš, pokud budeš mít chuť. Já jsem normálně aktivní víc než dost, ale při té stimulaci jsem se pak musela skoro nutit - kvůli spermiím na OPU,neměla jsem vůbec chuť. :confounded: Píchala jsem 225 jednotek skoro po celou dobu, až ke konci asi poslední 2 dny 200 jednotek. takže jen čekáš,až přijde ms a začneš píchat? :wink:
9. črc 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rox :grinning: :grinning: :grinning: tak to si mě rozesmála, prej E.T. :sweat_smile: schválně porovnáme snímek zase za 14dní, třeba z toho ucha (jak si ted myslíme) bude oko :grinning: :grinning:
9. črc 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g
@ivapo
@malinka_02 holky díííky :wink:
9. črc 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkýýýý tak mm se tam dovolal teď o hodinu později a je to tam :dizzy_face: 20DPO mám hcg 1697, tak snad je to OK :dizzy_face:
9. črc 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@ivapo kolik měří mi neřekl, ale měřil ho a pak z dr. jen vylezlo, že mimčo odpovídá na 11+0 :sweat_smile: ale jak jsem koukala na net, tak by mělo mít asi tak 4 cm, přirovnávají to tady k velikosti švestky :wink:
9. črc 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g nááádhera! gratuluju!! :wink:
9. črc 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verry děkuju kočí :dizzy_face:
Našla jsem u @dadenka111 ty hodnoty, ale vůbec se v tom nevyznááám, myslíte, že je to OK? Jsem dnes 20DPO
9. črc 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g každá má HCG jinak vysoké, neboj určitě to bude ok :wink:
9. črc 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry Aby to nahodou nebyl pindour :grinning: :grinning:
@malinka_02 A ty se mu divis? Ja se pri IUI taky ptala dr zda maji spravne spermouse, at nemusim po nekom vymahat vyzivne :grinning: A proc bys nemohla sexikovat? Jen si poradne uzij, jako tehule uz to nebude ono :wink:
@verry Ja chci taky takovou svestku! I s velkym uchem! :wink:
@rory_g Gratuluji!!!!
9. črc 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@verry věřím tomu :slight_smile: sestřička říkala mm, že to odpovídá, tak huráá až do UTZ :grinning:
@rox děkuju :dizzy_face:
9. črc 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rox :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty mě bavíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g jasneeeee uplne v poriadku, ked priemerna hodnota na 20DPO je 863. :slight_smile:
9. črc 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no super!gratuluju!!v mé chytré knížečce píšou,že sex moc nedoporučují,že to může být bolestivé,jak rostou folíky..ale četla jsem příb.leták menopuru a tam píšou,že sex není zakázán..no tam to píšou jinak,ale v překladu toto :wink: takže my na dnes vlítnem.. :grinning: a to jsem začla píchat ve středu..
@rory_g jooooooo!!!já se picnu..a vyšlo IUI..že??paráááda!!!!!!!!!!!!!!
9. črc 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadenka111 wow :sweat_smile: :grinning: děkuju :dizzy_face:
9. črc 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@saraha2 jj, IUI, měla jsem možná 3 folíky, děkuju :dizzy_face:
9. črc 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 Takze pichas kazdej den, a nekdy i dvakrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek