1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
10. črc 2012

@rory_g tak snad urcite jo a jak se jinak citis? Ja jsem rada ze se neco zacalo monecne dot teda spis zacne po ms ktera je pekna mrcha a porad nikde 😀

rory_g
autor
10. črc 2012

@pawlla přeju Ti, abys svou poslední mrchu na hodně dlouho dostala co nejdřív 😎 Mě nic moc není právě, pobolívá mě sem tam břicho, jsem pořád unavená a občas cítím prsa a pálí mě žáha...jinak nic, žádné nevolnosti ani pachy, chutě... 😕

pixie18
10. črc 2012

ahojte, krasne sa tabulka rozsiruje, najma v tej spodnej casti s tehulkami 😵
@dadenka111 do dalsieho pokusu pojdeme asi najskor v decembri. chystam sa teraz na laserovu operaciu oci a po nej odporucaju pockat s otehotnenim min. pol roka. v GF mi povedali, ze mozem aj po 4 mesiacoch.
skusim sa ale popytat za IVF soft, nakolko som pri davke menopuru 300 IU mala iba 2 zrele vajicka, co je dost malo 😒 a niekde som citala, ze by bola mozno vhodna pre mna prave IVF soft. nevies ci to robia aj v GF?
tak drzim palceky na august, nech to vyjde s mrazacikmi 😵

rox
10. črc 2012

@pixie18 IVF soft? to slysim prvne. Nemyslis Nativ? Ze jdes do IVF v prirozenem cyklu bez podpory hormonu?

dadenka111
10. črc 2012

@pixie18 ahOj, tak to si dost slabo reagovala na stimulku. 😒 ja som pri kratkom protokole celkom dobre zabrala uz pri davke gonalu 150IU. fakt som bola prekvapena, lebo pri clostile slabota. v cenniku GF je soft ivf cyklus, ale nehradi ho poistovna a stoji 550e. uvidis teda co ti navrhnu dalej. mozno iny protokol s inymi injekciami.
dakujem ti za podporu, ja uz sa zase vkladu neviem dockat. snad nebudem stresovat a vsetko klapne. este si musim rozmysliet ci sa budem testovat domacimi testami, alebo to vydrzim tych dlhych 14dni 😅

pawlla
10. črc 2012

@rory_g no nvim jestli bude moje posledni dr jen rikal ze 14 DC mam prijit na utz jestli jsem ok a zacnem tak nevim jaky bude protokol nebo tak jen se desim aby ten utz byl dobrej aby sliznice nebyla nizka nebo tak neco

pawlla
10. črc 2012

@dadenka111 a co je vubec ivf soft?

sheronka
10. črc 2012

Babulky ako môže dôjsť k mimomater. tehotenstvu keď vám bublinky vkladajú priamo do maternice? Príde mi to také zvláštne.

pawlla
10. črc 2012

@sheronka tak to vubec nevim? A muze k necemu takovemu dojit pri ivf?

rox
10. črc 2012

@sheronka No kdyz nad tim tak premejslim, tak by asi nemelo, to je fakt!

rory_g
autor
10. črc 2012

@sheronka bohužel může...tělo pořád pracuje a embouš může doputovat do vaječníku 😒 Ale neboj, na takovéhle varianty ani nemysli a těš se na rostoucí pupík 🙂

sheronka
10. črc 2012

@pawlla
@rox Veď práve, ja som sa tu dočítala na MK že sa to môže stať. Aj pri ET aj pri KET 😒

rory_g
autor
10. črc 2012

@sheronka já to mám psané i v materiálech, co jsem dostala před IVF...že je to zřídkavé, nicméně stát se to může

pawlla
10. črc 2012

@rory_g
@sheronka tak o tom jsem teda neslysela to ani dr nerikal to aby clovek tema stresama co vse se muze stat zesedivel 😖

pixie18
10. črc 2012

@rox vycitala som to na stranke reprofitu - pri IVF soft by mali byt min. stimulacne davky a obvykle sa ziskaju 2-6 kvalitnych vajicok. je to dobre ak bol predtym OHSS, prip. opakovane zlyhanie klasickym IVF,..

verry
10. črc 2012

@evikj33 jojo, je to fajn pocit. a konečně už vysazuju utroš 😉 tak to se mi ulevííí.
za chvíli tu švestičku taky uvidíš 😉 😉

rory_g
autor
10. črc 2012

@pawlla mě to také překvapilo, říkala jsem si, že při IVF se spousta rizik eliminuje, ale bohužel...jenže myslet na to, tak ani na IVF nejdem 😀

rox
10. črc 2012

@rory_g Ja mysela ze mimodelozni je, kdyz vajicko nedoputuje do delohy a oplodni se, ale ze by cestovalo i "zpatky"....koukam jako blazen.
@pixie18 Ja totiz pri klasickem IVF mela taky jen dve vajicka

pawlla
10. črc 2012

@rory_g no jo presne tak ja se to snazim neresit nemyslet na to ale nekdy me to tak prepadne ze si rikam ze je to vsechno stejne na nic

pawlla
10. črc 2012

@rox taky jsem si rikala ze zpatky to uz nejde 😀

malinka_02
10. črc 2012

@martina_81 když já to neměla z odvaznejsiho já to měla z každého..vždy zánět 2 týdny ATB. a zas zánět, pak sem už brala ATB preventivně, pleť mi šla do kopru..A teď ta operace tak snad pomůže ale nechci to před IVF testovat..
@rox já chrám před i po mejem se oba před i po nestridame polohy nic a stejně už sme jak roboti..A můj byl na cevkovani. x krát chudák ale nic on je ok já taky sex a je to..

rory_g
autor
10. črc 2012

@rox já si to myslela taky, prostě je fouknou do dělohy a tam zůstanou 😀
@pawlla určitě to vyjde, jsi mladá, máš už teď mrazáčky a jednu cácorku už doma máš, takže se ničeho neboj a nemysli na blbosti, máš to ode mě rozkazem 😎 😀

pawlla
10. črc 2012

@rory_g dobre provedu 😀 jen mam strach po tom co se milule stalo a ja nevim proc to je asi to nejhorsi ze nevim proc 😒

sheronka
10. črc 2012

Babulky už nemyslime na žiadne hlúposti. Všetko bude ok 😉 Mňa zajtra čaká druhá kontrola krvi tak pevne verím, že miminko pekne rastie a aj hcg. Už keď je raz vo mne, tak tam pekne krásne aj zostane celých 9 mesiacov, nikam ho nepustím 😀

sheronka
10. črc 2012

@zana21 Ahoj. Celý deň tu vykukávam pozitívne správičky od teba 😉

rory_g
autor
10. črc 2012

@pawlla mně se to stalo před 10. lety, nekrvácela jsem, ale přestalo se vyvíjet a potom jsem z toho měla zánět dělohy...a celých 10 let jsem neotěhotněla, takže tomuhle zázraku věřím a vůbec si nechci připouštět jinou variantu, než rostoucí pupík, zdravé mimčo a radosti i strasti s mateřstvím 😉
@sheronka určitě krásně roste🙂 Co ten testík, dělala jsi i dnes?

pawlla
10. črc 2012

@rory_g jasne a za 14 dni mimi uvidis a bude i pekna fotecka 🙂

sheronka
10. črc 2012

@rory_g Robila som ráno. Je tam aj foto porovnanie 9 a 13 ET.

danny38
10. črc 2012

@sheronka Krásná dálniceeee 😉

sheronka
10. črc 2012

@danny38 Ďakujem. Zajtra idem na druhú kontrolnú krv, podľa testov hcg stúpa, tak dúfam že aj dostatočne veľa 😉