• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

22. května 2017 
holky a kedy asi tak priblizne po OPU pride MS? dochtor rekl ze vdaka vsetkym tym hormonom hooodne skoro...mate stym nektera skusenosti?

@zelvik
@rory_g
holky, vy si tu MS vsugerujete...nic nebude rikejte si ja a menzes, neee, ten tedko urcite nedostanu.... :wink:
drzim palecky....
3. dub 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby a este jedna otazka su otravna jak ves.... :grinning: od OPU se mi stale stupnuje a zhorsuje zaha, zaludocna kyselina....mavala som snou problem, ale takto...uz je to nesnesitelne....mozu to byt aj vedlajsie ucinky niektorych liekov? ja sa uz normalne bojim aj jest, ze zasa bude zaha :frowning2:
3. dub 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Mnoo a že by se třeba zadařilo po domácím snažení a tohle krvácení bylo zavrtávání se mimíse? To by byla pecka, co????
3. dub 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g Tak mě ještě napadlo, když jsi 24DC, nemohlo se vám miminko přece jen povést doma?? Jinak se vůbec neboj, i kdyby to byla MS (jakože jsem před stimulací měla cyklus taky jen 22 dní), ultrazvuk ti udělají hned 2DC a hned ten den začneš stimulovat, když se jim všechno bude zdát. Obvykle se začíná 2DC, ale výjimečně může i 3DC, když MS vyjde na víkend. Každopádně, mně např. řekli, že je jedno, kolik ultrazvuků jsem měla v předchozích cyklech, ale že je důležité jak vypadá ten na začátku, aby se se stimulací mohlo začít. Všechno to pro tebe dobře dopadne. :wink:
3. dub 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vall83 ta žáha určitě může být z některých léků, jinak bohužel zkušenosti nemám, tak neporadím...jen na tu žáhu zkus jedlou sodu, jestli máš doma, nebo v lékárně Rennie, to smí i těhulky, takže v tom nebude nic škodlivého :wink:
@zelvik @nemorosis no holky to by byla pecka :sweat_smile: Po deseti letech :sweat_smile: Napsala jsem mm, aby koupil test, jen nevím, jestli by to bylo vidět, teoreticky bych byla 10DPO...to jste mi nasadily brouka do hlavy :sweat_smile:
3. dub 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vall83 ahoj, tu žáhu máš určitě od léků, jak píše @rory_g super pomáhá Rennie (a dobře chutná!)

@rory_g teda, tak to by byla fakt bomba! pozitivní bývá až tak 14 DPO ale u někoho třeba i dříve - aspoň duch :slight_smile:

@nemorosis a co ty? držíš se? já jsem chytla nějakou chřipkovou virózu (měl to teď manžel, i malej), si říkám, že kdyby mi ten ET vyšel, tak to by byly teďka nervy :unamused: Jsem jak přejetá, bolí mě celej člověk.

Jinak Lázně se teda nekonají, fotečku Frantíka sem dát nemůžu, leda že vyštrachám tu z roku 2009
3. dub 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, pro štěstí!!!
3. dub 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marmina No to teda! To bys byla zrovna v nejchoulostivějším období. Achjo, hlavně se dejte všichni brzy dohromady, ať jste připravení na květen!! Náš Ondra byl taky zahleněný několik dní a na mě se dotahovala rýma, ale naštěstí máme oba s manželem vytrénovanou imunitu z práce. Snad to vydrží i dál. Já už mám teď testovací čárku silnější než kontrolní a pátek pořád daleko. To už bych měla končit 6tt, panejo. To by měla být vidět ještěrka i se srdíčkem, jen doufám, že když už mi nehodlají nabrat krev, udělají mi aspoň ultrazvuk. :unamused:
3. dub 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nemorosis já bych se na Tvém místě objednala k obvodní gyndr na krev, třeba by Ti udělala i ultrazvuk :slight_smile:
@marmina jéé Tys Fanouška i oblékla :grinning:
3. dub 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nemorosis teda, ale čekáš fakt dlouho! musíš nám se pak fotku dát, ať se pokocháme prvním úspěchem tady! hlavní je, že čárka drží a ty jsi taky v pohodě!
no já nepamatuju, kdy jsem byla nemocná! snad naposledy na střední a to je tak 12 let, ale třeba se mi imunita oslabí a mimčo se zadaří :wink:
3. dub 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g to ne já, on už oblečený byl a holky držte se, nikdo mu to oblečení neukradl! (teda aspoň během našeho pobytu :grinning: )
3. dub 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marmina haha, tak to je v Čechách fakt neobvyklé :grinning: Asi tam byli samí němečtí důchodci, jako za mého pobytu :grinning:
3. dub 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rory_g no to je přesné! samé babči a dědouškové z Němec :slight_smile:
3. dub 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak se hlásím!doma i se dvěma fazolkama!!tak nakonec ty druhý dvě nebyly vhodný k zamražení :frowning2: a mám jednu morulku a jedno desetibuněčné..
3. dub 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@coralin mám pro tebe dobré zprávičky!§aspoň myslím teda!!něco na povzbuzení :wink: tak si představ,že ti,co jim doporučovali ukončit stimulaci,že to vypadá,že tam bude max jedno vajíčko a nevzdali to a měli tři..tak dnes jsme byly spolu na ET a představ si,že všchny tři se jim oplodnili a dnes jim zavedli dvě,že to jedno nebylo úplně super na transfer ani na mražení..takže jí zavedli jednu blastocystu a to druhé nevím,ale že jí embryoložka říkala,že obě dostávají jedničku s hvězdičou!takže nevzdali to a podívej!!!!!!vyplatilo se!!nakonec zaváděli dvě,jako my,ale ještě v lepším stadiu..
3. dub 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já myslím, že doktor, který se u stejné ženy více než 2x pokusí o IVF by měl doživotně přijít o diplom. To už totiž nemá s medicínou ani s láskou k dětem nic společného.
3. dub 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 ahoj, neboj, vyjdou ti teď dvojčátka a pak nebudeš mrazáčky potřebovat!!! tak teď hezky pohodlíčko a nech se obskakovat a rozmazlovat :wink:
3. dub 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mila38 to mi přijde dost přísné...nikdo nemůže vědět, jak bude dotyčná reagovat, u někoho to prostě vyjde hned, jiný musí na pokusů více, ale je to vždy jeho rozhodnutí se všemi riziky, které k tomu patří
3. dub 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina souhlasím!!!!
3. dub 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 ahojcek sarah :slight_smile: ja sem tak stastna, tesim sa stebou, tak dvojcatka su uy u tebe,.....to he uplne uyasnz...a ako sa citis?a ake to bolo ? popis a prehanaj....a teray pekne leyat a odpocivat....
3. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 jupíí,tak už máš broučky u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: jak to probíhalo?
3. dub 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verry ahojcek, teba to caka zajtra :slight_smile: , tesis sa velmi?budem na teba mysliet a drzat palecky...
3. dub 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vall83 juu, děkujuu, těším těším.. :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)

@saraha2 OPU 30.3. (8 vajíček z toho 2 embrya), ET dnes 3.4. (zaděláno na dvojčátka :wink: )
@verry OPU 30.3. (9 vajíček z toho 6 embryí), ET 4.4. (1 E), 5 embryí v mrazáku - na zítra držíme palce!
@alinah právě stimuluje, OPU 4.4. - myslíme na tebe!!!, ET plánován na 9.4.

@rory_g 4x neúspěšné IUI, 6.4. UZV před stimulací na 1. IVF
@nemorosis 15.3. ET (1 embryo, 6 zamrazeno) na testu už našla //, čeká na UZV 6.4.
@zelvik 2x neúspěšné IUI, čeká na MS, pak stimulace na 1. IVF (léky už nafasovány)
@plumeria 15.3. OPU (22 vajíček), 20.3. ET (1 embryo, 2 zamrazena), 30.3. potvrzeno těhu z krve
@vall83 OPU 29.3. (46 vajíček!), 25 embryí hned zamraženo, KET v dubnu (přeje si dvojčátka)
@marmina 4x neúspěšné IUI, v březnu 1. IVF (neúspěšný ET 2 embryí), v květnu KET (1 ze 3 zamražených)
3. dub 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina děkujůůů :wink:
3. dub 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Wow, koukám, že se sem vetřel velmi alternativní a odsuzující názor. :grinning: V poslední době jsem se setkala s podobně jednoduchým člověkem, který tvrdí, že děti jsou seslány jen těm rodičům, kteří je opravdu chtějí. A že ti, kteří potřebují pomoc lékařů, je zřejmě nechtějí dostatečně. No není to k politování? :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saraha2 Co transfer? @verry Na zítra na tebe budu myslet! Hlavně v klidu, vem si s sebou knížku, ať se nenudíš a nezapomeň ležet na břiše. :grinning:
3. dub 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 Ahoj, to je dobře :slight_smile: VZDÁT SE TO NESMÍ. a děkuju. Jak to jde? Nám se to posouvá na květen, ale povídala jsem si s panem doktorem tak říkal, že je vidět, že jsem připravená, když už se i těšim, i když se zároveň trochu bojim, ale nebojim se výsledku ani procesu, spíš jak budu reagovat na pilule a jak to pak se mnou bude třískat a mužíček si bude "užívat"
3. dub 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 a kam chodíš Sahy? je fajn, že jsi doma, on člověk nikdy neví jak mu bude, já teď nad tím hodně přemejšlím jestli si vztít týden před tím dovolenou a někam s manželem odjet a pak si vzít neschopenku, nebo chodit do práce a mezitím si brát dovolenou podle toho jak mi bude, v práci mám docela pohodu a větší klid než někddy doma, takže mi nevadí tam být a mám super šéfa, kterej mě nestresuje, tak pořád nevím. ale ještě je čas se rozhodnout
3. dub 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem nějak teď pracovně vytížená, že jsem vám ani nestihla napsát, že mám ve středu odběr.Tak já už jdu zítra na odběr vajíček, od půlnoci nejíst a hlavně nepít, doufám, že na to nezapomenu. Těším se a bojím zároveň už ať je to za mnou, dám pak vědět, jak to probíhalo a dopadlo. dobrou
3. dub 2012 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek