• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@melisska Já být manžou radši bych zítra zašla at to zkontrolují,popř.zrentgenují,mohlo se mu udělat něco pod tou plombou.Popřípadě mu zkontroluje ránu a vyčistí.Se zubem není sranda :unamused:
22. říj 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_no zacalo mu vytahovat hnis :unamused: takze repik a harmancek sa uz moci
22. říj 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 moja ak to neprejde aj bude musiet ist
22. říj 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co předchází ET a KET, ET se dělá pár dnů po odběru vajíček a pokud jsou mrazáčci děla se KET. Na KET se opět nějak připravuje sliznice a dělá se to jen určitý den cyklu?
22. říj 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele ano ET je po stimulaci a OPU a ket po rozmrazeni. To zalezi nekde v CARu davaji leky na sliznici a nekde treba u nas nic podle utz se pocka a pak se vlozi po ovulaci.
22. říj 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 a když ovulace normálně není, tak se asi dávají nějaké léky že?
22. říj 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poraďte.. Teď jsem 28 den po prvnim dnu menstruace a už týden mě bolí bříško a prsa.. Vždy mě to bolí jen den, ve výjmečných případech dva dny před mrchou.. Ale teď se to nějak drží.. A cykly mám chaotycké... Nevíte, co by to mohlo být? Nemohlo se to tam nějak "porouchat" těma různýma hormonama? :confused:
22. říj 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucynka46 já to mívám normálně v rámci PMS, dokud nedostanu MS, bolí mě to snad od ovulace až do menstruace a je to k nevydržení, ale to je jen silný PMS, pokud to normálně nemíváš, co si třeba udělat těhotenský testík? :slight_smile: ;)
22. říj 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka Právě, že jsem to nikdy neměla.. Tak to nezávidim, musí to být otrava.. To by byl asi zázrak, kdyby se testík podařil.. :o) Tak ještě počkám a za pár dní bych ho zkusila:o)
22. říj 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucynka46 no to jsi teda dobrá, že vydržíš - já už bych letěla do lékárny.. :grinning:
teď koukám, že máme stejně staré dětičky :slight_smile:
22. říj 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucynka46 ja tenhle mesic ovulaci ani nemela,jsem 20dc a uz 5 dni me bricho boli jako na MS takze asi taky tema hormonama rozhaseno..
@engele pokud ji nemas furt tak asi jo,me rekli ze teprv kdyby nebyla vickrat tak mi neco daji zatim nic :frowning2:
22. říj 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka jé, tak to je hezký.. Tak to nás čeká už chození do práce:o) No právě jak píše
@malinka_02 , myslim, že to může být těma hormonama, tak se nechci moc radovat.. A hlavně nevim, jestli by se to přirozeně povedlo... I když vim, že i s endometriozou holky otěhotněly...
23. říj 2012 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, tak jsem nevydržela a opět testla, zase bílo.. :frowning2: , ale to jsem asi čekala. no nic, zkusím to teď vydržet alespoň 2 dny. :frowning2:
@lucynka46 já pracuju celou dobu, mám svojí firmu, takže u mě se žádná změna nekoná.. :slight_smile:
23. říj 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucynka46 no hele ja uz tedcani nemela ovulaci pritom ji normalne mela.
23. říj 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, jak se dnes máme?
Já měla včera bloklý krk, dneska je to už lepší, ale stejně se pořádně nemůžu otočit :sunglasses: . No každý den nějaké překvapení.
23. říj 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno všem :slight_smile: @jahodarka Nezlob a počkej :wink: Tfuj Tfuj Tfuj trochu těhu bacilu pro štěstí :slight_smile: @zelvik Jj a to jsi měla pořád málo těhu příznaku :sweat_smile: tak když někdo zavolá platim otáčej se celá(jako vesničko má středisková :grinning: )
23. říj 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 :dizzy_face: pojďte sem, bacílkové! :angry:
23. říj 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka zkus opravdu vydrzet aspon ty dva dny, ja vim.ze to je tezky, ja to taky vzdycky nevydrzela a akorat pak stres a to je taky spatne..
23. říj 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka Tak jsi aspoň nevypadla z kolejí.. Já se netěšim na to vstávání.. A raní honičku, abych to vše stihla:o( mám to 40km daleko...
23. říj 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Tak jsem na to zvědavá. Hlavně kdy dorazí ta mrcha...
23. říj 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 No já teda doufám, že tohle zrovna nepatří mezi těhu příznaky, to radši odvolávám co jsem odvolal a nechci nic:slight_smile:
23. říj 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucynka46 no tak 40 km bych denně teda nedala, to radši teda koukej přijít rychle do jinýho stavu! :grinning:
@malinka_02 já mám vždycky předsevzetí, že to vydržím... :sweat_smile: chichi
23. říj 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka No to bych taky chtěla:o))) Ale už rok a půl.. A nějak mi to nevychází.. :unamused: :angry:
23. říj 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucynka46 já vím, dělám si srandu, to je jasný.. my už taky rok a půl a nic, a bohužel se tak trochu začínám připravovat na to, že ani tentokrát nic.. :pensive:
23. říj 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,rada by som sa pridala do vasej temy :slight_smile: .mam endometriozu a teraz ma caka moje 1.ivf.druhy den stimulujem gonalom.vsetko super az na to,ze dnes som ochorela :frowning2: .dr.mi predpisala bioparox.myslite,ze by to nejako mohlo ovplyvnit stimulaciu??
23. říj 2012 ve 13:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka jo.. Ani jsem to zle nebrala... :o) Jednou to přijít musí.. Jen to čekání je nanic..
23. říj 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím, já jsem tam rozčílená, že to ani neni možný :angry: Dneska mi tu udělala kontrolu ředitelka a jak jsem ve skluzu tak si mně vychutnala, svině jedna. Řekla jsem jí, že se snažím zůstávat v práci déle co to jde, ale že teď jsme museli na rychlo schánět nový pronájem a ona mi s výsměchem řekla, no když vás odevšad vyhazují :angry: Ve mně by se krve nedořezal, já jsem na nervy ze stěhování, měla bych být v klidu a tehle zrůda, které neví co je soucit nebo alespoň slušnost mně totálně sejmula. Navíc zřejmě budu další měsíc bez prémií a to se můžu jít rovnou zahrabat. Takže na mateřskou půjdu ne 6, ale 8 týdnů před TP a nechám si od doktora počítat termín 4.2. 2013, takže to bude vycházet někdy na 11.12. 2012 a na zaučení sem má jít od listopadu přímo ona, takže jí nezaučím na nic. Kašlu na ní, o nic víc už stejně přijít nemůžu. To mám za to všechno, co jsem kdy pro ně udělala. Ještě teď to udejchávám. Těhotenství není nemoc, ale z její strany bych uvítala trochu taktu a ne že mně seřve a ještě se mi vysměje :angry: :angry: :angry:
23. říj 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny38 Kašli na ni, na nánu. Hlavně se nestresuj a buď v klidu, nestojí to za to. Vyhodit tě nemůže a ostatní vydržíš! Máš recht, taky bych se na nějaký zaučování vykašlala!!!!
23. říj 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny38 no to je co za riaditelka??? :angry: moja neber si to tak, ja si myslim, ze ked je k tebe taka hnusna, ma sama so sebou problemy, preto na teba tak vyskakuje :angry: :wink: kasli na nu, podla mna je chudinka :wink:

a zub uz neboliiiiiiiiiiiiiii:slight_smile: vcera som mm chcela dat polku kinedrilu do cajiku, aby nebol z toho zuba nervozny, ale nakoniec som jeden zjedla ja a spala som ako medved :slight_smile:
23. říj 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelvik @melisska Já se na ní vykašlu, nestojí mi to za nervování :slight_smile: Ale je fakt, že jsem si to tady dneska docela obrečela. Ona je takhle normálně, bezcitná mrcha, důležitá jak ho*no u cesty. Zatnu zuby a vydržím a pak ať se tu třeba pos... :grinning:
23. říj 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek