1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
3. pro 2012

@unkarka a to ti na cukrovku prisli az ted? To je husty..mrzi me to ale lepsi prijit na to ted..

malinka_02
3. pro 2012

@zelvik super ze dopadlo vse dobre!

unkarka
3. pro 2012

@malinka_02 jj az ted a měla jsem 14.22 což je zrale na inzulín,ale dneska mě zkošela na glukometru a mela jsem 5.4 tak ja nevim a ještě mi dneska anesteziolog rekl ze to vypada ze jak beru dlouhodobě Prednisol tak ze to muze byt i tim
takže ja nevim no uvidime zitra na co prijdou

zelvik
3. pro 2012

@malinka_02 No jo, zase jedna meta za náma a spooousta dalších před náma.
@unkarka To je pech s tou cukrovkou. Ale jinak gratuluju k úrodě vajíček, ať jsou v kondici, dobře se oplodní a jsou z nich pak připravení sněhuláci. Nebo budou mrazit jen vajíčka - nějak jsem to z tvé zprávy nepochopila, tak promiň, že se blbě ptám.

unkarka
3. pro 2012

@zelvik ahojky nene nebudou mrazit jen vajíčka ale už připravene bublinky,oni to totiž musí kvuli me genetice poslat na pgd do Prahy takže ono je to vše takové složitější.Zitra si mam volat v 9 rano jak to s vajíčkama a spermijakama vypada 😀

zelvik
3. pro 2012

@unkarka Tak držím palce, ať jsou v té nejlepší kondici!!!!!!

unkarka
3. pro 2012

@zelvik děkujíííí 😉

malinka_02
3. pro 2012

@unkarka to je fakt divny..
@zelvik holka ty se cubec neradujes..

zelvik
3. pro 2012

@malinka_02 Ale jo, raduju, to víš že jo 🙂 Ten screening byl fakt zážitek a uvědomuju si teprve teď, že tam ten mrňoulínek je. A možná i o to větší mám o něj strach... Ale jsme šťastní. Hlavně manžel je úžasný, i díky němu si to užívám! A tobě moc a moc přeju, ať už tyhle věci tady za chvíli píšeš taky!!!

adriene
3. pro 2012

@zelvik Mooooooc gratuluji ke krásným zprávám 😵 😵 Ted už si jen užívej, jak bude malinké krásně růst 😵

malinka_02
3. pro 2012

@zelvik dekuju..

pentagras
3. pro 2012

Ahoj holky, jdu jen kouknout narychlo, jak se máte všechny.
@malinka_02 tak co kočko, už víc něco co bude dál???U nás zatím nic ☹

kaijko
4. pro 2012

Holky jaky tehu vitaminky zobete? Diky

kive76
4. pro 2012

@evikj33 pořád nedostala rozum...jsem 67.den bez menzes...dr. mi dělala ultrazvuk a řekla, že dle folikulů - jen jeden maličkej, asi hned tak menstruaci nedostanu ☹ , že mám baštit prášky, klimonorm po dobu 21. dní od 1. prosince, , pak pauza a pak bych měla dostat menzes, 27. ráno mám jít na ultrazvuk, a pokud to dostanu, tak 2.den mám píchat injekce na stimulaci na 2. IVf,/případně 2. IVF v lednu / a pokud ne...tak se bude řešit, v čem je problém... ☹

evikj33
4. pro 2012

@kive76 Tomu se říká zákon schválnosti,měla jsi s tím problém i dřív? Já to právě tak měla i 90dnu bez a pokud bych nešla na injekci tak možná i půl rpku. 😠 Proto jsem si řekla před 2IVF o ten Nhoretisteron a poněm jsem to do 4dnu dostala.Držím pěsti at se mrcha umoudří 😉 a když tak stávkovala doufám že to tentokrát klapne a nedojde alespon rok.

evikj33
4. pro 2012

Jinak všem hezké chladné ráno 🙂 @kaijko Já jsem brala Femibion 400,pak Femibion 800 a ted už zobu jen GS Mamavit +magnezko

ivapo
4. pro 2012

@evikj33 ahoj.. od 34 tt doporučuji masírovat hráz!! chystas se ? já Jo!! je to na doktorka.cz

kive76
4. pro 2012

@evikj33 ne, vždycky jsem menzes měla tak po 26-28 dni..vyvolávačka menzes mi nepomohla, tu jsem měla před 22 dni...a nic..tak uvidíme, snad to pomůže...dělali mi krev ohledně vaječníků..odběr krve na stanovení AMH kdykoli v průběhu cyklu.. výsledek bude za měsíc...tak uvidíme, co mi řeknou...

evikj33
4. pro 2012

@ivapo Tak já nic masírovat radši nebudu at z toho nerodím 😀 navíc prdelky budou určo menší než byl malej a ten prošel celkem v poho i skoro 4kilovej 🙂

kaijko
4. pro 2012

@evikj33 Diky 🙂

ivapo
4. pro 2012

@evikj33 tak to Jo.. já vp byla s dcerou císařem tak ted se trochu porodu totiz bojim 😖 😉

janulkaa23
4. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@trefulka taky sem píchala Gonal a cetrotide a včera sem měla OPU 12 vajíček odebraných, tak uvidíme na bojovníčky 🙂

evikj33
4. pro 2012

@ivapo Neboj ven prostě nějak musí,a kdo ví jak to vše dopadne,já taky pořád nevím zda nebude CŘ.Ty už máš malou natočenou hlavičkou dolu 😕

ivapo
4. pro 2012

@evikj33 Jo Jo.. před týdnem jsem byla na posledním ultrazvuku... snad tak už zůstane?! a ty?

malinka_02
4. pro 2012

@pentagras my byli na imunologii a cekame na vysledky. Tenhle mesic nic..dalsi vychazi do svatku takze zase nic.Pokud to pujde rada bych se aspon objednala aby mi rekli ty vysledky.A v lednu spis koncem kdyztak dalsi ket a kdyz to nevyjde tak bych chtela hned 2.ivf.Co ty?

malinka_02
4. pro 2012

Jinak moje nejlepsi kamaradka, posledni clovek co deti nemel ktera otehotnela tyden po svatbe aniz by se snazili a uz je ve 20 tt ceka jeste holcicku..tak to me vzalo uplne..dnes se to dovedela..

ivapo
4. pro 2012

@malinka_02 nevzdávat a bojovat!! Tfuj Tfuj!!

janulkaa23
4. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Taaak z 12 odebraných vajíček se jich oplodnilo 10 🙂

malinka_02
4. pro 2012

@ivapo dekuju..

adriene
4. pro 2012

@kaijko Já první tři měsíce jen kyselinu listovou a pak jsem začala brát GS mamavit. 🙂