• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@kaijko Právě, zelenina nic moc a navíc, já jsem věčně zmrzlá - obecně, takže představa, že se v zimě láduju studeným zeleninovým salátem mě moc neláká. V létě by to bylo něco jiného, to jde samo. Taky jsem víc na ovoci.
4. pro 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crime Peti hlavu vzhůru, určitě bude líp a to co nevidět. Teď si užijte vánoc, v lednu už budete mít výsledky a v únoru se do toho zase pustíte. A třeba se vám to podaří přirozenou cestou do té doby :sunglasses:
4. pro 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23
@unkarka tak to je super holky to je moc pekny pocet :wink:
@pentagras a vubec nepremyslis kdy? Ja na jednu stranu bych chtela pauzu a nadruhou bych chtela do toho jit hnedka..uvidim co ta imunologie..
4. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 Gratuluju k 10 oplodněným vajíčkům :slight_smile: Všechny přirozeně nebo pomocí ICSI? Držím palce k ET :sunglasses:
4. pro 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co ste tu resili mamavit tak rostou po nem pekni macici a tezko se pak rodi,vetsina deti na mamavitu ma 5 kg..
4. pro 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 To máš pravdu, rostou po něm hezky :wink: A už kvůli tomu ho baštím denně, u dvojčátek to bude, dle mého názoru, jen a jen výhoda, když budou mít o nějaký ten gram více :slight_smile: a @kaijko by ho brala obden, což je pro monomamky vcelku optimální.
Já teda té zelenině také moc nedám... první trimestr byl bez zeleniny a ovoce úplně, teď zas ovoce hodně, ale zelenina stále pokulhává... takže jsem za nějaký doplněk stravy docela ráda. I když nic se nemá přehánět :sunglasses:
4. pro 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Jj souhlasím s @adriene a i dr.mně to takhle doporučil a prdelky krásně rostou a mně zatím nepada ani chrup,ani vlas-pač jsem zatím stále nepřibrala,takže si berou vše odemně :slight_smile: Zeleninu doted nemužu a z ovoce nejvíc pomeranč,mandoška,jabko a banán občas pomelo.Takže o pestré stravě asi nemuže být řeč a jídlo radši nekomentuju... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 Dnes jsem naházela do odšťavňovače kilo pomerančů, kilo mrkve, kilo jablek a jeden grep... máme z toho 2 litry výborného džusu, tak se s manželem nalejváme :slight_smile: ... ale je to spíše výjimečné, to je pravda :grinning:
4. pro 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene Oni si ty vitaminky u Tebe v brisku kluci rozdeli :grinning: A ja je asi fakt budu zobat ob den. I kdyz uz mu tam moje telo dela misto jak pro dva.. Rostu pekne :astonished:
4. pro 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 no nevím, tak ted jsou stejně svátky, nechám to na rok 2013
4. pro 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Jen ať ti hezky roste :slight_smile: Ono to není jen o bříšku, neboj :slight_smile: Někdo má břicho jak kombajn a mimi 2 kg a někdo malé bříško a hezké tříapůlkilové dítko, takže v poho :sunglasses:
4. pro 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene
@evikj33 no moje svagrova brala mamavit a malej rostl tak ze ho skoro nemohla porodit a kdyz uz byl obrovskej rika ji dr jestli nahodou neji mamvit a ze to vsem zakazuje po tom deti rostou tak ze se nedaji rodit.. Ale jestli vam to vyhovuje tak to ke dobre.
4. pro 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras my ted taky a kdy chces jit hned nejak zacatkem roku?
4. pro 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ja u prvniho tehu taky brala mamvit a mala mela 4 kilo sotva jsem si porodila ale opravdu nevim jestli to bylo tim. Ted jsem ho brala jen mesic a pro jistotu ted beru calibrum mami. A pujdete na ket hned v lednu? To uz budou vysledky z imuna ?
4. pro 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla no ja uz to slysela vickrat prave ze to dela mamavit..ono je blby ze az ty bysledky budou tak se teprve budu objednavat a i kdyby to bylo ok tak asi prosvihnu cyklus a budu muset cekat na dalsi,navic sem chtela pozadat o estrimax a to znamena konzultaci pred zacatkem cyklu..podle me spis unor a pokud bude neco na imunologii spatne tak buh vi :angry:
4. pro 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 to asi ne, nechám to uplně na dr co poví, už to nebudu honit, mám poslední IVF hrazený pojištovnou
4. pro 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka všechny ICSI :slight_smile:
5. pro 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska je 5 čtyřbuněčných a 4 dvoubuněčný, všechny hodnocený známkou 1-2 :slight_smile:
5. pro 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Holky, HCG je 14 den po ET 687,3!!!! Na ultrazvuk jdu az příští týden, jsem štastná! Moc vám děkuju za podporu!
5. pro 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@harley26 No já už si říkala kde tě máme :slight_smile: Moc gratuluji a přeji uspěšné pokračování těhu :wink:
5. pro 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 moc dekuju :slight_smile: ale byly to teda nervy! A jeste budou :slight_smile:
5. pro 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 To máš pravdu že ještě budou,ale už snad jen krásné se štastným koncem a miminkem v náruči :wink:
5. pro 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 doufám, že máš pravdu :slight_smile: a co ty? Jak se cítíš? Já se cítím pořád absolutně bez příznaků, tak sem zvědavá, kdy to přijde :slight_smile:
5. pro 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 Užívej pohodové těhu,mně bylo zle cca od 6tt a je ještě dnes,hlavně poránu.Jinak se cítím jako koule,ale dnes jsem ráno dala se sousedkou a hafanama procházku a je mně fajn. :wink:
5. pro 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 Moc gratuluji, je skvělé, že je tu další pozitivní výsledek :slight_smile: Krásná hodnota HCG, teď ještě UZ a dalších mooooc měsíců :grinning:
5. pro 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@harley26 Moc gratuluju, já měla 14. den HCG taky něco přes 600 :slight_smile:
5. pro 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelvik tak to sem rada, ze to mame podobne. A vis kolik si mela hodnotu PRGE? ja jim neco malo pres 80, tak rikal, ze radsi zvysime davku utrogestanu, ze by to melo byt trosku vyssi ...
5. pro 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene kéž by šlo vše jak má, ale pevne doufam, ze ty nervy a smulu sem si uz vybrala :slight_smile: ale nechci nic zakriknout a zaroven ani privolavat, takze verim, ze to dobre dopadne, ale snazim se byt s hlavou v oblacich jen lehce :slight_smile:)
5. pro 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene
@evikj33 No my to vedem s tou stravou :slight_smile: a co ryby holky? Já za celou dobu měla jen 2x. A nějak se mi do nich nechce.
5. pro 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik Já bych ryby i jedla, ale jelikož manžel ryby nesnáší, tak je nedělám... tudíž jsem měla asi 2x pstruha u našich, 2x lososa u kamarádky... a asi 1x tuňáka doma. Toť vše :sunglasses: Ale určitě si dám příští týden, kdy jedeme s mužem na víkend do Krumlova... jako poslední společný víkend, bez dětí :slight_smile: Tak někde na rybičku narazím... :dizzy_face:
5. pro 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek