• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

14. října 2017 
žienky prosím viete mi niektorá poradiť? včera som pichala pregnyl a zajtra idem na odber vajíčok.. mám dnes niečo pichať?? lebo dr. mi povedala v telefóne, že nič.. ale môj muž ma zneistil, že len puregon nie, ale decapeptyl áno.. ako to je?
11. pro 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radosska nic nepichaj :slight_smile: ja som bola vcera na odbere a tiez som nic nepichala den pred tym :slight_smile:
11. pro 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radosska ahoj, dnes už nic nepíchej...před opu se píchá jen pregnyl pak už nic...
11. pro 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzullik1001
@janulkaa23 ďakujem dievčatá.. tak som to dobre pochopila..
11. pro 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@radosska přesně tak nic už nepíchat...
11. pro 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holčiny, tak jak se máte? Uklizeno, napečeno? :grinning: U mě ani jedno, haha :sunglasses:
@kive76 ahojky, tak jak to s Tebou vypadá? :wink:
11. pro 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 ďakujem :slight_smile:
11. pro 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Jdu ve tvých šlépějích - všude bordel a po cukroví nikde ani památky :grinning: Hlavně, že je za mnou ET :sunglasses:
11. pro 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@trefulka super, hned mám lepší pocit :sunglasses: :grinning: Jsou důležitější věci a na dva pečené a jeden nepečený druh je pořád času dost :wink:
11. pro 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g Ahoj, nápodobně - v neděli jsem somrovala u mamky, co už napekla, takže já se zmůžu na jedno nepečený a nazdar :slight_smile: Uklizeno? No jako jak se to vezme. Nehodlám leštit skleničky ani "stříbro" :slight_smile: hihi, akorát záclony sundám a vyperu.
11. pro 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, jaký režim je nejlepší nasadit po ET? Opravdu mám striktně odpočívat a prokládat to jen procházkami?
11. pro 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka Těžko říct, každý to má trochu jinak. Ale co se týká mě, tak já měla po ET 4 dny volna, kdy první 2 dny jsem opravdu polehávala a koukala na telku a ty druhé dva dny jsem též hodně odpočívala, ale došla i nakoupit (něco lehkého). Rozhodně to ale bylo o odpočinku. 5. den jsem už šla normálně do práce :slight_smile:
11. pro 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@trefulka jak píše Adri, dr mi říkala 4 dny klid a pak se postupně zapojovat do normálu :wink:
11. pro 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radosska nic nepíchat a držíme palečky! :slight_smile:
11. pro 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g čekám na menzes už přes 74dní...beru prášky... a měla bych to dostat prý kolem 27. prosince...a pak bych si začla píchat injekce před 2.IVF
11. pro 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kive76 tyjo...to je masakr :unamused: Neměli by s Tebou dělat něco jiného? Neuvažuješ o změně CARu? :confused:
11. pro 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g oni za to nemůžou...to je můj problém, že nemám menzes...oni mi předtím píchly tu vyvolávačku...normálně se to má dostat do 14 dní..asi je u mě nějakej problém...mi dělali AMH - odběry krve... ohledně vaječníků...výsledek b ude za měsíc..tak snad to bude do toho 27. prosince..a budu vědět co se mnou..
11. pro 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 Evi hlavně klid já to někdy neměla i 90dnu,tělo asi dělá restart,potom by mělo být připravenoi a snad bude reagovat o mnoho lépe na st.Moc držím pěsti at to dopadne na 1+ :wink:
11. pro 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravím ženy u nás konečně sněží tak to alespon trochu navozuje zimní atmošku. :slight_smile:
11. pro 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kive76 ach jo...no doufám, že tohle martyrium aspoň skončí //, posílám těhubacily :slight_smile:
11. pro 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene jsem hoild trdlo,noo :grinning: dnes už si dávám pozor a chodím,jak pos....včera večer jsem byla na kosmetice,tak se prcek pěkně vrtěl,.tak snad je vše o.k.....
11. pro 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g tak já mám uklizeno,výzdobu hotovou,dnes budu pokračovat v pečení,pak jen naplním a fertig :wink: včera jsme koupili i stromeček :wink:
@evikj33 až moc atmosféry,néé??tady je úplná kalamita :frowning2:
11. pro 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 Ne unás je to zatím jen tak lehce,sněží jemně teprve od brzkého rána :confused: Já se chystám na ty kokosky,tak snad se zadaří. Musela jsem nejdřív dožehlit,uvařit atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mně to někdy neba pořád přemejšlet co budu vařit..a zachvilku dojede manža s malým dnes jde po O a pak maža odjede do práce a já se tady zvencnu.Jinak stromeček doveze brácha asi tejden před Vánocema a ještě v sobotu slavíme ty malého narozky(6)tak nás bude okolo 25 a hned další pátek nebo sobot jdem ke strejdovi na 55.je to vždy celkem našlapané a to má ještě 19bratránek narozky-musíme se domluvit kdy skočíme k němu.
11. pro 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 Tak jestli se vrtěl, tak pohodička... :wink:
U nás zatím jen lehce posněhává... na ulicích ale břečka :slight_smile:
11. pro 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 Téééda ty jsi šikulka aktivní, já nemám nic, teda krom adventního talíře a svícnu za oknem.Pořád se tvářím, jak když je na všechno spooousta času.
11. pro 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@saraha2 no jo, Ty jsi na úklid nemocná, bych Tě potřebovala k nám :grinning: Ale to by s Tebou asi šlehlo :sweat_smile: Já se utěšuju tím, že mám zákaz cokoli dělat, takže se nenervuju z bordelu a ty 3 druhy jen tak pro nás upeču, dárky letos nebudou, ten nejhlavnější se peče v pupíku :dizzy_face:
@zelvik jé vidíš, mám adventní věnec a žárovičky v jednom okně, to je dobré skore, ne? :grinning:
11. pro 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rory_g Výborný, to jsme na tom stejně. Jo možná mám bod navíc (sice naprosto bez přičinění a zásluh) - ale vykvetl mi vánoční kaktus :grinning:
11. pro 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nevíte za jak dlouho vyprchá z těla 5000j pregnylu?? :slight_smile:
11. pro 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crime ďakujeeem.. :slight_smile:
11. pro 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá ešte mám jednu otázočku.. koľko vajíčok ste si dali oplodniť? nevieme sa rozhodnúť koľko bude dosť..
11. pro 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek