1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

denulka85
19. únor 2013

@martina_81 mam este 4 v mmrazaku ale ako ze na dalsi ket teraz by prisli a na ten dasli by bol ket?

denulka85
19. únor 2013

@martina_81 myslis tak ze teraz by prisli a na dalsiu menstraciu ides na ket?

martina_81
19. únor 2013

@denulka85 ne na další ms, hned. např. dnes bys dostala ms, tak se objednáš na ten 12.DC (nebo kdy chodíš, já byla 8.den, protože mám krátký cykly) na UTZ a hned by Ti udělali ket, zhruba ten 16.den nebo jak to vychází. Chápeš? Že vůbec nemusíš čekat další měsíc. Měla jsi teď estrofem?

denulka85
19. únor 2013

@martina_81 aha mala som utrogestan.... to by bolo dobre kyby to aj tu bolo. lebo ked som isla 2 ket musela som pockat tie druhe kramy...

martina_81
19. únor 2013

@denulka85 možná záleží na tom, jak se domluvíš v caru. Třeba by jsi nemusela čekat na druhou ms. A třeba taky za 2 dny najdeš na testu druhou čárku. 😉

saraha2
19. únor 2013

@martina_81 proč nejdeš za nama??prdíš na nás,coo??? 😝 😀

denulka85
19. únor 2013

@martina_81 som zvedava ako dopadnem.... ale urcite nic....

martina_81
19. únor 2013

@saraha2 Kam za váma??? 😉
@denulka85 moc bych Ti to přála, sama vím, jaký to je. 😖

saraha2
19. únor 2013

@martina_81 no za náma!těhulky a maminky po IVF 😉 založila Miruš..tak jí pisni,at tě přidá!

denulka85
19. únor 2013

@martina_81 dakujem urcite sa ozvem ako som dopadla ale nedavam velku nadej 😒

martina_81
19. únor 2013

@saraha2 fakt bych ráda, ale přijde mi to brzo, tak snad aspoň vydržím do prvního UTZ. 😉 Ne že bych byla nějak pověrčivá, ale chápeš, ne? 🙂

saraha2
19. únor 2013

@martina_81 jj,chápu..já taky nechtěla do spodní tabulky do srdíčka...

martina_81
19. únor 2013

@saraha2 tak vidíš. 😉 Já si počkám.

malinka_02
19. únor 2013

@denulka85 ja byla na 4 transferech a nikdy to nevyslo a leky mi vzdy drzeli MS. I treba tyden..
@janulkaa23 ja chodim do Podoli a tohle byla vfn..uz fakt neverim ze se nekde snazi cloveku pomoct a neni to jen bxznys..
@jitule222 jak pise sarah nikdo ti nic nezaruci ja byla 4x dohromady 60 tis a nic..
@martina_81 ja byla na imunologii v podoli ne u ni a zas jen nasadili prednison ktery nikdy nepomohl a vsichni rikali ze ona je super a at jdu k ni a takhle to vypada!

malinka_02
19. únor 2013

@saraha2 hele aspon Martinku ste mi zlakat nemusely ☹ 😀

martina_81
19. únor 2013

@malinka_02 ahaa, tak já myslela, že u ní jsi byla i předtím. Jinak já už Ti psala několikrát, že z toho, co vždycky píšeš, mi připadá, že se Ti pomoct nesnaží a jde jim jen o peníze. 😖 Už jen s tím pitomým estrofemem. To já o svým caru říct nemůžu, mám pocit, že tam dělají maximum. A dokonce jsem ukecala kámošku, aby tam šla na svůj poslední pokus. A už jen z první návštěvy a konzultace byla totálně nadšená, protože měla pocit, že ten doktor pro ni chce něco udělat a záleží mu na tom, jestli se to povede nebo ne (je to taky jejich vizitka,ne??),protože jí hned navrhnul nějaký krevní testy a vyšetření. Takže je to hlavně o dr. a o tom přístupu. A zase, jako už několikrát, Ti říkám, že se prostě seber a běž jinam, kde si budou vážit, že sis vybrala zrovna jejich kliniku a budou s Tebou podle toho jednat.

malinka_02
19. únor 2013

@martina_81 ale Marti ja prave normalne chodim do Podoli i na imunologii sem byla v podoli ale na jinem pracovisti a tohle byla imunologie ve VFN to je uplne neco jineho a pristup opet prachy prachy prachy! Uz prestavam verit ze to nekde je jine.

martina_81
19. únor 2013

@malinka_02 to je prostě ta blbá doba. 😒 Ale můžeš si vybrat...... Co třeba Apolinář? Holčina, co si s ní píšu, tam chce jít na ivf, že prý má od holek hodně kladných reakcí. a prý to tam je levnější než v jiných carech.

janulkaa23
19. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 V gennetu mi moooc pomohli...

malinka_02
19. únor 2013

@martina_81 VFN je Apolinar..

malinka_02
19. únor 2013

@janulkaa23 ja si myslim ze kazdy kdo nema miminko tak zacne byt nespokojeny a kdo a tak to vychvaluje..ale je spis mezi nebem a zemi..

ifus
19. únor 2013

@malinka_02 Ja u Apolinare jsem a neprijde mi, ze by tam az tak prahli po prachach!

janulkaa23
19. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 nn to tak není..já byla spokojená z gennetem ikdyž nám to první nevyšlo a zachovali se úžasně...

malinka_02
19. únor 2013

@ifus ja jen rikam co mi rekla dr na imunologii.. A jsi spokojena? Uz mas za sebou ivf?
@janulkaa23 a ty si sla pryc?

ifus
19. únor 2013

@malinka_02 Teprve mam pred ET a ja nedala zatim ani korunu..doplacela jsem snad jen za Pregnyl a to 40,- Kc..smesna castka..ale chci rict, ze za mimco bych klidne dala i milion a urcite bych nelitovala..muzeme byt tady vsechny rady, ze aspon ty 4 pokusy se z casti hradi pojistovnou..jinak bychom se z toho slusne receno ZESRALY!

malinka_02
19. únor 2013

@ifus ja bych za miminko dala taky klidne milion ale .. Ono.kdyz mas teprve pred ak nevis jak to myslim. Ja mam za sebou ivf a 3 kety. Vse neuspesne. A nejde o ty penize ale o ten pristup a psychicky je to vse tezke..

ifus
19. únor 2013

@malinka_02 No jako vis co..nejsi tu jedina si myslim a sleduju te uz nejakou tu dobu a myslim si, ze tim svym negativnim pristupem toho taky moc nevyresis a hlavne moc nedavas nadeji tady tem holkam, co ji vazne potrebujou...Navic, ani nevim, jestli vubec k tomu ETu dojde a 1. pokus by byl v hajzlu..takze prosim te vubec mi nepis, ze nevim, co a jak myslis...

janulkaa23
19. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 nee chodím tam dál i jako těhule 🙂

malinka_02
19. únor 2013

@ifus no kdyz me nejakou dobu sledujes tak asi vis ze do tehle diskuse chodim docela dlouho..takze bych necekala ze nekdo kdo sem pise poprve me bude psat tohle. Myslim ze muj pristup je ciste moje vec. Chodim sem dlouho a tak sem rozhodne neprestanu chodit abych nahodou nekomu nevadila, chodim sem pro podporu holek ktere uz znam dlouho. A myslim ze spousta holek tu chce a potrebuje i zkusenosti ktere po 4 transferech uz mam.
@janulkaa23 aha tak to je super!

ifus
20. únor 2013

@malinka_02 Ja neříkám,abys sem přestala chodit,laskavě neprekrucuj moje slova! Jen říkám,že tvoje negativita nikomu nepomůže..a něco jinýho je zkušenosti sdílet a něco jinýho je negativně přenášet...