1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

denulka85
23. únor 2013

@malinka_02 nezadarilo mam zlepene vajcovody tak i myslisze to taam je? ano 6 a 8 buniek

denulka85
23. únor 2013

@rory_g dakujem baby tak dufam ze to dobre dopadne....

radina
23. únor 2013

@sudabe Soft je nativny cyklus. cize s minimom hormonov.

zuzullik1001
23. únor 2013

@denulka85 ja som mala po 8 dnoch ale tak mas tam
Slabu ciarku a fakt viditelnuba spreglinu to neni .. Kup si kvalitnejsi test 🙂 a tusim si mala 6 a 8 bunovkove tak mozno sa ti to ukazala neskor lebo miminka mali
Malo buniek a mne vkladali blastocystu a preto sa mozno ukazala skor ciarka ..

slaboska
23. únor 2013

@malinka_02 a to je strašny,že?ja jsem kolikrat chlapovi doma řikala,že jestli ty lidi jsou tak omezeni a nedochazi jim,že je asi nějaky problem,proto tak dlouho po svatbě nemame mimčo.když se všude mluvi o tom jak je v dnešni době problem otěhotnět a oni se pak divi 😠

lucyfromuk
23. únor 2013

Potrebujem poradit! Kolko litrov vody ste pili pocas stimulacie??? Co vtedy treba pit alebo jest viac nez inokedy? 😲

rory_g
autor
23. únor 2013

@lucyfromuk ahojky, vody pít co nejvíce a jíst hodně bílkovin🙂

martina_81
23. únor 2013

@lucyfromuk ahooj, zhruba tak 3 litry a většinou ovocný čaj. Nic zvláštního jsem nejedla. 😉

danny38
23. únor 2013

@bendina No to by bylo parádní 😵 Teda já jsem napnutá jako kšandy 😀

bendina
23. únor 2013

@danny38 🙂 díky moc... bylo by to super 🙂 snad už konečně dojde i na mě 😉

danny38
23. únor 2013

@bendina Určitě 😉 Můžu se zeptat, kdy ti bude 40? 🙂

bendina
23. únor 2013

17.4., loni jsem byla na narozky požádaná o ruku pod Eiffelkou, tak jsme to chtěli stihnout do roka 🙂 a zároveň jsem to sfoukla, že se konečně do 40ti vdám 🙂 a tobě bude 40kdy?

denulka85
24. únor 2013

@zuzullik1001 nemala som pregnyl len utrogestan a extimax a pednison dnes som tiez dala a zas tam je duch 😀

zuzullik1001
24. únor 2013

@denulka85 tak to je jasneeeeeeee a je silnejsi o nieco ? Urcite sa v tebe jeden drobcek zahniezdil 🙂 kedy ides na krv?

denulka85
24. únor 2013

baby dnes po 15 dni ket.... co poviete?

slaboska
24. únor 2013

ahojky,je tady spousta holek těhulek,tak snad mi někdo poradi,už jsem byli na 1 screeningu,naštesti dopadlo vše v pořadku,myslite,že by se jěště mohlo něco objevit v tom 20tt?ja mam pořad hrozny strach.řikala jsem si,že po prvni genetice se uklidnim a nějak e tak nestalo.ja teda byla v klidku,ale Dr.mě vylekal,že by kvuli te sražlivosti mohlo dojid k aritmii plodu,tak se mi to pořad honi v hlavě ☹ ☹

lenocka004
24. únor 2013

@denulka85 Je to tam gratulujem 🙂 Prajem uspesny priebeh tehulkovania. 🙂

denulka85
24. únor 2013

@lenocka004 dakujem a dufam ze to aj bude stacit na krv 😀 😀 😀

adriene
24. únor 2013

@denulka85 Krasna silici carka! Vypada to velmi nadejne... potichu gratuluji 😉
@slaboska Zbytecne Te strasi 😉 Jestli dopadl prvni screening dobre, tak se raduj a zacni pomalu nakupovat vybavicku 😉 Na arytmie u mimca se vybodni, to te jen strasi... spis te upozornuji na vse, co se muze prihodit, ale to muze byt i u uplne zdrave tehulky 😉 Kdybych ja mela myslet na vsechny komplikace u dvojcat, sedim v rohu s okousanymi nehty 😉 Budou te stejne sledovat a pravidelne kontrolovat... a kdyby neco, tak se vzdy da vse resit. Preji hezke a klidne tehu 😉

denulka85
24. únor 2013

@adriene dakujem aj ja potichucky dufam ze to hcg sa zajtra dobre zvysi a bude krv pozitivna 🙂

slaboska
24. únor 2013

@adriene děkuji moc za uklidněni,vždymi tim strašně pomužeš.viš jak to je,člověk je rad,že se zadařilo a pak dopadne genetika na vybornou a v zapěti tě zpraži nějakou arytmii ☹ jěště jednou diky jo a dvojčatka ja jsem moc chtěla,proto jsem si nechazala zavest 2 blastocysty,ale diky bohu za to,že se chytla aspon jedna.

adriene
24. únor 2013

@slaboska Dvojcatka nech na priste 😉 raduj se z miminka pod srdcem!! 🙂 Jinak starosti o zdravi nasich miminek, nas maminky po ivf, trapi do konce tehu vsechny... to uz tak je. Ale jsme silne osobnosti, tozvladneme! 🙂

slaboska
24. únor 2013

@adriene to jsi hodna,že mi pak ty dvojčatka tak přeješ,ale pak už radši jen to jedno 🙂 s tim strachem maš naprostou pravdu,zažijeme to každa,ale vysledek za ty nervy stoji.ty se maš,ty už za chvili budeš chovat. 😀

martina_81
24. únor 2013

@denulka85 jj, krásně sílí, kdy jdeš na krev? 😉

mavo
24. únor 2013

ahoj holky, mám takový dotaz... než abych to tady pročítala.... byly jste v soukromém CAR nebo ve státním na IVF během února a zadařilo se vám? Byla jsem teď na prvním IVF u Apolináře a nevím, jestli bychom nepřešli někam jinam.... je nás teď v únoru asi 7 co jsme tam byli na OPU a buď k ET vůbec nedošlo, nebo došlo, ale neúspěšně... tak mě zajímá, jestli je to způsobený měsícem, že nám únor prostě nepřeje, nebo jestli na tom mám vliv CAR? Moc díky za info..

lenocka004
24. únor 2013

@denulka85 Neboj dobre bude 🙂

fantinka
24. únor 2013

porazí ma ženy, môjho mm škrabe v krku a tento týždeň náš čaká odber a oplodnenie... Čo, keď bude mať v spermiách biele krvinky?

malinka_02
24. únor 2013

@slaboska bohuzel nekteri lide sou fakt blby a nebo netaktni..
@mavo tak to si me pobavila.. Ja sem po ivf a 3 ketech a nic v Podoli a ted se v Podoli vubec nikomu nedari tak vsechny holky resi ze odtud utecou a ja chtela zrovna do Apolinare 😀

denulka85
24. únor 2013

@lenocka004 dakujem a pevne verim 🙂

denulka85
24. únor 2013

@martina_81 ahoj dakujem zajtra idem na krv a utorok rano mam vysledky tak som zvedava ako to cele dopadne 🙂