1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pechlinka
25. únor 2013

Ahojte baby...takze dnesna kontrola... 🙂 ste tehotna....HCG 113 , v piatok sa ide na dalsiu kontrolu...verim..ze fazulky...sa zavrtali poriadne.. 🙂

saraha2
25. únor 2013

@pechlinka gratuluju!!!

saraha2
25. únor 2013

@bendina no já si myslím,že můžeme potichoučku gratulovat 😉

pechlinka
25. únor 2013

@saraha2 Ahoj moja...dakujem.... 🙂 nie je to HCG nizke?... 🙂 vkladali mi minuly piatok dve fazulky....dnes by som mala byt 10 DPO ET po predlzenej kultivacii.. 🙂

saraha2
25. únor 2013

@denulka85 krásné //!!!!!

saraha2
25. únor 2013

@pechlinka není!!já měla ET,ne KET a moje mudr.říkala,že HCG 12tý den po ET se pohybuje kolem 100..já měla 11tý den 72...

saraha2
25. únor 2013

@pechlinka opravdu se neboj!je to v pořádku a hodnota půjde krásně nahoru!!!!!

denulka85
25. únor 2013

@saraha2 dakujem zajtra je vysledok.---- tak dufam ze to tam bude 🙂

denulka85
25. únor 2013

@pechlinka jej gratulujem 🙂

saraha2
25. únor 2013

@denulka85 bude!!!!podle // určitě 😉

saraha2
25. únor 2013

mám velkou radost,že se tady opět rozjela těhu vlna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jen tak dál.... 😉

martinazvo
25. únor 2013

@pechlinka super, gratulujeeeeeem !!!

majija
25. únor 2013

Taky bych se do té těhu vlny chtěla zapojit 🙂 Ale to si ještě počkám. Nebo se připojím do další vlny, která propukne v dubnu 🙂

denulka85
25. únor 2013

@saraha2 dufam ze to bude pravda v zivote sa mi za tri roky nic na teste neukazalo 😀

denulka85
25. únor 2013

@saraha2 to su vase tehu bacile 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinazvo
25. únor 2013

@pechlinka nie je nizke, ja som mala na 15. den s 2 babatkami bez PK 540

saraha2
25. únor 2013

@pechlinka
@martinazvo ta,co byla se mnou na Et,tak měla 12tý den přes 1000..a už má chlapečka...takže u každého jsou ty hodnoty opravdu jiné....

martinazvo
25. únor 2013

@saraha2 presne, su tam obrovske odchylky
@pechlinka

slaboska
25. únor 2013

@adriene Ahojky,tak jsem dneska byla u obvodniho lekaře a ptala se ho na ten fraxik,jestly nahodou nemam chodit na kontroly když si ho picham a on mě na to řekl,že když se picha fraxik takže se nemusi,že to je pry vyhoda toho fraxiku.jěště se,ale zeptam ve středu na gyndě 🙂

danny38
25. únor 2013

@bendina Potichoučku gratuluji a držím pěsti dál 😵 Já jsem nevydržela taky a testovala jsem 6. den po ET, měla jsem slabého dušíka a každým dnem sílil. Tohle u tebe vypadá velmi nadějně, ale jak píšu zatím raději potichoučku ať druhou čárku nevyplašíme 😉

sandra077
25. únor 2013

cafte takze mi prave volali z centra ze nam schvalili ziadost na ivf tak sa tesim sa stiham uz stimulaciou cca 9.3 🙂

danny38
25. únor 2013

@pechlinka Gratuluji 😵 pěkně se nám tady těhulky rozjíždí 🙂 mám radost 🙂

ifus
25. únor 2013

@martinazvo Ja právě moc necetla,tak jsem to nechávala na nich🙂 tak příště🙂 mockrát děkuju..přeju těhotenství bez komplikací 🙂

alika36
25. únor 2013

@pechlinka ahoj, mozem sa ta spytat, ci ti este nieco spomenula doktorka ked ti oznamila vysledok krvi? Ja som dnes dostala vysledok a bol na 16 den 79 HCG, hned vravela ze treba znova prist v piatok aby zistili ci stupa. A este som zacala dnes trocha krvacat. Tak neviem, som trocha smutna co bude. Poznas niekoho s takym nizkym HCG? Ja aj pri stimulke som dostavala vyssie davky lebo sami netvoril hormon, moze to nejako suvisiet ze aj HCG potom pomaly rastie? vsade hladam nejake info, co my ma trocha ukludnilo aj ked som pripravena na vsetko. Utrogestan mam brat 3x1 ustami, ak zacnem viac krvacat.

maciatko248
25. únor 2013

Ahojky holky chodim k apolinarovi a zacala som so stimulaciou na moje prve ivf, uz 3 den si picham Fostimon a som objednana na stvrtok na utz 🙂 je tu este niekto kto stimuluje?

maciatko248
25. únor 2013

@pechlinka gratulka 😵

martinazvo
25. únor 2013

@ifus dakujem... ono by to tak malo byt, doverovat im... ale aspon u nas v CAR je tolko ludi, ze na nikoho pomaly nemaju cas nieco vysvetlovat... ☹

martinazvo
25. únor 2013

@alika36 ahoj... kamoska z CAR mala 27, isla na opakovany odber za 3 dni a nic z toho nebolo... aj u teba sa uvidi ci bude stupat... drzim palce

sandra077
25. únor 2013

@pechlinka gratulujeem 😉 drzim palce nech je vsetko oka 🙂

adriene
25. únor 2013

@pechlinka @bendina Moooc gratuluji ke krásným zprávám 😉 Těhu vlna je bezva 😉

@alika36 S nízkým hcg a krvácením má zkušenosti @saraha2, ona se ti jistě ozve s radou 😉