• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF se nepovedlo, jsme zoufalí a nevíme, co dál

6. listopadu 2013 
známé pomohla k otěhotnění
23. říj 2013 ve 20:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janicka85 No ale něco se za to platí, ne?
23. říj 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
margotecka
nějaký poplatek ano, ale podle jiných CAR se dá říct, že nic, záleží na každém, kterou cestu zvolí. Dá se jim poslat email, mají i emialovou poradnu. :slight_smile:
myslím, že se to dá .... :slight_smile: podle toho je cena, v podstatě tomu budeš rozumět
zkus to a uvidíš..
otěhotněnět bez všech zbytečných zásahů, kdo by si to nepřál :wink:
24. říj 2013 ve 21:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janicka85 No zní to moc dobře :slight_smile: Poradím se s manželem a uvidíme :wink: Každopádně děkuju za radu :slight_smile:
24. říj 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
margotecka za zeptání nic nedáš :slight_smile:, držím palce
25. říj 2013 ve 20:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margotecka také jsme po prvním neúspěšném ivf, které jsme absolvovali v dubnu na obilňáku, teď uvažujeme o druhém pokusu, ale na obilňák už jít nechci, chci zkusit reprofit, čtu na něho všude jen chválu. Obilňák mě odradil přístupem běžícího pásu a neprofesionalitou...
30. říj 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mardusenka30 No,taky se mi na ten Obilňák moc nechce,taky přemýšlím nad Reprofitem,ale manžel chce zůstat na Obi :frowning2:
30. říj 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotecka můj tam naštěstí nechce zůstat, raději mu to rozmluv, více můžeme probrat ve zprávě...
30. říj 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.happyday Ahojky můžu se zeptat, proč je důležité mít i vyšetření :wink: hematologie? Děkuju... :wink:
3. lis 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ....Ahojky,mě třeba při tomhle vyšetření přišli na to,že mám tzv.trombofilní mutaci,ono to zní hrozně :slight_smile: ,ale v podstatě to znamená,že mám větší sklony ke tvorbě krev.sraženin.Takže při užívání stimul.injekcí jsem si musela píchat i Clexan na ředění krve....Tak snad jsem ti aspoň trochu pomohla :wink:
6. lis 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pomukli jo jo, já vím, že i na toto můžu přijít, dokonce může být i alergie na vlastní vajíčka, proto je imuno docela důležité...
6. lis 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek