• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF se nepovedlo, jsme zoufalí a nevíme, co dál

6. listopadu 2013 
autor
@1miska Takže s Reprofitem jsi byla spokojená? Já chodím do CARU na Obilňák a mám smíšené pocity, ale to je asi tím prvním nezdarem :confounded:
22. říj 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1miska A dodatečně gratuluji, čekáte dvojčátka, nebo jedno? :slight_smile:
22. říj 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1miska No právě tu minimálku mám z Reprofitu a na doporučení od kamarádky, která otěhotněla až po pěti letech tam!!!! Já chodím do CARU na Obilňáku.
22. říj 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlavně nic nevzdávat, my jsme šli poprvé na ivf v roce 2007 a malý se nám povedl až v roce 2010 a to zřejmě ještě nějakým zázrakem.Celkově jsme se snažili 5 let. Začínali jsme v Podolí (ti to tak zpackali, že jsem málem přišla o vaječníky), pak jsme přešli do Pronatalu, tam mi zase zmařili jeden cyklus IVF, protože mi nechali popraskat před odběrem všechna vajíčka a teď chodím do Gennetu a jsem konečně spokojená. Dali mě dohromady, začali mě konečně léčit a do konce roku snad podstopíme 3. ivf :slight_smile: Moc držím palce!!!
22. říj 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem chtěla dodat, že mám za sebou 8x KET :sunglasses:
22. říj 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost Ahoj, ještě nikdy jsem nečetla o nikom, komu by se stalo, že by popraskaly folikuly ještě před OPU. Tedy kromě mě :cry:
22. říj 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost Super!! Taky Gennet vrele doporucuju! Nam to tam taky klaplo :slight_smile:
22. říj 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen tak vítej v klubu :frowning2: Já při prvním odběru v podolí měla 29 vajíček a v Pronatalu jen 1! Hrůza! Navíc teď v Gennetu mi zjistili,že mám saktosalpinx jako prase, takže jsem musela okamžitě na operaci a tak tak mi zachránili vaječníky, ale o vejcovody jsem bohužel přišla. Ten zánět už jsem měla před lety v Podolí, normálně to tam napsáno ve zprávě z laparoskopie na které jsem tam tenkrát byla, akorát mi to neléčili :angry: O imunologii nemluvě. V Gennetu mě tam poslali znovu a mám protilátky proti embryím :angry:
22. říj 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost Mně se to stalo v květnu, z 15 zůstaly jen 2...no myslela jsem, že se skácím. Hrozný, čekala jsem na to tři měsíce a naprosto zbytečný, vyčerpaný pokus :frowning2: Máš toho teda taky dost.......
Už máte daplánovaný další pokus?
22. říj 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zikinka a kdy jste byli na ivfku? Teď někdy? :slight_smile: Já chodím k Langerové :slight_smile:
22. říj 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen jj, teď musím brát 6 týdnů Prednison na potlačení imunity a pak hned hurá do stimulace, snad už to konečně klapne, prachy docházejí :confused: Z 15ti dvě , to by mě taky kleplo :frowning2:
22. říj 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost Tak přesně k té chodím taky :wink:
22. říj 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost Prednison jsem brala při prvních dvou pokusech, teď dostanu medrol a dlouhý protokol. Čeká nás to teď na podzim
22. říj 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost uz loni v cervnu, takze se raduji a mam bobiska doma :slight_smile: O druheho jsem prisla v sestem mesici a musela ho donosit, ale to je jina smutna kapitola. Proste to vyslo, chytli se 2 a kdyby nebyl u jednoho mimca problem se srdcem, tak mam doma dvojcaky.
22. říj 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost ten prednison opravdu zabira, ale chce to fakt minimalne 6 tydnu pred, jinak je IVF k nicemu
22. říj 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zikinka tak to je smutné :frowning2: Fífa byl taky původně z dvojčátek, to druhé se přestalo vyvíjet v 10tt,což není zase až taková tragedie, než když to je pozdějc :pensive: Proto si chci u dalšího transferu zavést jen jedno, mám z dvojiček strach :frowning2:
22. říj 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotecka ahoj, neboj se nic! je nas tady mraky, komu prvni IVF nevyslo...ted se z toho nejakou dobu budete oklepavat a pak proste pujdete do dalsiho pokusu:slight_smile: holt nekdo to stesti ma, nekdo ne a prd to ovlivnis. do laparky jdi, ja se z ni zrvona sbiram a jsem hned trochu chytrejsi, co se vevnitr deje. hlavu vzhuru a do boje!:slight_smile:
22. říj 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@margotecka jedno :slight_smile: chtěla jsem zavest jen jedno embryo abych mela od pojistovny placene 4. pokusy protože jsem neverila ze to vyjde :slight_smile: a v Reprofitu jsem moooc spokojena, na Obilnak bych nikdy nesla, ale je to mozna i tim, ze jsem porodni asistentka a pracuji tam, tak aby na me všichni nekoukali :slight_smile:
22. říj 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1miska Aha, tak to tam musí být hodně špatný, když jsi zaměstnanec a nechceš tam jít :frowning2:
22. říj 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1miska A třeba jako zaměstnanec by jsi tam měla výhody, ne?
22. říj 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 Ahoj, jak dlouho jsi ležela v nemocnici a jaký to bylo, mám se bát???
22. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotecka neboj se, vetsina to zvladne dobre, ja teda ten pripad uplne nejsem, ale to spis proto, ze jsem byla dost oslabena jeste predtim - 3 tejdny antibiotika, z tech mi bylo blbe, takze jsem par dni skoro nejedla, pak dieta pred operaci..no takze celkove se regeneruju trochu pomalejc ted. ale jdi do toho, je dobry vedet, co v tom brisku mas nebo nemas:slight_smile: ja sla v patek rano na vykon, v nedeli dopo jsem byla doma. ale jinak vsechny zensky, co sly se mnou v patek uz v sobotu sly domu. a to jim brali i vejcovody napr.
22. říj 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
margotecka
ahoj, proč nezkusit jinou metodu, třeba , jak ji nabízí CENAP v Brně?
22. říj 2013 ve 21:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janicka85 Ahojky, prosím tě CENAP je nějaký CAR v Brně? Neznám :confused:
22. říj 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
margotecka ahoj, tam je doktorka Lázničková, která pomáhá k miminku i bez umělého oplodnění, prostě naprosto přirozeně a má velké úspěchy. Je na Vodní 13 :slight_smile:
23. říj 2013 v 08:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
margotecka u ní otěhotní i ty páry, které podstoupili umělé oplodnění a neotěhotněli, u ní je to v pohodě, neboj se a věř mií :slight_smile:
23. říj 2013 v 08:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotecka jako zamestnanec bych tam mela nejakou slevu - myslim 20% ale nestala jsem o to, do Reprofitu odesli od nas ti nejlepší doktori kterym uz to u nas lezlo na nervy, tak proto jsem sla tam :slight_smile: ale nejdulezitejsi je podle me verit ze to vyjde a verit centru kam chodíš .... pokud uz obilnaku nevěříš, jdi jinam, pokud se ti tam libilo, tak zustan, verit ze chodíš tam kde ti pomůžou je nejdulezitejsi :slight_smile: CENAP je centrum nadeje a pomoci - vede ho krestansky zalozena pani doktorka která umele opolodneni odmita, ma tam i svoji ambulanci kde by třeba nikomu nikdy nenapsala antikoncepci, neschvaluje interupce ze zdravotni indikace - jedinou antikoncepci kterou schvaluje je symptotermalni metoda - metoda přirozeného planovani rodicovstvi - chodila jsem k ni rok, sice to nepomohlo, ale prislo ze jsem diky mereni teploty sledovani hlenu atd.... poznala vic svoje telo. Ale na druhou stranu když chce clovek byt v pohode a chvili nemyslet na to ze chce tak moc byt tehotny, tak tato metoda tomu moc nepomuze, když si kazde rano strkáš teplomer a pises krizek do grafu - zas ti to připomene jestli ovulace prichazi, neprichazi atd.....
23. říj 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janicka85
@1miska Holky, tak jsem se dívala na ten CENAP a k 30.9.2013 ukončil provoz!
23. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1miska Jsem tam zatím spokojená, věřím, že udělali maximum, ale to je asi normální, že jsem měla pochybnosti, když se to nepovedlo!!! Jinak jem strašně spokojená s Dr. Krajčovičovou a Doc. Crhou. I ten přístup v CARU se mi líbil, takže to tam ještě jednou zkusím, třeba se zadaří :slight_smile: Ale gynda je už horší, hlavně ty otrávené sestry :angry:
23. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
margotecka k 30: 9. ukončila provoz obvodní doktorka, ne CENAP, paní doktorka používá symtotermální metodu diagnosticky, ne každá žena má stejně dlouhé cykly......
23. říj 2013 ve 20:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek