7. den po embryotransferu negativní TT. Je vůbec naděje?

jenie
17. bře 2017

Ahoj holky, jsem týden po ET a dnes jsem si zkusila schválně těhotenský test. Samozřejmě je bílý jak lilie, ani náznak jakéhokoli stínku ☹ Docela začínám propadat zoufalství. Hodně jsem si od toho slibovala ☹ Plno holek má dušíka už třeba pátý, šestý den po ET a my nic (internet mi moc neprospívá ☹ A to nám zaváděli 4-denní blastocystu a ještě provedli asistovaný hatching.

thalia
17. bře 2017

Samozřejmě je naděje vždy. Mně řekli dělat 12. den a toho jsem se držela (i když až na jednu výjimku, která stejně byla biochemická, jsem je já měla negativní). Zbytečně se stresuješ, každá to má úplně jinak, tím se nelze řídit, natož to čekat u sebe. Uklidni se 🙂 a další test udělej až minimálně 10. den.

adusku
17. bře 2017

@jenie
Je strašně brzy.... zbytečně se kočko týráš. Já měla viditelnýho dušíka až 10tý den.
Vydrž ☺

listopadka1
17. bře 2017

Já měla úplně neznatelnýho ducha až po 12 dnech, pořádně to bylo vidět, až v ten den, co mi dělali testy z krve. Po sedmi dnech to bude negativní určitě, opravdu se tím netrap. Já vím, že je strašně těžký čekat, ale nemá smysl spěchat, testy budou negativní a ty budeš v depresi.

jenie
autor
17. bře 2017

@thalia děkuji moc za podporu. Já vím, že to přeháním 🙂 ale když člověku na tom tak strašně moc záleží

nita1984
17. bře 2017

@jenie všem nám na tom záleží, všechny to neseme a prožíváme těžce. Já po prvním neúspěšném ET. Teď chceme jít hned do KET a vím, že jestli vůbec budu testovat, tak až nejdřív 12. den. Stejně to člověk neovlivní.

jenie
autor
17. bře 2017

@adusku já vím, týrám ☹ myslela jsem, že by se třeba objevil už alespoň stínek, že bych se mohla trochu pozitivněji naladit, ale spletla jsem se

nita1984
17. bře 2017

@jenie promiň, ale ani pozitivní TT není zárukou ničeho. Já měla ve středu pozitivní krev a stejně to miminko není... chytlo se, pustilo... HCG sice vylezlo, ale vše je k ničemu.

jenie
autor
17. bře 2017

@listopadka1 musím říct, že jsem fakt blbec!!! Vždycky se na to testování po ránu tak upínám a říkám si, ale zítra, zítra už tam ta čárka bude. No a pak nic. Pak jsem schopná držet test v ruce a snažím se tu čárku tam vykoukat. Ale jsem ráda, že vaše odpovědi mi pořád dávají naději. Vím, že teď to bude den ode dne jen horší

gabcat
17. bře 2017

@jenie Já měla sotva viditelného ducha až 8.den po transferu. A to fakt úplně pidi pidi a jen na mamatestu. 7.den by byl stopro bílý. Chápu tvou nedočkavost, mně vždycky @adusku hubovala 🙂, ale vážně se nestresuj. Některý prostě lezou pomaleji. To naše je taky nějaký líný 🙂 neboj a vydrž 😉

jenie
autor
17. bře 2017

@nita1984 to je mi líto, já vím, četla jsem tvůj příspěvek ve skupince a i na něj reagovala. Člověk si jen říká, že přece není možný, abysme si tu smůlu s manželem takhle pořád vybírali. Od doby, co jsme šli do CARu, tak se dozvídáme jen samý blbý zprávy, od spermiogramu, přes hormonální profil, genetiku...nic nám nevyšlo dobře...stimulaci jsem ke konci prožívala vážně strašně, odběr vajíček hrůza s náběhem na ovariální hyperstimulační syndrom, pak nám z 8 embryjek zbyly 2 - jedno mi vložili a jedno zamrazili...takže ještě ani moc pokusů nemáme. Je to fakt hrůza. Jo, neovlivním nic, ale kdyby nám s manželem vyšlo něco napoprvé, tak by se stal opravdu asi jen zázrak.

jenie
autor
17. bře 2017

@gabcat moc moc gratuluji 🙂 hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka do dalších těhotenských týdnů... krásný, jak z tvojí zprávy sálá ta pozitivita. Taky se těším až budu jednou takhle krásně pozitivní

adusku
17. bře 2017

@jenie
Já tě naprosto chápu, prošla jsem si tím taky, vím jak je těžké vydržet, ale tady se trpělivost vyplácí ☺
Mě kámoška zvyklala, že ducha měla 6tý den.... a já prd, depka jako prase...

Každá jsme jiná, hold jsme s @gabcat dostali lenošky 😀

siocka
17. bře 2017

@jenie určitě bych se nestresovala - ještě je brzy. Já testovala až 12. den a čárka byla opravdu hodně slaboučká. Naštěstí postupně zesilovala. Držím pěsti a další test si udělej až za 6 dní🙂

gabcat
17. bře 2017

@jenie Děkuju 🙂 však neboj, nebude to určitě dlouho trvat

gabcat
17. bře 2017

@adusku No to tvé aspoň nestávkuje u focení 😀

jenie
autor
17. bře 2017

@adusku právě, nejhorší jsou ty diskuze, co tě nahlodají a ty si řekneš, tak to třeba u tebe bude to samé...pak jsi akorát zklamaná, když to tak není...stejně tak, jako holky píšou, že třeba špinily po ET...já ani ťuk...tak si hned říkám, sakra, není něco špatně? Číst se moc nevyplácí 😀 Já vím, že se jednou dočkám, ale já už nejsem vůbec trpělivá. Jak člověk už několik let chce a pořád nic a kolem tebe těhotní každej, jen ty ne... od IVF si slibuji vážně hodně. Nám jinak pak zbývá už jen jeden mrazáček

listopadka1
17. bře 2017

@jenie píšeš, že ti vkládali jen jedno - ono i když se to chytne, tak někomu to hcg leze pomaleji a zvlášť, když je jen jedno. Mně vkládali dvě, ale chytlo se jen jedno a pak na klinice mi říkali, že kdyby byly dvě, tak je toho hormonu víc a bylo by to vidět i dřív. Jinak pamatuju si to taky, když jsem to zkoušela ten 12. den a ještě po pěti minutách byl test bílej jako sníh, jak se mi žaludek propadal někam do hlubin země. Až tak po dalších deseti minutách se tam začal ukazovat tak slaboučký stínek, že jsem tomu ani nevěřila. A další dny zesiloval, a pak ten den, co jsem měla jet na krev, jsem začala krvácet, jak kdyby přišla menzes. Mě málem kleplo, ale prý to bylo to embryo, co se nechytlo. Taky jsem krvácela jen chvilku, ani ne celý den. No a dneska mám úžasnou holčičku, takže fakt nevěš hlavu a počkej si ještě aspoň týden, ať se takhle ráno nedeptáš zbytečně.

jenie
autor
17. bře 2017

@siocka moc děkuji za reakci a také moc gratuluji k miminku. Zkusím to se sebou teda ještě vydržet 😀

adusku
17. bře 2017

@jenie
Přesně, nevyplací se to, ale stejně to všechny děláme 😀
Já třeba všude čtu, jak je těhotným zle, jak trpí atd... a já jsem v klídku, sem tam mě bolí prsa, sem tam mám kocovinku, nešpinim, nic mě nebolí.... a já mám pak pocit, že je něco špatně... 🤔
Jsme na tom stejně, taky mám jen 1 nanučka, ale toho budeme obě potřebovat až za pár let ☺

@gabcat
Asi máme exibionistu 😀
Však počkej, až bude potřeba aby se ukázal, tak náš bude neviditelnej a váš se ukáže 😀

gabcat
17. bře 2017

@adusku Ne, ne, náš to zarputile dodržuje už druhý týden. Ještě uvidíme v úterý, třeba se mu má doktorka bude líbit víc a bude spolupracovat konečně 😀

adusku
17. bře 2017

@gabcat
Pokud jo, je to jasnej kluk 😀
Ale ať nezapomíná, že už to má jasně nalajnovaný 😂

jenie
autor
17. bře 2017

@adusku teda, kéž bys měla v mém případě pravdu. Holky, držte mi palce, budeme je fakt potřebovat!!! 🙏

adusku
17. bře 2017

@jenie
To víš že je držíme ☺
Hlavně se nenervuj, klídeček ☺

gabcat
17. bře 2017

@adusku Jasně, já mu připomenu, že nevěsta už mu roste u tebe 😂

gabcat
17. bře 2017

@jenie přesně, nenervuj se. Já se nervovala a teď je náš chudák mrňavější než jeho domluvený protějšek ke sňatku u @adusku 😀

jenie
autor
17. bře 2017

@listopadka1 no tak dvanáctý den, to už bych si myslela, že snad je všechno úplně ztracené 🙂 ale je fakt, že takové zprávy mě teď opravdu nakopnou do dalších dnů. Akorát jsem si myslela, že když je prodloužená kultivace embryjek, že se pak v krvi hcg projeví dřív...tak to je asi omyl. My jsme si nechali schválně zavádět jedno, abysme nepřišli o jeden pokus IVF

nita1984
17. bře 2017

@jenie já bych o smůle mohla psát romány... u nás, bohužel, nejen ohledně miminka. Sice máme 7 mrazáčků, ale zas nám poněkud tlačí finance... takže jdeme te´d do jednoho KET a pak na další se případně bude čekat, až se finančně trochu oklepeme

adusku
17. bře 2017

@nita1984
Nituš, jakým způsobem jste mrazili?

nita1984
17. bře 2017

@adusku mrazily se čtyřdenní morulky po dvou, tak abys se případně jedno dalo zmrazit znovu. Jsem zvědavá na pondělní kontrolu. Ale pořád me strašně bolí břicho ☹ resp spis pravy bokna. Děsím se, nějaké cysty

adusku
17. bře 2017

@nita1984
A klasicky nebo vitrifikací?
Já měla cystu u první stimulky a sama zmizela.... no já jsem spíš zvědavá, co ti v po poví... přeju ti zázrak 🙂