Agolutin - do kolika dní přijde menses?

verunkadar
18. kvě 2016

Ahoj, v úterý mi v Pronatalu píchli injekci Agolutinu a mám před sebou stimulaci. Ale bojím se, že to dostanu v pátek a pak se nestihnu dostavit na ultrazvuk, jelikož mi tam zůstal folikl po ovulaci a čeká se, zda odejde sám. Za jak dlouho po injekci přijde menstruace? Je to má první tato injekce, menstruace chodí pravidelně. A druhý den menses mám začít pichat injekce.

no_title
18. kvě 2016

já to po Agolutinu zatím vždy dostala 4. den po aplikaci.

verunkadar
autor
19. kvě 2016

@no_title přišlo mi to do tří dnů. Tak

lentixx
3. čer 2016

Já čekám už osmý den a nepřichází :( Taky někdo čekal takhle dlouho, nebo i déle? Doktor tvrdil do 14ti dnů max. .. sestřička do 10ti dnů.

sarivojvodova
3. čer 2016

@lentixx Ja čekala 14 dní a nic, nakonec zjistili, že jsem mimodelozne otěhotněla a krvacim do břicha. 10. den zavolej, když nepřijde.

lentixx
3. čer 2016

@sarivojvodova ja tehotna urcite nejsem. Jsem 7 tydnu a 4 dny od revize delohy. Pouzivame ochranu - chceme nechat projit dva cykly a zkusot stesti znovu. Ale ta prvni potvora nechce prijit. :( Doktor rekl do 14dnu, tak aby mi to jen znovu nezopakoval do telefonu po tech deseti dnech:(

veruleberule91
7. zář 2018

Ahoj holky, trochu to tady oživím.
Dnes jsem byla na gynekologii,prootže už 8 dní mi nepřišla menses.

Píchla mi agolutin,a uvidí se,jestli tam nějaký těhu je,nebo ne..

Ale o to teď nejde..

Přijela jsem před chvílí od gyndařky,a za necelou hodinu jsem začala trochu špinit.
Je možné dostat to hned těsně po vyvolávačce ?