ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

ira13
25. led 2011

@lenkacar To jsem nevěděla že není čistý mě ho poprvé dali, nebyl problém tak mi ho psal pokaždé.Měla jsem s nim krátký i dlouhý protokol.Jaké způsobuje problémy? Třeba jsem je měla ale jak jsem neměla nic jiného tak nemůžu porovnávat

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 jde zítra na kastraci ..už je i cítit

pepek007
25. led 2011

@lenkacar jj zkoušeli naši maj psa a taky v pohodě 😉 on je z chovatelský stanice, kde pani chovatelka měla i chovatelskou stanici s psama takže našich psa snáší v pohodě a on jeho taky ..si ho nevšímá a tuhle i spolu spali vedle sebe a jedli z jedný misky a v pohodě 😉 se prostě vzájemně tolerujou 😉

lenkacar
25. led 2011

@ira13 poprvé měla hodně vajík tak dobrý ,ale díky PK jí to pozdechalo .. a podruhé furt krvácela to měla dlouhý a měla mít odběr ve středu ,ale ten její nemohl jinak než v po a to jí pak embry řekla ,že měla jen 6vajec ,ačkoliv jí špička řekl že jich vidí k tomu víc jak 10 a ona ,že se jí teda musely uvolnit ,že to byla špatná léčba.. tak já už tomu nerozumim vůbec

pepek007
25. led 2011

@lenkacar jsme ho nechali dříve kastrovat než aby začal a pak jsem to čmuchala prej to děsně čpí 😖 😖 jj a bude mít mamka klid a i on bude celkove zklidněnej a víc přítulnej 😉

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 jé a co mají vaši za psíky?

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 no čpí to jako fest 😝 ,kocour je přítulnej až by ti vlezl do huby ,to jako už víc nemusí být ..hlavně at nesmrdí už

barabasek
25. led 2011

Ahojky přeji krásný podvečer a musím moc moc poděkovat @lenkacar za MS že není žádný škrt 😀 a poslala mi ji sice pomalu, ale jistě se začíná rozjíždět 🙂

lenkacar
25. led 2011

@barabasek nesmíš na mě tolika spěchat mě taky včera polehoučku skončila ,ale se tu holky nepoperte a pěkně do fronty ,na každýho se dostane

pepek007
25. led 2011

@lenkacar mají 1 psa kokříka 😉 hnědýho ..... 😵

pepek007
25. led 2011

@barabasek noooo jako bych jí taky potřebovala jako sůl a mě jí nepošle 😖 😢 😀

lenkacar
25. led 2011

jo už to čtu je jeden z chovatelské stanice ,já to četla ,že maj vaši chovnou stanici pardon..

ira13
25. led 2011

naše číča má teď půl roku.Začíná být plodná.Tak se musíme rozhodnout jestli kastraci (nevím přesně co všechno jí vemou nebo jestli jen podvážou veječníky) nebo 2xdo roka injekce.Kastrace je dost zásah , narkóza, někdy to změní povahu a je to prý drahé.Injekce se dá vynechat a může zabřeznout.Stojí asi 200kč.

pepek007
25. led 2011

@lenkacar jasnačka ..kastrace to pohodlně vyřeší 😉

lenkacar
25. led 2011

drahé? máma bude platit 400,-holky když byla s tim minulým na kastraci že je to kočkla ,kočku uspaly a pak přišel doky ,že je to kocour a ten se tak brzy nekastruje 😀 tak jsme spící kočku zase nesly domu ..

barabasek
25. led 2011

už čekám 50 dní a myslím že už je to tak akorát 😠

lenkacar
25. led 2011

půl roku si máma myslela že má doma kočku 😀 😝 neměla kulky nic nevyselo odnikud nekoukalo ..hm to bylo překvapeníčko ..já taky nikdy kočku od spoda neviděla .. 😀 😝

lenkacar
25. led 2011

@barabasek jak bylo v práci?

lenkacar
25. led 2011

vladís kydá akvárko jdu se zeptat jestli nepotřebuje asistenta ..sice mám nakrémlé ruce ,no ale je to moje manželská povinnost žejo ..ryby ani nevidí už chudáci ven jakej je tam žabinec

ira13
25. led 2011

@lenkacar Já jsem ceny zatím nezkoumala jen co jsem slyšela .U kocoura udělají fik fik a je hotovo tak je to možná levnější. 😀

pepek007
25. led 2011

@ira13 si myslím, že ty injekce budou vhodný spíše pro zvířata s kterýma chodíš na výstavy tak aby se nemrouskaly a neháraly atd. kamarádce tohl řekla naše veterinářka když to chtěla dát svojí fence mají yorka a říkala, že je to doela invazivní pro ty zvířata a že jim to taky může ledacos rozhodit takže jí doporučila kastraci kočky nebo sterilizaci jak se tomu říká ..njn ale šlo o psa, tak nevím zda to platí i u koček navíc co veterinář, tak to názor 😒

pepek007
25. led 2011

@ira13 u kocoura to v ČB stojí 200 kč a je to za 15 min hotový nic se nešije jen ufikne takže ani žádná krev jen narkoza 😉

pepek007
25. led 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 😀

ira13
25. led 2011

@lenkacar S tebou ty hormony mávají.Taková jsi těď hodná paní domácí i plníš manželské povinnosti. 😲 😀 Moc se nám u toho akvárka nezdž.Doufám že ho nemáte v ložnici 😀

barabasek
25. led 2011

@lenkacar byla jsem o víkendo dnes a včera jsem měla volno. Dnes jsem byla v Praze u fyzioterapeuta tak mi zase napravil záda a můžu zítra do práce 😀

ira13
25. led 2011

@barabasek na fyzio chodíš na nějaké speciální cvičeni na neplodnost,nebo na bolesti zad když se nemůžeš hnout?

lenkacar
25. led 2011

@ira13 no jo jsi mě prokoukla jen jsem si šáhla a jsem tu ..stejně jsem chytla jen jednu rybu ,je to nějaký na mě rychlý .. 😝 jo a nic se nefiká kocourovui nějak to podvážou a zastrčí zpátky do břicha

pepek007
25. led 2011

Holky MS právě konečně dorazila já mám takovou radost 😵 😵 😵 díky Leni 😉 🙂

pepek007
25. led 2011

@lenkacar je to možný Leni - mě řekli, že se mu to chirurgicky odstraní nic že neteče žádná krev a žeje to během pár min hotový každopádně tam fakt ťedka nemá to co tam měl dříve 😀 😀 😀

barabasek
25. led 2011

@ira13 mám to tak nějak 2v1 na záda a přitom ještě k rehabilitační na Mojžíšovku jinak bych se nedonutila cvičit a na záda to 100% funguje nevím jak na neplodnost tam žádný výsledek není.