ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
13. dub 2011

@murecka76 hele tam je to super ale jen když je tam málo lidí jinak se tam ted naučili chodit hokejisti a fotbalisti s celejma rodinama a to je mazec pač si tam pijiou kafíčka a jak mají rozmachaná caparty tak tam skáčkou přes ty naše malý a dělaj borel tak to tam pan majitel vždycky prolupe 😀 ale jinak moc fajn tam tojo 😉

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 no jednou jsme blbě odbočili v budějcích a dojeli jsme na hlubokou a nemohli jsme se dostat na hlavní k nám 😀

macinaz
13. dub 2011

@lenkacar 😀 😀 bude rychlovka

pepek007
13. dub 2011

@macinaz jakápak protekce to vim dnů že tam bydlí z toho nic kamarádcovskýho nekouká ledaže bych jela kolem jejich baráku a jako by mě chcíplo auto a já bych si od nich potřebovala zavolat 😀 😀a pak bych jen řekla ááále to je mi náhodička neznáme my se? 😀 😀

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 no a nebo že by ti taky na oplátku něco ukázal

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar ne ne hezky pěkně rozcapit nožky v Artu popovídat si tam s Dr noo a vidět ty fajn sestřičky 😵 žádný při okopávání jahod rýčem přes plot 😀

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar twe Leni jsem se zas pobavila úplně to vidim živě 😀 😀

pepek007
13. dub 2011

@macinaz 🙄 😠 😠 😀

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 já se vždycky musim smát jak se tam všichni představujou a mě už tam sami všichni oslovujou jménem..a je ,,my víme ,,

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 no že bys mu řekla ,,a ted je řada na vás ,, 😀 no a třeba by ti ukázal jejich psa

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar já nic vidět nechci ani x překrýt jako naší fenku 😀 takže žádná protekce se nekoná 😀 ale já jsem právě paní potkávala v Bille hodně často to je jedinný co je nejblíž kde nakoupit až pak jsem jí potkala tam 😉

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar ty jo ententíky dva špalíky myslíš? 😀

macinaz
13. dub 2011

@pepek007 no vidíš už máš fintu jak se z přátelit 😀 😀 no ale není to na škodu 😉

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar no ty jseš tam stálej host ale teď se s tebou rozloučí nadobro uvidíš Leni 😉 😵

pepek007
13. dub 2011

@macinaz ty Maci coveče to asi fakt ne pač si myslim, že ty žijou úplně jiný životy než my obyčejní lidi 😉 jako fajn jsou oba dva to každopádně i příjemný ale už jen proto, že je znám z Artu tak jako by z toho nikdy nic nebylo 😉 😀 ani blbý kafe max dání předností v jízdě 😀

macinaz
13. dub 2011

@lenkacar mě už tam znají také pěkně a jde znát i to trošku jiné chování,když mě potká embryložka,tak se se mnou dá normálně do řeči

macinaz
13. dub 2011

@pepek007 no já bych se hned hlásila 😀 stejnak si tě pak budou pamatovat,že jsi chodila do ARTu oni určo nezapomínaj

lenkacar
13. dub 2011

tak dobrou kočky tak zítra

macinaz
13. dub 2011

já taky jdu chrupat,zase zítra vstávat do školky,takže přeji krásné romantické sny 🙂

murecka76
13. dub 2011

@pepek007 my jsme tam byli vloni v srpnu, měli jsme tam sraz s holkama z nemocnice a tak jsme oslavili 1.rok dětiček 🙂 🙂 , bylo tam málo lidí tak to bylo super 😀 😀 😀

pepek007
13. dub 2011

Ok holky tak se mějte hezky a dobrou noc taky a pa pa zítra 😉 joo to je pravda mě si tam taky pamatovali a veděli hnedka njn je to milý když si vzpomenou 😉

pepek007
13. dub 2011

@murecka76 no to je dobrý místo pro srazík fakt ideálka a nemáš z bytu kůlničku 😉 😀

pepek007
13. dub 2011

@murecka76 děti se nají napijou vy pokecáte a tradá domů 😉 nejlepší je tam chodit po ránu nebo do těch 13 hodin pač pak to tam najede a to je konečná 😒

pepek007
14. dub 2011

Tak jak Leni? Dneska jseš spokojená s čárkou?A že je o něco silnější než včera? 😉 😵 😀 a pak že je na ní prd a žádnej duch ...musíš používat stejný druh testu a ráno testit a bude to stejný 😉

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 čus testovala jsem tim co mi večer nevyšel páč jinej nemám a ráno vylezla stejná jako 12den ,v limitu ,ale silnější neni ..když nevyleze přes den ,je v moči hcg teda žalostně málo ,takže žádné radování předčasné jo?

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar Ok tak teda budeme potichu gratulovat a držet palečky dál a radovat se ale až se Ti to potvrdí ve čt z krve a UTZ a uděláš ještě jeden testík ten normální, tak jako teda oficiálně to zlegalizujeme 😉 😵

pepek007
14. dub 2011

a den za se na prd s počasím 😠

lenkacar
14. dub 2011

já už tady v tý diskuzi zažila tolik pozit. testů co špatně dopadly ,že ani nemluvim 😒 ,takže je fakt brzy se radovat z počuranýho kousku papíru

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 u nás svítí oskar

lenkacar
14. dub 2011

pepi a kterej ten doky bydlí v tý vaší blízkosti?michálek? to budou drby z první ruky ,jak venčil psa v otrhanejch teplákách a tak .. 😀