ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
23. únor 2011

já chci taky aby se něco děloooooo 😀

baronek
23. únor 2011

@pepek007 vždyť u tebe se pořád něco děje 😀 pořád něco podnikáš a jsi taková akční 😲

pepek007
23. únor 2011

@baronek njn mě čeká opravdu akční věc a to to stěhování 🙄 🙄 jooo ale akční to já jako jinak jsem 😀

baronek
23. únor 2011

@pepek007 už aby to bylo, co?

lenkacar
23. únor 2011

já vařim rajdu dneska 😵 a vladís prej neví jestli přijede na víkend ,se mu tam ty proudy do podkulí nějak zalíbily 😠

baronek
23. únor 2011

@lenkacar a co kdybys ho překvapila a přijela za ním????

lenkacar
23. únor 2011

@baronek já jdu v sobotu do fachy .. 😀 😝 a zítra na celý den ..se někam budu hrkat vlakem to jo .. 😝

pepek007
23. únor 2011

@baronek no jako na jednu stranu jo protože už to budeme mít za sebou a nebude mě to pořád strašit ty krabice tady 🙄 😀 ale na druhou mě se odtud vlastně ani nechce pač mám všechno za rohem a do 3 minut 😀 havně známí a kamarádi tady a tam zas budou nový lidi 😒 jako je to okraj Budějc takže žádnej prdelákov a taky tam všechno je "kousek" to jo ale asi je to spíš to zvyku tady a bojení se toho novýho tam mno 😎

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar my měli karbanátky s bramborovou kaší a červ.řepou ale rajdu bych si taky dala tu už jsme hodně dlouho neměli 😉

lenkacar
23. únor 2011

@pepek007 já miluju změny já bych se hned někam stěhovala nebo minimálně něco zbourala a postavila

pepek007
23. únor 2011

jo tak proudy pod kulkama se mu líbí jo? 😀 mu je budeš muset taky dělat pak solo doma Leni 😀

lenkacar
23. únor 2011

@pepek007 já se ho neptala ,no ale když nechce domu ..ani kydat farmu tak je to podezřelý

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar twe Leni tak až budeš na pracaku, tak si dej požadavek, že chceš k nějakj stavební firmě ne? 😀 přijde ráno mistr a dá ti klíčky od bagru a řekne, že do večera to chce mít zbouraný a druhej den ráno vylitý základy 😀 😀

lenkacar
23. únor 2011

@pepek007 já když tady vymyslim co jak přestěhovat v bytě jejda to mám elánu a rovnou uklidim ve velkým a zase naopak tady vydržim koukat dost dlouho na ten bordel

lenkacar
23. únor 2011

@pepek007 jo mě by to ba..si ze mě dělal vladís prdel ,že bych si měla udělat rekvalifikaci 😀

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar jakýpak podezřelý si tam užívá ten klídek a relax ne? Aby načerpal síly až zas přijede nabitej energií a psychicky odpočatej 😉

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar ty jo tak třebas přestav obejvák nebo ložnici ne? Přemísti nábytek něco uber a něco pěknýho kup nějakej dekór 😉 něco vyhodíš a novýho zas koupíš a ještě uklidíš a hnedle bude mise splněna 😉 😀

lenkacar
23. únor 2011

@pepek007 včera akorát napsal že ty prameny pít ,že jsou to pěkný sračky ..si asi myslel ,že mu doky předepíše gambrinus ne,

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar no víš jak by koukal kdyby jsi udělala řidičák na bagr nebo jsi doma přišla se zbiječkou a ve špinavejch monterkách a otevřela si v ložnici u postele kuželku a sosala lahváče? :DDDD a ješta by sis krkla 😀

lenkacar
23. únor 2011

@pepek007 neboj včera jsem stěhovala ,prozatim mise splněna ,vladís upadne 😉

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar jo jako že tam ze země bude vyvěrat pramen Gambáče a on jen pod něj lehne a bude sosat a do toho mu nějaká slečna bude masírovat pérko jo? 😀 😀

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar noo tak vidíš něco se přecijenom dělo a Vladíš bude čučet až dovalí home 😉 😀

lenkacar
23. únor 2011

@pepek007 no to je jako ze simpsnů ..taková pohádka ..nevim co tam čekal

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar 😀 😀

lenkacar
23. únor 2011

jen napsal že prameny jsou sračka a že je mu po masážích hůř než když tam jel ,víc nevim..proudy kam ,čeho a masage erotiche ,či normoš

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar však on ti to rád povypráví až přijede a detailně se vším všudy 😉

lenkacar
23. únor 2011

@pepek007 myslim že bude jako hrad v karpatech ,jako vždycky ..to bude zase jak žvejka z chlupaté deky

baronek
23. únor 2011

@lenkacar třeba mu křivdíš 😲

lenkacar
23. únor 2011

@baronek v čem drahá moje?

baronek
23. únor 2011

@lenkacar že bude jak tajemný hrad v Karpatech 🙂 třeba se v lázních rozpovídá, to víš, proudy na kulky můžou udělat divy 😀