ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

indigo
17. čer 2009

Jo táááááák, ono to heslo jako původně bylo "máš kliku od těch těžkejch dveří od Artu" a pak se to jen zkrátilo, jo? 😀

simisimi
17. čer 2009

Duli: u nas zatim zjisten spatny SPG nejake tam jsou ale malo pohyblive, tak jsem dostali odporuceni na genetiku a ted se objednam do caru, psali mi ze muzu skusit genet taky v nemocnici CB, na jihu nas totiz objednali az v zari :(

dulinka2
17. čer 2009

Holky jsem ráda, že se nám sem vrátila dobrá nálada.......... 😀 😀 😀 Nějak dlouho se toulala pryč..... 😅
Simi: zkus nemocnici, myslím že je to dlouhé čekání........ manža na genetice nebyl, má varikokelu levého varlete, řekli nám, že to může a nemusí být důvod neplodnosti a poslali do ARTu, dá se to operativně odstranit, ale výsledek by byl znám tak za 6-9 měsíců a za tu dobu by snažení bylo marné a už fakt čekat nechceme, třeba potom operace, takhle jsme se rozhodli a doktoři s tím souhlasili..........nicméně první SPG byl 20mil., druhý 9mil. a poslední co dělali v ARTu jen 1,5mil. nikdo není schopný vysvětlit ten pokles, tak doufám, že až bude IVF tak tam ještě něco bude..... ☹ ☹ ☹ hned od začátku manžu cpu vitamínem E a selen a zinek, tak se pohyblivost zlepšuje (musím zaklepat) ale počet snižuje......

dulinka2
17. čer 2009

simi: myslela jsem, že je to dlouhé čekání do září, třeba v nemocnici to bude dřív,,,,,,,,, musela jsem to upřesnit když jsem si to přečetla přišlo mi to nesrozumitelný....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simisimi
17. čer 2009

Duli mi mame taky malo 1mil., nevim jestli to muze byt i stresem, byl poradne nervozni, ty vitaminy pomahaji?

simisimi
17. čer 2009

ja tam dnes volala ale nik to nebral, tak budu skouset

dulinka2
17. čer 2009

Simi, nevím jestli pomáhají, ale dle mého názoru na pohyblivost jo, a zkoušet se prý má vše.......nicméně nám na poliklinice JIH taky doporučili genetiku, ale gyndař řekl, že prý je to zbytečné, tak nevím v ARTu o tom nemluvili..... už chci ať se něco děje, to čekání je dlouhé...... 😠

simisimi
17. čer 2009

jj ja vim no ja se zitra zavolam do Artu a uvidime co bude, pak ak bude genetika...

simisimi
17. čer 2009

tak ja pudu nejak se mi dnes zaviraji oci, tak zitra pa, a dobru noc 😉

dulinka2
17. čer 2009

Jen jim tam zavolej, ať se začne něco dít................ 😵 😵 😵 já tam půjdu v pondělí tak jsem na to zvědavá,,,,,,,,, 🙂 🙂 🙂

dulinka2
17. čer 2009

pa pa a dobrou všem......... 😉

lenkacar
18. čer 2009

dobré ránko všem holky bez rozdílu věku a počtu dosažených výsledků,holky jak čtu o těch spermijkách ,tak můj manža je něco podobného ,z 1 spg odcházel natěšenej ,prej je plemenný býk ,já teda nic takového neslyšela a po 2 odcházel jak zpráskanej pes a bylo nutné ICSI pomalu nulová pohyblivost,ale oplodnilo se pomalu všechno co bylo. 😉

lenkacar
18. čer 2009

kdyby bylo nutné další SPG už by se určo tak nevysíral jak prve ...je i možné že je to stresem ,páč říkal ,že pořád někdo lezl po chodbě a vše slyšet a že to málem ani nešlo a pak půlku hodil na zeď,určo tu lepší půlku ,jinak nám embriolog řekl ,že byly všechny ochrnuté a až po delší době se drobet rozhýbaly ..jsem se neptala jestli je neseškraboval s těch dlaždiček 😀 😀 😀 ,třeba byly ochrnuté z toho nárazu 😀 😀 😀 😀

cipisek007
18. čer 2009

Dobré ránko holky!

Tak já přidám svojí troškou do mlejna. SPG. Masakr 😀 KDyž byl David poprvý na SPG na Jihu, tak byl nervní jak sáňky v létě. Týden předtím pomalu nespal, nejedl. (ach jo, chlapi, jde jen o jedno jediný vyšetření, většinu absolvujeme my...) No a když přišel den D, tak jsme ráno vyrazili. Říkal, že byl v kabince velikosti WC, byl tam jeden umaštěnej časopis (radši ani nepřemejšlel čím umaštěnej), že tam okolo furt šmejdila uklízečka a šťouchala mopem do dveří 😀 Z toho má trauma dodnes. Uklízečka 😀

simisimi
18. čer 2009

Cauky holky, tak mi mame podobny pripad ako cipisek, hurza des a mistnost 1x1m a jeste wc a umyvadlo oproti 🙂je to tak nejak na otocku na noze, nevim uvidime dalsi, a jake je to v artu je to o trochu lepsi? Jak na vas reaguju hormon.leky? Vidite na sebe nejake zmeny? Ja brala clostik, to jsme nevedeli co a jak, pac nam nedelali SPG a rovnou mi to dali a teda jsem se nejak cela vyspypala...

lenkacar
18. čer 2009

na mě simi hormony působí .. 😉 kynu a náladičky .. 😉

indigo
18. čer 2009

Hezké ránko!

Jo jo, co ivf, to 5 kilo nahoře! Ale po nevydařeným šlo něco zase dolů, ovšem všechno rozhodně ne... 😠 😀 Nálady začaly s prvním ivf a od tý doby se mě myslím nepustily... 😝

simisimi
18. čer 2009

jeeeje tak to budu jak kulicka. no co uz, pro mimi se neco udelat musi 😉

lenkacar
18. čer 2009

ale simi taky mi zase pár ubylo když to nevyšlo ,byla jsem jak v 6měsíci ,aspon mi lidi řikaj že jsem zhubla ,haha na 80kg

simisimi
18. čer 2009

🙂 jo ale urcite jsi vyssi postava to ja za neeeeeeeeeee 😀 jsem zvedava co bude....

lenkacar
18. čer 2009

no to určitě zlato mám 162cm.. 😀 😀 😀

simisimi
18. čer 2009

jeee tak je jaste o 8 min....no ale to uz taky nezmenim.... ty jo to bych se na sebe zmen asi nedoplatila 🙂 budu rada ak se nam to mimi podari 😎

simisimi
18. čer 2009

na chvili mizim...

lenkacar
18. čer 2009

to je jasný já na postavu zatim prdim furt do sebe něco cpem nemá to zatim cenu ,hele simi co ty jsi za národnost?

mladamamka
18. čer 2009

ahojky holky tak co jak je. Dneska je opravdu krásně. Nafoukli jsme bazén tak tam asi s malým vlezu. Po tom utrogestanu jsem jak balón hrůza. Doufám, že v sobotu všechno dobře dopadne a holky doufám, že mě ňáká budete brzo následovat. Co Leni mrcha už dorazila?

lenkacar
18. čer 2009

mamčo mrcha nikde .. ☹ ☹ ☹ míša jí nepustí ani na krok 😀 😀 😀

lenkacar
18. čer 2009

zítra mám jít na konkurz a nástup je 1.7 to je dobrý a pokud by došla 20.6. mrcha tam embrouši se budou dávat nějakýho 6.7. a už je vidim jak mi dávaj 3dny volna,taksi to tam dojdu vyslechnout a bohužel
,

mladamamka
18. čer 2009

ach jo leni ty máš pořád ňáký trápení. Já jdu na KET až ten 21 DC. Leni tak ještě vydrž na ten Ket a třeba se zadaří a nebudeš pořád myslet na práci.

simisimi
18. čer 2009

indigo: jinak diky termin genetiky se nam posunul na 1.7 🙂 preobjednala jsem se, dekuji...

lenkacar
18. čer 2009

asi napíšu šéfovi at se nezlobí že na konkurz nedorazim ,že mě v tomto termínu čeká zákrok a nechci si brát hned volno 😉