CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tulipanekps
22. únor 2009

nitěnko, holka zlatá, to jsou zážitky, co si to prožíváš. už aby se to nějak srovnalo a tys mohla v klidu prožívat těhu... a že se ti drahouš šel opít, se mu ani nedívím. ty chlapi to nesou dost těžce, hlavně jak jsou bezradní, protože nemůžou nic dělat... je to mazec.

tulipanekps
22. únor 2009

uvidíš, jak to bude se sexíkem. třeba to půjde hezky pomalounku a žádný divočiny 😀

modroocka2
22. únor 2009

Nitenko drž se....jsi holka statečná...a prcek taky, když už se jednou chytil, tak se jen tak nepustí... asi hold potřebuje kolem sebe rušno...jestli ona to není holka, počkej až bude větší bude kolem ní pořádnej shon.. 😉

nitenka
22. únor 2009

holky díky za podporu... asi prcek bude po mě vše si musí už od začátku vybojovat...
tuli stímsexem mě varovala jsem nějaká přesitlivěla to tam viděla některé ženy to mají celé těhu.. asi bych se už i bála když to vím,že zase můžu krvácet.. ale nějak to vymyslíme 🙂 příjdu se poradit 🙂

tulipanekps
22. únor 2009

nitěnko, i ty jedna, to je jasný, že teď má prioritu prcík a ne sexík. sice 9 měsíců je dlouhých, ale vlastně už jen něco málo přes 7 😉 to uteče. hlavně aby se špuntíkovi dařilo a tys to taky zvládala, ale ty tvoje zážitky, to je maso... a co dneska plánuješ? gaučing? 😉

nitenka
22. únor 2009

asi gaučing a telku odpo za váma zase dorazim.. Jo já si umím vybrat všechno 🙂 😀 nato jsem expert už od narození...chřipku nechytnu,ale zlomim si páteř 🙂 prostě když už něco tak at to stojí zato...
já něměla běžnou nemoc nevím co je angína,chřipka ,ale vím co je natržená ledvina 🙂
prostě to jsem já to už jinak nebude... doufám,že už jsem si to vybrala a těhu bude v pohodě ...už aby bylo zíta a po kontrole,až uvidím srdíčko zase mě to uklidní,jako včera

nitenka
22. únor 2009

sase si říkám,že jsem klikař,když takové silné krvácení a já jedu spátky od Apolínaře a usmívím,se že je prcek ok..už jsem to viděla fakt černě poprvé zacelou dobu..
ale máme štísko... já si vzala už i věci že si mě tam nechaj 🙂 prostě klasika šárka musí mít něco extra

saralinda
autor
22. únor 2009

Nítěnko, jsi statečná holka a veliká bojovnice. Kokám, že jsi toho v životě už dost vybojovala, teď vyhraješ ten boj taky. Mooooc ti to přeju.

Ksu - to je pravda, co tady holky píší. Pojišťovna hradí 3x plné IVF (tedy od léků na stimulaci až po transfer) a 1x navíc ještě léky na stimulaci a kontroly během stimulace.
Třeba u mě proběhla stimulace a i odběr vajíček (OPU) a pak už nic a to mi celé hradila pojišťovna a teď mám stále ještě nárok na 3 plně hrazené IVF. Až si trochu oddychneš, tak se na to u Apoli přeptej. Držím pěstičky.

ksu
22. únor 2009

ahoj holky ! nitenko obdivuji tvou statecnost, saralindo, kdy planujes dalsi pokus ? ja nevim, ted jsem po psychicke strance uplne vyrizena, nejaky cas to asi bude trvat nez se vzpatuji. ted cekam az dorazi ms, utros jsem vysadila, zatim nekrvacim ( dnes jsem zahledla jak vypadaji falesne //, bylo to po limitu ). aknyt, genetiku mame v poradku, imuno taky, brala jsem na BI dlouhodobe leky, ted je to diky Dr. Malickove v normalu 🙂

nitenka
22. únor 2009

ksu co to čtu? jak falešné //? ty se nedělají jen tak ani po limitu..bacha nato já jsem měla mamatest a pokaždé se tam ta druhá //na začátku ukázala až později.takže ráno hezky testím a je jedno kdy se ukáže,ale druhá se tam jen tak neukazuje...nikdy se mi neudělala ani náznak na testu i po několika hodinách když jsem nebyla pozitivní takže ,raději testuj znova

nitenka
22. únor 2009

ksu pokud máš na testu // čárky a je fuk po jaké době tak to není jen tak.. fakt věř mi..raději to hlídej aby tam nebyl mimin,ale je také dost možné,že je tam mimísek

nitenka
22. únor 2009

aby tam nebyl mimon zase píšu jako pako... ksu kolikátej den si po transféru? já už v životě udělala tolik tetíků a nikdy náznak druhé.. takže je mi divné,že jí tam vidíš.. kdy jdeš na krev? až máš Me?

tulipanekps
22. únor 2009

nitěnko, tak odpočatá? je to síla, kdybys nejela s taškou, tak by si tě tam jako na potvoru nechali, tak jezdi s taškou na každou kontrolu 😉

tulipanekps
22. únor 2009

ksu, nepochopila jsem, co máš po limitu? jako že na testu se neukázaly během časového limitu? testuj zítra zas, třeba je to ok a utroš nevysazuj, pokud nemenstruuješ...

nitenka
22. únor 2009

tuli ahojky 🙂

nitenka
22. únor 2009

zítra jedu na kontrolu 🙂 tašku sebou neberu,ale po tom co jsi napsala tak pojedu klidně i s krosnou 🙂 😀

nitenka
22. únor 2009

jena tak pro zajímavost..holky na pohotovosti u Apolináře,jsou fakt zlatíčka, vždy tam pohoda a sestry zlaté i lékaři a sestra mi říkala že ten den jsem už třetí po IVF s krvácením,tak jsem se jí ptala co ty ostaní a říkala,že dopadly dobře a já taky dopadnu dobře a měla pravdu 🙂

tulipanekps
22. únor 2009

ahojky nitěnko, taky tam jsi skoro častěji než na záchodě, co? 😖 tak krosnu nebo loďák 😉

nitenka
22. únor 2009

to je fuk klidně kufr 🙂

nitenka
22. únor 2009

na pohotovosti jsem už byla po 3 a sestra mi včéra říkala že mám přijet kdykoli,když zas budu krvácet tak silně ono hodně pomůže vidět tam to srdíčko,byla tam doktorka a takovej mladej doktor a doktorka říkala,že když něco tak přijet a že pan doktor si mě ohlídá.. jsou tam fakt pohodáři..bylo mi už trapné,že tam zase jedu ale není důvod .. a včera to bylo krve jak z vola neumím si představit zůstat doma a čekat na pondělí fakt nevím to bych nepřežila

nitenka
22. únor 2009

až uvidíte u jména nítěnka 10tt tak máme vyhráno .-) prý do toho 10tt to ještě bude malej boj 🙂 ale utíká to tak už si počkám když čekám tak dlouho a pak půjdu na panáka 🙂

tulipanekps
22. únor 2009

nitěnko, od toho to je pohotovost. z domova je netaháš, jsou tam pro tebe!!!! a klidně denně tam jezdi, když se ti něco nebude zdát...

tulipanekps
22. únor 2009

nitěnko, kdy se chystáš na toho panáka? na vánoce????? 😉 😉 😉

tulipanekps
22. únor 2009

tak vlastně ještě 33 týdnů, to uteče. hlavně, abys už tak nekrvácela, to musí být pokaždý pěkný šok. 😖

nitenka
22. únor 2009

jdu si zase lehnou..... zítra vám písnu co kontrola... Aknyt se nám drž .-)) papa všem a hezký večer

tulipanekps
22. únor 2009

nitěnko, dobře děláš, hezky odpočívej, já jdu vymýšlet večeři. papa a zítra písni, jak jsi dopadla. chjo, to jsou nervy...

janka12
23. únor 2009

Ahoj holky, Nitenko, Aknyt a vsechny ostatni - moc drzim palce. Muj dotaz je trochu z jineho soudku, nez diskuse poslednich dni - nemate prosim nektera zkusenost z laparoskopie (diagnosticke) od Apolinare? Jestli se v den prijmu deje neco jineho nez klystyr a zda pousteji 1 den/2 dny po vykonu? samozreje, ze je to individualni. Vsechny zkusenosti privitam. mockrat diky.

len
23. únor 2009

Ahoj ahoj 🙂

Janko, bohužel zkušenosti nemám...

Nitenko, to je fajn, že je to fajn 🙂
Jinak je vidět, že všecko je relativní, já na tu pohotovost šla se slabounkým zašpiněním a byl to konec. A tehdy mě tam děsně naštvala jedna sestra (doktor byl skvělý). Já měla od 15. dne po ET vysazenej Utrogestan, vůbec nic mi nebylo, cítila jsem se báječně, několikrát mi zdůraznili, ať si nemyslím, že na těhu po IVF mi můžou dát neschopenku, já ji vlastně ani nechtěla, proč taky, mám pohodovou kancelářskou práci od osmi do pěti... No a když jsem slabě zašpinila, hned jsem jela na pohotovost a ta sestra mi povídá - jo, takový tu máme nejradši, co choděj mermomocí do práce a pak nám rovnou odtamtud přijížděj s problémama na pohotovost 😠 Jsem měla co dělat, abych na ni nezařvala, potřebovala jsem uklidnit a ne aby mi někdo naznačoval, že si za to vlastně můžu sama 😝 Pak to samozřejmě hned řekla doktorovi - ona jede rovnou z práce! Naštěstí doktor byl naprosto zlatej a hned řekl - vždyť to je úplně jedno... A doteď jsem pevně přesvědčená, že chození do práce na MA fakt vliv nemělo...

lenickan
23. únor 2009

ahojky holky...🙂
len tak to jsou fakt sestřičky - to já bych se nedala a asi jí to patřičně vysvětlila. Postupem doby mne taková ta zdrženlivost a kousnutí se raději do jazyka opouští - vím že to není dobré, ale už je toho na mne moc a nemám náladu aby s emnou někdo oral.

Len mám dotaz prosím Tě, když se objednávaš u Apoli na horm. profil, tak je nutné objednání nebo můžeš přijít jen tak někam na sesternu, kde to naberou? A další vyšetření po profilu, by mne dělal taky Řežábek nebo někdo jiný kdo by měl nedříve volno?

len
23. únor 2009

Leni, já jsme normálně huba prořízlá, ale v tý chvíli jsem byla naprosto vyděšená hromádka neštěstí, chtěla jsem jedno jediný - aby mi doktor řekl, že je to OK, pak by mi byla sestra naprosto ukradená... Když to OK nebylo, tak se mi to pak rozleželo v hlavě a o to víc to bolelo 😔

Při té první návštěvě dostaneš lejstro, kde bude zaškrtlé, co ti mají brát. A k němu isntrukce, že 2.-4.DC s ním máš přijít na odběr - v pracovní dny na sesternu, mimo ně do ambulance (druhá strana baráku). Jinak pak bude záležet, jestli si tě objednají na nějaký konkrétní den, pak můžeš sice projevit přání jít k Řežábkovi, ale když tam nebude, tak se dostaneš k někomu jinému. Pokud ti ale jenom řeknou - pak si přijďte pro výsledky, tak jsou tvoje možnost variabilnější - zavoláš, řekneš svoje číslo (co dostaneš při první návštěvě), řekneš, že bys ráda k určitému dr. a oni najdou vhodné datum a hodinu, kdy tam má volno. Ale už se mi i stalo, že byl Řežábek na tři týdny pryč, tak jsem radši šla jinam než tak dlouho čekat 😉