CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

modroocka2
17. bře 2009

Ahojky Holky... hlásím, že na utz jsou po 4 injekcích folikulky okolo centimetru, což je oproti prvnímu pokusu super... Je jich sice asi jen třetina tak snad budou o to kvalitnější. V pátek jdu znovu a když to tak půjde dál příští týden by mohl být dálší nový začátek...

Doufám, že jakmile začne jaro začnou se tady hromadit samé těhulky.. myslím, že máme dobře našlápnuto 😀

lenickan
17. bře 2009

len právě takových je málo a jsou nesmírně cenné🙂 😀 😀

Modroočko a vy stimulujete na IVF nebo IUI

modroocka2
17. bře 2009

Na 2.IVF (ICSI)

len
17. bře 2009

Modroocko, budu taky moc držet palce 🙂
Jinak já jsem momentálně takový nestranný pozorovatel - nejsem těhotná a kromě sexu pro to neděláme vůbec nic 😀

modroocka2
17. bře 2009

co já bych dala za sex.... 🙂 manžel chodí na směny, takže když se potkáme doma je to zázrak a zkombinovat to se stimulací, čekárnou na II a MS je zázrak... takže vlastně ani nevím co to je...☹ Ale jak mi řekla Jarošová, tohle je takovej sex bez romantiky...

lenickan
17. bře 2009

držím palce modroočko. já stimuluju na IUI... a zatím jsem na 8mm

len
17. bře 2009

Nojo, no, zase z toho ale máš výrazně větší šanci na otěhotnění 😉

modroocka2
17. bře 2009

děkuji za palečky, taky posílám Lenicko.. 😉
Len šance jsou větší tak doufám, že se to projeví.... sexík si užiju potom...

lenickan
17. bře 2009

s tím sexíkem je to horší - člověka ten kolotoč ničí a ve finále to dělá jen pro to aby bylo těhu:(

modroocka2
17. bře 2009

ale kdyby mi někdo řekl, že když se vzdám sexu na rok tak za odměnu budu mít mimísky, jdu do toho...
Lenickan jak dlouho stimuluješ?

len
17. bře 2009

Hm, tak k tomuhle jsme naštěstí zatím nedospěli... Nějak jsem si namluvila, že ta pauza je prostě pauza, otěhotnět nemůžu, tak co bych se snažila, že jo, no a najednou je sexu spousta, ovšem bez toho těhotenství, jenomže na to my jsme zvyklí 😉

lenickan
17. bře 2009

dnes jsem 8DC, včera jsem byla na UTZ 7DC a byly tam 2 folíky 8mm a nějaké 7 a 6ti mm - stimuluju na IUI.
Tak se bojím aby jich tam nakonec nebylo zbytečně moc🙂 ale mám být trpělivá tak se snažím🙂
beru od 2DC fostimon 8 dní po 75iu

lenickan
17. bře 2009

to já bych se sexu vzdát nechtěla🙂 zvláště ted na jaře to se mnou cloumá🙂

modroocka2
17. bře 2009

Len tak tohle si moje kamarádka říkala taky... deset let nic, jen doktoři a injekce a léky a pak přišla k APO Řežábek ji něco píchnu (nevím jak se to jmenuje na útlum - přechod) a za čtrnáct dní byla těhulka teď jede 10. týden....
U nás máme teda špatný spermoně, takže by to byl zázrak, ale když člověk vidi, že se zázraky dějí tak mu je hned líp....

len
17. bře 2009

My nemáme špatnýho nic... Řežábek mi řekl, že když do března nic, mám přijít na druhý IVF, ale že by se divil, kdyby se to nepovedlo samo. No tak by se asi divil, no 😀 Ale dávám tomu ještě šanci, do června 🙂

modroocka2
17. bře 2009

za mimíska se vzdám skoro čehokoli..

no já jsem 6DC a píchám od 2DC 3x75 Fostimonu..poprvé to bylo po 2 dávkách, ale folikuly rostly moc pomalu tak jsme teď zrychlili a zatím to vypadá dobře... tak ať nám rostou podle potřeby....

lenickan
17. bře 2009

modroočko to je hezké 6DC a 10mm🙂)) hlavně at jich máš vícero a já max 3

modroocka2
17. bře 2009

Len vleze na vás doma jaro a uvidíš co z tebe poleze za 9 měsíců... 😉
Ježiši kdyby to bylo takhle jednoduchý co..... včera jsme koukala na Nově jak to mají kočky a nechápu proč jsem se nenarodila jako číča třeba u nás...

len
17. bře 2009

Modroocko, víš kolik těch jar už na nás vlezlo? Tohle je čtvrtý 😀 Kočky mají provokovanou ovulaci, že jo?

Jinak já bych se kvůli dítěti asi čehokoli nevzdala 😒 Lépe řečeno, jsem ochotná obětovat hodně, ale nějaký meze mám, kdy by pro mě byla přijatelnější bezdětnost...

lenickan
17. bře 2009

no jo bez dětí by si člověk užíval🙂 a nic by ho v noci nebudilo, neječelo, nezkazil by si postavu, mohl by kam chce, nemusel by se vázat - nemusel by nikoho živit, i hádek kůli dětem je dost tak co? Proč to vůbec chceme?🙂)))
No a pak že s z hormonů se člověk nemůže zbláznit🙂

modroocka2
17. bře 2009

jojo, taky jsme koukala, ale zpočetla jsem si minule jak rychle rostli a když jsem to pak převedla na větší dávku vycházelo to tak, ale matematika a lidský tělo jsou dvě různý věci, ale vyšlo to...tak doufám, že to tak půjde dál.. když jsem začínala měla jsme folikul nepočítaně.. resp. něco kolem dvaceti na jednom vaječníku,teď jich tam bylo okolo šesti, ale jsou moc hezký...
No a u Tebe je dobrý že reaguješ, to je důležitý a jak porostou nikdo neovlivní, ale myslím, že by měl být způsob jak zajistit abych jich byl správný počet..nevím jestli to je možný, ale třeba by pak pomohla punkce těch nadbytečných...nejsem dr. a s IUI nemám zkušenosti, ale logicky mi to tak vychází..

len
17. bře 2009

No tak s tímhle se samozřejmě počítá, spíš jsem to myslela tak, že nejsem ochotná obětovat třeba - vlastního muže a skvělej vztah s ním, vlastní zdraví (nevratně, protože dočasně si ho při IVF huntujeme pořád), vlastní zdravej rozum, vlastní postoj k životu (čili nebudu jezdit na dovolenou, nebudu si nic kupovat po mnoho a mnoho let, protože veškerý úspory jdou jenom a jenom na snahu počít, do zázračných bylin, léčitelů a různých šarlatánů, do všech zaručených hokus pokus metod)...

modroocka2
17. bře 2009

bylo tam skoro čehokoli... 🙂 jsou věci, který bych nedala za nic na světě... ale když kolem sebe vidím ty děti mých známých a příbuzných, tak na mě leze melancholie..
Manžel si moc přeje děti, ale je rozhoduný, že kdyby to nešlo, že půjdeme do adopce a já taky nejsem proti.. ale bezdětná bych asi zůstat nechtěla přijde mi pak ten život takovej neúplnej....

len
17. bře 2009

Modroocko, při IUI do tebe nepíchaj, prostě píchnou Pregnyl, ono to uvnitř popraská samo a když zavedou spermie, tak všecka vajíčka, co se uvolní, mají šanci na oplodnění... Proto to nedělají na moc velký počet. U IVF se dají přebytečná zamrazit, u IUI je to všecko nebo nic, ale zase si ušetříš narkózu a podobný legrácky 😒

modroocka2
17. bře 2009

Jojo, ale třeba by se to dalo upravit před Pregnylem, ale zase jak zjistí, který jsou ty správný co..je to oboje složitý a má to svá pro i proti.... už takhle si myslím, že doktoři můžou dělat hodně, ale něco zatím ovlivnit nemůžou...

len
17. bře 2009

No, oni buď zaříděj, aby praskly všecky, nebo to nechaj bejt a zakážou snažení, což teda musí být legrace, nejdřív nemoct roky otěhotnět, protože ti nerostou folikuly, no a pak zase nesmět, protože jich narostlo moc... Medicína je daleko, ale v podstatě toho nezmůže strašně moc. Před deseti rokama mi diagnostikovali zánět na štítný žláze, tak si říkám - zánět, fajn, tak se to vyléčí... načež jsem byla upozorněná, že tohle se léčit nedá, ale žá mám být ráda, protože ač trpím nevyléčitelnou chorobou, aspoň mi to nezkrátí život, no tak se teda raduju, no 😀

modroocka2
17. bře 2009

já jsem ráda za to co umí...
koukám, že nejsem sama co si vymýšlí blbý nemoce... důležitý je umět s nima žít a pokud to jde zapomenout na ně...

len
17. bře 2009

No přesně tak... Dokud to doktoři dokážou donekonečna udržovat v takovým stavu, abych se jenom cpala práškama a jinak se to na mě neprojevovalo, tak díky moderní medicíně! 🙂

iva.ivf
17. bře 2009

Ahoj ja jsem se prisla jen zeptat jestli by mi nekdo neporadil mam za sebou IVF neuzpesne 1xEt a 1xKET uz jsem zaplatila 35.000,- nevi nekdo jake jsou ceny co se IVF tyce?? Dekuji za radu nezlobte se ze jsem tu vztoupila Iva

saralinda
autor
17. bře 2009

Ahojky holky, vím, že jste na zítra plánovaly srazík. Bohužel nedorazím. Je mi to líto, ale přítel už má třetí den horečky přes 39°C. Tak mu chci alespoň večer po práci něco uvařit a přivést ho trichu na jiné myšlenky, když je celý den doma sám a sotva dojde na WC.
Doufám, že bude další srazík brzy, abych se dozvěděla všechno, co tu nestíhám číst.