CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
31. bře 2009

to víš že jo každej má něco🙂

larri
31. bře 2009

Len,ted i preji,at si co mozna nejrychleji najdes praci,ale utesovat te nebudu.Je to stejne,jako kdyz se ti nepovede ivf a reknou ti bud v pohode,vyjde dalsi.Je to pravda,ale myslis na to dokud nejdes na dalsi ivf.A myslis na to porad dokola,ikdyz na ivf nejdes,tak cekas kazdou MS,jestli prijde nebo ne.

Ty si ta,ktera nam tady hodne pomohla a je mi lito,ze ja ti pomoci nemuzu.Snad jen,ze ted,kdyz na to budes mene myslet,tak se to podari prirozene a ani nebudes vedet jak.Vlastne budes vedet,o tom budes moc dobre vedet. 😉 U tohohle nebudete kazdy v jine mistnosti. 🙂

Hezky den vsem,bezim pracovat.Dokud jeste mam kam.O nasi praci moc zajem neni,je to v lete velka drina.Mozna,ze ted,jak je krize se to zmeni.

modroocka2
31. bře 2009

Dobré ráno holky.. teda vy už asi pracujete, ale já před chvílí vstávala..🙂
Len je mi líto situace u vás v práci... u nás je to docela v poho, ale po zkušenostech, že všechno dobro je po zásluze potrestáno jsem bez rozmyslu přijala nabídku své dr. být na neschopence..penízky sice bodnou, ale nervovat se tam s nim fakt nebudu..navíc si stejně všichni mysleli, že už těhotná jsem a ukazovali si na mě... no tak jsem tiše odešla ať se s tím trápí sami..🙂
Leničko..je až obdivuhodné, že máš stavy psychiky stejné jako já..vím, že víc než dělám udělat nemůžu a teď už je všechno na těch dvou poupátkách co se u mě zabydlujou, ale i tak na netu hledám možné a nemožné.. jak zjistit co se právě děje jak to poznat, že se to povedlo podle čehokoli...racionalita mi říká, že je to blbost, zvědavost se ale nedá uspokojit... 🙂

lenickan
31. bře 2009

modro je to hrozný to čekání ale už se nám to blíží🙂)) těším těším at už máme jistotu🙂

modroocka2
31. bře 2009

Leni souhlasím... včera jsem se dočetla, že jedna holčina měla // už 7. den po KET... tak nevím, testovat dřív a riskovat, že tam ještě nic nebude a pak se nervovat, nebo naopak být šťastná dřív, nebo to vydržet.... no každopádně tento týden ještě nic dělat nebudu... to ja jasný... prckům už je 8 dní, tak doufám, že už pěkně bydlí asi bych jim měla koupit závěsy...🙂

lenickan
31. bře 2009

ano taky jsem četla že někdo už 7DC nebo 10DC ale vydržím do neděle to je 27DC tzn 13DPO a pak znovu v úterý🙂 to bude 15 DP0 nebo je to brzo?

modroocka2
31. bře 2009

Myslím, že ne... mě dr. řekla testovat 15. den po ET, tzn. 19. od OPU a ICSI, takže to chci zkusit dřív...od pondělka se budu přemlouvat, abych to vydržela ještě aspoň den...🙂

len
31. bře 2009

Larri, no, popravdě jsem momentálně v takovým psychickým rozpoložení, že chci přirozeně otěhotnět tak zoufale, jako nikdy předtím. Doteď to tak nějak plynujo, ale teď prostě MUSÍM a mám na to dva pokusy (předchozích 41 nula nula nic) 😒
O sebe se nebojím, že bych práci nenašla, jenomže celkově mě to do pohody zrovna nehodilo 😒 Na minulý IVF jsem si nevzala ani den neschopenky, jenom jeden den dovolený na OPU, dokonce jako těhotná jsem normálně chodila do práce, nikde nic nehlásila, nevyžadovala žádný omezení, chtěla jsem pracovat až do mateřský (ve firmě pět let). Takže teď si asi nebudu brát servítky a pár dní před koncem výpovědní lhůty tam naklušu s neschopenkou, kterou ideálně protáhnu až do rizikovýho těhotenství 😉

Holky, neblbněte s těma testama - víte kolik už jich našlo // 7. den po ET (nebo IUI) a pak jim MS normálně dorazila? Víte, jaký je šílený % biochem. těhotenství? Dle mého radši rovnou přijmu to zklamání , nežli se radovat, že to vyšlo, a pak to ořvat o to víc 😒

lenickan
31. bře 2009

len takže na mém místě by jsi testovala kdy?

lenickan
31. bře 2009

jinak s tím plánem neschopenka/těhu apod souhlasím... a nebude to žádné svinstvo...
mám známou tu taky vyhodili a ona šla na neschopenku a byla na ní 5 měsíců během kterých se zoufale snažili o těhu a ono se to povedlo a ted je doma🙂 asi 2 měsíc těhu a bude až do mateřský

modroocka2
31. bře 2009

Len, ale já nechci testovat tak brzo, uváděla jsem to jako příklad, který moje rozhodnutí vydržet nahryže, chtěla bych to vydržet aspoň do 12. dne... tentokrát jsem měla čtyřdenní kultivaci, takže pokud do té doby nedorazí MS tak by to už mohlo být vidět...🙂 co myslíš?
Jinak v práci to máš dobře vymyšlený, taky jsem tohle jednou udělala..všichni komu jsem pomohla se ke mě otočili zády tak jsem šla na neschopenku, zajela do lázní, které jsem kvůli práci odložila, našla si novou práci a pak jen sdělila, ke kterému dni chci zkončit...víc než 3 měsíce jsem je nechala napnutý a vůbec toho nelituju...

len
31. bře 2009

Leni, za týden, vydrž! 😀
S tou neschopenkou, no, když se nám nepovedlo 41 cyklů, tak to bych byla na neschopence asi až do konce plodného věku 😀 Jenom se bojím, jestli mi někdo tu neschopenku dá, u Apolináře s tím nemůžu počítat 😝

Modroocko, těch 12 dní, pokud ti zaváděli čtyřdenní embryjka, je vlastně 16.DPO, takže to už je naprosto OK 🙂

maja42
31. bře 2009

moc bych len přála, aby to vyšlo přirozeně. a když ne, tak to ivf, i když to teda bude s mateřskou na h*vno... to bych se asi na tvém místě bych to šla zkusit za současnýma šéfama, udělat nějakou dohodu, jestli by tě nemohli převelet aspoň formálně na měsíc někam, že pak půjdeš marodit a na mateřskou a to už jim může být šumák. nakonec by uštřili za tvoje odstupné. a co bude za dva tři roky, to teď nemusí řešit, stejně chceš dětí víc. ale nevím, jestli tam máte vztahy takové, abys to zkusila... jestli je naděj, že by to pochopili a zkusili a jestli jim to chceš říct.

holky s tím testováním souhlasím s len. chápu, že po těch všech obštrukcích je ta nedočkavost ještě větší, ale potom to zklamání... krom toho s // začne další level tortury. ale samozřejmě přeju všem, aby to dopadlo 😵
u mě je to jinak, když ovuluju, tak těhotním celkem rychle (ale mohla to být dvakrát náhoda, zrovna tak jako dvě MA), nestálo mě to tolik energie a úsilí jak vás ivf a iui. i proto jsem se rozhodla, že už testovat (asi) nebudu. ty opakované testy a kontroly hcg v únoru mě úplně vyšťavily, nějak se pro mě z toho stala noční můra.

lenickan
31. bře 2009

tak já se pokusím vydržet🙂 ale nic neslibuju, jsem absolutní "nováček" a nedovedu předvídat co udělám🙂 to bych musela testy koupit a v pondělí 😀

len
31. bře 2009

Majo, jenomže když pak při tom IVF neotěhotním (šance je tak 50 %), tak bych přišla o komplet odstupné, což je teda podstatně větší částka než půl roku mateřský (odečtena rodičovská) 😉

len
31. bře 2009

Leni, no tak je kup až v pondělí 😀

modroocka2
31. bře 2009

Leničko vydržíš...obě to vydržíme a výsledek bude stát za to...🙂 podívej se na to sluníčko, jak pěkně svítí, to by v tom byl čert...🙂

maja42
31. bře 2009

len, ty vlastně budeš vědět, jestli to vyšlo, až po odchodu ze zaměstnání, že? sakra...

dnes je fakt nádherně 😎 tato zima byla pro mě obzvlášť blbá, tak snad nám to jaro nějak vynahradí. aspoň počasím, když už nic jiného.

lenickan
31. bře 2009

no venku je krásně sice chladněji🙂 ráno jsem škrábala, ale musíme to vydržet modro. To si za tu stovku co stojí promarněnej test radši něco koupíme🙂

modroocka2
31. bře 2009

jo to souhlasím...korunka ke korunce a budu mít něco hezké nového... jo jinak teď už je venku krásně, teď jsem tam byla a super...ráno jsme měli zamrzlý i střešní okna..☹ ale teď už je to nádhera...🙂

len
31. bře 2009

Majo, já dokonce začnu stimulovat až po odchodu 🙄 Takže jediným řešením je odejít na neschopenku pár dní před odchodem z firmy, prožít na ní celé IVF, no a když klapne, tak rovnou přejít na rizikovku. Když ne, tak si doklepu těch posledních pár dní ve firmě, shrábnu odstupné a jdu na pracák. Ale jak píšu - netuším, jestli mi tu neschopenku někdo dá...

lenickan
31. bře 2009

modro čeká nás krásné období...🙂 kdyby to ted klaplo tak budemem mít malého Ježíška🙂

lenickan
31. bře 2009

len máš to vymyšleno dobře ale s tou neschopenkou opravdu nevím. Kde by jí mohli dát?

len
31. bře 2009

No, leda obvoďačka...

modroocka2
31. bře 2009

jojo ježíšek... aspoň bych ušetřila za dárky... všechno by padlo na mimíska/y..🙂 to by se mi tak líbilo...🙂

lenickan
31. bře 2009

modro: sny jsou to krásné, ale raději neplánovat a nemalovat si nic růžově...
chodím na záchod vyhlížet(zahánět) mrchu🙂))
Jinak dneska mi je OK celkem ani nemám žádný křeče a žaludek se taky moc nezvedá... tak to asi bylo něco vymyšlenýho🙂

haaribo
31. bře 2009

Ahoj holky!!!!

Dnes jsem se po dlouhé doě konečně rozhodla a objednala k Apolináři....na 16.6. . Můžete mi povědět, jak to tam funguje?? Je pravda, že o prázdninách se tam nepracuje??

len
31. bře 2009

Haaribo, o prázdninách mají omezený provoz, takže kdybys musela na IVF, tak asi až v září. Ale jinak ordinace funguje, odběry provádějí a snad i inseminace... Ale předpokládám, že pokud tam nejdeš s naprosto jasnou příčinou, proč se nedaří, tak jim stejně aspoň do toho září bude trvat, než zvládnou všecka potřebná vyšetření 😉

lenickan
31. bře 2009

to je mazec na 16.6. jsem nakonec měla velké štěstí že jsem čekala jen 5 týdnů

len
31. bře 2009

To se nediv, když je tu pořád tak vychvalujeme, že se tam lidi jenom hrnou 😀