• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
Leni a ty delas co? Len ted bude reditelovat,je krize,bude se malo stavet,tak toho nebudes muset hodne schvalovat a za ty prachy. :slight_smile:
1. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, na základě krize ve stavebnictví jsem o tohle místo přišla :grinning:
1. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len,myslim,ze vy ani deti nepotrebujete.S tebou se manzel nemuze nikdy nudit a hlavne pokud mu nekdy uvaris a vyperes,tak se musi mit s tebou vyborne.Kde ty beres tolik pozitiva,nechapu? Ja si s tebou napisu par radku a pristihnu se,jak se usmivam. :slight_smile:
1. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělám ve stavební firmě v administrativě..... krize nás taky pohltila :(... Zatím píchat nemusím, ale třeba časem to IVF nevím jak budu z práce zdrhat. Bohužel tu musím sedět nejsem flexi...
1. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jedinou jistotu...zdravotnictví nezkrachuje.... :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo ty máš místo jistý..... u nás to jen lítá a člověk se bojí... Navíc když jim dám ještě důvod, že jsem furt pryč no nevím jak tohle dopadne, ale říkám si proč se musím pořád bát o to jestli mimi bude, jak dopadne IUI, co práce..... no hrůza
1. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen se neboj, Tiff, mě to dají taky pěkně sežrat...
1. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, to je poslední zoufalý záchvěv optimismu, však ono mě to přejde :wink:
Jo ale jinak se se mnou chlap asi vážně nenudí. Momentálně mu po večerech demoluju auto a snažím se ho dotlačit, abychom si domů přinesli kotě. Do toho vymýšlím ptákoviny, v sobotu podnikáme velkou výpravu do ZOO, zkontrolovat myš, jejíž sponzorství dostal ode mě k Vánocům. Jo a permanentně plánuju dovolený, to už fakt šílí, když se vrátíme z dovči domů, já cpu prádlo do pračky a říkám - hm, už bych zase někam jela, co takhle... No, to všecko vyvažuju náležitou péčí a stravou, což u něj není vůbec těžký, protože do čehokoli přidám lžíci kari, tak je dokonalý :grinning:
1. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám v cestovní kanceláři jako sales, account a marketing manager
práce pestrá, náročná, a hodně náročná na trpělivost:slight_smile: :grinning: klioši jsou komplikovaní
1. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cestovka nooo to by mě bavilo a asi hodně.... potřebuješ jazyk?
1. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se z těch cizích slov normálně picnu, vůbec z toho netuším, jakou práci to nabízejí a jestli já bych to jako mohla dělat? Prostě teď jsem byla vedoucí stavebního oddělení a hotovo, mám relativně slušnou praxi na vedoucí pozici, umím výborně anglicky a přesto se mi zdá, že na mě mluvěj neznámým jazykem, to je samej kreativní brand manager a key account manager a trade marketing manager a business development manager, co to jako je? :rolling_eyes: Mám pocit, že jediný, co bych tak možná splňovala, je jít si stoupnout k přepážce Vodafonu, tam aspoň chápu, co bych jako měla dělat a jaký požadavky by na mě měli :grinning:
1. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tif,ja v praci rekla,ze jdu na ivf a malem mne to stalo misto. Ja ale musela,nosime tezke veci a v lete delam venku,tak jsem jim naznacila,ze pokud se zadari,tak z venkem koncim.Posilali nas tam kdyz bylo 12stupnu,prodavat zmrzlinu. :angry:

Hnusne se ke mne zachoval sef,ale my se nemame radi navzajem,takze mne ani moc neprekvapil.Zkratil mi pracovni dobu a rekl,ze nebude cekat az otehotnim.Nastesti reditel semnou pocita dal a zacne to resit az budu tehotna a bude zalezet jak budu chtit pracovat ja.Hlavne jestli budu moci pracovat.Muzu byt vzhledem k veku na rizikovem a bude to vyresene.S nasi majitelkou si vyborne rozumim a kdyby se to znova opakovalo,tak ji mam dat vedet.Resila by to ona a to do niceho nezasahuje.Tohle je jedna z veci co mne uklidnuje.Aspon nekde je podpora. :frowning2: :slight_smile:
1. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jazyk potřebuju:slight_smile:))
angličtina a španělština - děláme služební cesty ne běžné zájezdy
1. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm a sakra tak to bych se nechytala :slight_smile:

Larri tééda to je něco, ale už víš, že máš oporu a že ti nehrozí vyhazov. To já nemůžu říct... Třeba se to nějak dozví a pak udeří. Sice práci dělám tak abych neměla resty a i těhotná (pokud by to stav dovolil) bych chodila do práce až do konce, ale asi by to nikdo neocenil........ Už v 25 vdaná jsem hledala práci a to byli otázky typu: kdy děti apod.... a byl problém teď mi táhne na 30 a už by to bylo úplně zabitý.
1. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nestraš, třicítka na krku a děti nikde, jestli se mě na to jenom někdo při pohovoru odváží zeptat, s kamenným ksichtem se ho poptám, jestli chce vidět oficiální lejstro o mé neplodnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš bych se s kamenným ksichtem zeptala jestli slyšel něco o diskriminaci!
Takové otázky nesmí ze zákona pokládat!!!!!
1. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jasně, že nesmí... Na druhou stranu - v mé současné pozici prostě práci potřebuju. A navíc přeci chystám taky dovćela podraz, ne? :wink: Takže kdyby mě na takovémhle místě chtěli, s klidem jim odpřísáhnu, že děti mít nemůžu, a s ještě větším klidem pak půjdu na IVF - bez nejmenších výčitek :sunglasses:
1. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sice se ptát nesmí, ale fakt jsem se s tím setkala a moc příjemné to nebylo... jenže já jsem poměrně tichá tak jsem jim na to nic neřekla........
1. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
len a jak to s tebou je? Ty můžeš mít jen IVF?? Jaký je problém?
1. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len máš pravdu že se běžně ptají. Já tady u nás ve firmě supluju i HR takže dám spíše na pocit (který mne zatím nezklamal) než abych se ptala. Stejně odpoví to co chce zaměstnavatel slyšet takže ta otázka je bezpředmětná:slight_smile:
1. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a když máš tu zkušenost... jak se koukáš na holku, které je cca 30 a je bez dětí... vzala by si jí???
1. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tif, já taky nabírala lidi. A popravdě - měla jsem zkušenost s dokonalýma kandidáltama, kteří mi dali sbohem poslední den zkušebky, měla jsem zkušenost s mámou od rodiny, i mladýma svobodnýma klukama, no a nakonec mám stejně pocit, že toho člověka posuzuju, jak na mě působí, jakou má snahu a je ochotný se práce zhostit, nesmí se toho bát. A popravdě - radši tu budu mít špičkovou zaměstnankyni, která odejde za rok na mateřskou, nežli flákače, který tu bude tvrdnout léta a já se ho nebudu moct zbavit :wink:
1. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je těžký...:( volila bych asi někoho jiného.
Jsem ve firmě 6 let, od té doby tady všichni zestrárli - tzn okolo 30-35 a jediná fluktuace která tu je jsou mateřské - takže naprosto upřímně říkám že volíme raději muže...
ale přiznat to nemůžeš...
Ale vzali jsem 34 letou bez dětí na částečný úvazek a druhou 33 na dobu určitou - asi záleží na pozici
1. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jinak s náma - idiopatická neplodnost. Takže teoreticky můžeme otěhotnět každej cyklus bez nejmenších problémů, prakticky právě ovuluju po dvaačtyřicátý a nic. IUI nezabralo, až IVF, po tom jsem otěhotněla, ale bohužel to v 8.TT skončilo :pensive:
1. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky vidíte :( je to na pytel.........., ale děkuji za vaší upřímnost

len jak si o sobě psala, že klidně odpřísáhneš neplodnost apod. teda já si nemyslím, že jsi neplodná, když se ti to povedlo sice nedopadlo ale povedlo... manžel má spermio v pohodě? Jak dlouho se snažíte? Určitě jsi to psala, ale mám v tom ještě bordel.......
1. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se pro dnešek loučím.... ahoj a zítra
1. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tifany, no, povedlo se to až po IVF. A to jedno IVF vyvažuje víc jak 40 cyklů, kdy MS dorazila jak hodinky a ani náznak druhý čárky, takže asi nějakej problém tam bude :unamused: Spermio samozřejmě vzorný. Jinak na tu neplodnost už lejstro mám, pěkně černý na bílým tam mám tu diagnózu :grinning:
1. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě reakce: ty máš na to papír??? To jsem nikdy neslyšela........
1. dub 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, na všech těch žádankách a výsledcích, co mi dávali, tak je číslo diagnózy... Ale jasně, ohánět se tím nebudu, ale myslím, že by byl zaměstnavatel dost překvapen, kdybych mu navrhla, jestli chce to lejstro ukázat :grinning: Problém samozřejmě je, že když mám nějakou nemoc, tak ji většinou léčím :unamused:
1. dub 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY HOLKY tak jsem dnes volala k apolináři a máme přijed 9 den od začátku ms nevíte někdo co bude následovat před IVF
1. dub 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek