• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
Tuli, prej krize, oficiálně propuštěna pro nadbytečnost (zrušili celý oddělení, co jsem vedla) :wink: Nejhorší je, že já tu práci měla ráda, žádný šílený stresy, hezky v kanclu, plat hodně slušnej... Jasně, že je pro nás dítě na prvním místě a kdybych měla jistotu, že bude, zůstanu s ním doma třeba zadarmo :wink: Jenomže mám takovej blbej pocit, že mladá chytrá a šikovná ženská (aspoň to sebevědomí, že mi nechybí :grinning: ) by se neměla doma poflakovat za státní prachy, když může být někde užitečná... Potřebovala bych se naučit troše té občanské nezodpovědnosti :grinning:
5. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
taky mi to zrušili pro nadbytečnost, prostě jsem je nas.., že jsem byla na pnce... a to odstupné, co mi museli dát beru jako případnou "kompenzaci", kdybych neměla práci... ale já teď pokukuju po práci, tak se nechám zaměstnat, žádné emoce, žádné vazby a kamarádšoft... prostě ideální by bylo od srpna nebo září a pak dá-li ten nahoře, bych šla i třeba ve zkušebce na rizikový, pokud by se mi nechtělo tam být... sice velice troufalé a optimistické, uvidíme, řekl slepý.. :sunglasses:
5. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No, Tuli, tak na to bacha... Oni tě i VE ZKUŠEBCE můžou vyhodit, i když jsi na PN! Musí tě tam držet těch prvních 14 dní (co platí zaměstnavatel, aby se z toho nemohl vyvlíknout), ale po těch 14 dnech tě nezachrání ani těhotenství kombinovaný s PN, bohužel :confounded:

Jinak já měla PN za celý zaměstnání (byla jsem tam 4 roky) pouhý TÝDEN po potratu, jinak jsem všecko řešila dovolenou, no a stejně mě tam nechtěli, to si nevybereš :unamused:
5. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
??? tak to jsem nevěděla, myslela jsem, že když jsi v pracovním poměru, byť ve zkušebce, že tě po dobu trvání Pnky nemůžou vyhodit, jedině že tě vyhodí v den návratu do práce, přece platí ochranná lhůta, nevím, ale jestli ve zkušebce... ale něco tam oddělat, měsíc-dva, tak máš aspoň vyměřovací základ na mateřskou, ne?

já v předminulý minulý práci byla na pnce za deset let asi 6 týdnů a v týhle minulý jsem nemocenskou neměla ani den... až na ivf... a to jsem byla tak donasraná a zkomplikovalo se to, že jsem byla doma od konce října do 2. 3....
5. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, to máš, ale musíš pak na tu mateřskou nastoupit do půl roku od ukončení pracovního poměru... Jsem to právě dost studovala a dospěla k závěru, že nejlepší pro tebe je celou zkušebku to tajit a třeba den po jejím skončení odejít na rizikáč. Z pohledu zaměstnavatele ovšem existuje jisté riziko, že na žádný riziko neodejdeš, protože tě šéf uškrtí :grinning:

No nic, manžel si přeje, abych mu četla, tak jdu na to, přeji dobrou noc :slight_smile:
5. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
taky budu končit, musím ještě se šelmou ven a pak se přitulit k manžílkovi...

teď jsem se fakt srdečně zasmála, to víš, že budu tajit a pak budu uškrcená :wink: :grinning: :sunglasses: :wink: :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak dobrou noc. papa
5. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
čus, dobrý ráno, tady se ještě hnípe? :sunglasses: nebo už jste všechny na výletě :wink:
6. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tulip! :wink: Já se hlásím,že nehnípu ani nejsem na výletě...stále bojuji s tou virózou :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mě to neba a to zítra s tím budu cestovat do CARu :confounded:
6. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj rendu, tak zítra budeme v caru dokonce tři - taky larri... do zítřka bude líp, uvidíš :wink:

líbí se mi hláška kamarádky: kdyby se mi tak chtělo, jak se mi nechce :grinning: tak asi tak se dneska cítím na jakékoliv povinnosti. líná jsem jako chro chro :confounded:
6. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ahoj, tak nás dneska kotě nechalo spát do půl jedenáctý, malej svátek :grinning:
Všem vám budu zítra v CARu držet palce :slight_smile: Tuli ať to moc nebolí a je hodně kvalitních vajíček, Renda ať má hCG aspoň kolem 1500 a Larri, buď ať ho má někam k nule a nebo (ještě lépa), ať pěkně vylítně aspoň k 500 :wink:
6. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
naskenovala jsem si zelený papír a asi si půjdu uvařit další kafí...
6. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tulip :moc v to nedoudoufám,že bude lépe-mám k tomu již 3 den zvýšenou teplotu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ti přeji velkou úrodičku!!! :wink:A tfuj,tfuj,tfuj :slight_smile:

len : no uvidíme na kolik se to vyšplhá(stejně to budu vědět až ve středu po telefonu) :unamused: To bude zase bezesná noc!
6. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jak se dostanu domů a jestli budu naladěná na pc, tak dám hned vědět...

rendu, to přejde, mě teď taky asi tak poslední 3 dny bolí v krku a nechápu jak to...
6. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No, v těchhle vedrech stačí větší výkyvy teplot, klimatizace, zmrzlina ve vedru nebo tak něco :unamused: Rendo, nojo, no, to si člověk myslí, že to čekání na // je nejhorší, co? :unamused:
6. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, pořád na něco čekáš a stříkají ti nervy... nejdřív na stimulku, pak na opu, pak druhý den nervy, pak et a nekonečný čekání na // a pak zbylých 9 měsíců nervíků...

si nevybereš...
6. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
To vám tedy řeknu-nejhorší je to pocení...
Mě to již drží skoro týden a nejhorší je to,že si nemohu pořádně nic naordinovat :frowning2:
6. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm, člověk si zvykne "polknout prášek" a nepřemýšlí nad tím a teď nic, viď...
6. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Klasickej paralen nefunguje? Se jen tak ptám, mně teda nezabíral nikdy... Ale já ani nemívám teploty, takže mnou prošel a zanechal mě nedotčenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím, že jeden paralen denně můžeš... ale když ti není zrovna, tak jeden je málo...
6. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
a víc nesmíš resp. víc bys neměla. :confounded:
6. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Každopádně, pokud by byly teploty výrazně zvýšený, řekla bych to v CARu, třeba ti dokážou něco předepsat, oni ty hodně vysoký teploty (čili 37,5 ještě zdaleka nic není) nejsou pro embryo OK...
6. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
len, jakou prochajdu dneska plánujete? já bych šla na petřín, tak uvidím, jak bude manža línej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tuli, chceme jet na Křivoklát :slight_smile: Za chvíli mi začínají vycházky, tak vyrážíme :wink:
6. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
a jo, tak to už pomalu přešlapuješ u dveří, co? :wink:
6. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tak, loučím se, mějte se tu hezky :slight_smile:
6. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Já Paralen nezkoušela,ani ho nemám-doufám,že to půjde bez léků...Ale v CARu se zítra zeptám :wink:
Tak si děvčátka užijte výlety!!!Je tam nááádherně :dizzy_face: :slight_smile:
6. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
rendu, my jsme si udělali výlet do peří a vegetíme i se šelmou v posteli :wink: manža relaxuje, tak uvidím, jestli se dokopeme k nějaké prochajdě...
6. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ale o tom paralenu jsem slyšela i od mudrů...
6. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
larri, často vypínám telefon do režimu ticho, tak pokud bych nereagovala a měla zaplý telefon, je na potichu. už aby byla minimálně sobota... :pensive:
6. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tady je mrtvo, len má vycházky a larri pracuje...

jdu si zabalit raneček... :sunglasses:
6. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek