• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
autor
Len, je pravda, že jsem se ještě nedopracovala k transferu. :frowning2: Momentálně je přítel bez příjmů (najít zaměstnání vzdal, tak začíná podnikat - realitní makléř). Takže hypotéku a všechny výdaje momentálně jdou z mého platu a úspor :frowning2: Ale i tak si myslím, že se máme dobře. Na další IVF se snažím moc nemyslet, i když si všimnu snad každé těhule a každého kočárku. Věřím, že se mu během nějaké doby (snad ne déle než 2-3 měsíce) nějaký kšeft podaří. Jak to bude s dalším IVF nevím. Teď zkouším kapat bylinkové kapky, jím vitamín E (prý je i na neplodnost) a Sarapis (bere ho mamka v přechodu - přírodní hormony). teď začnu pít ten čaj, cos mi poslala recept (jen tak mimochodem - mamka mi ho nechala namíchat v Trutnově a stálo to jenom cca 60Kč).
O víkendu jsme byli u přítelových rodičů a další jeho příbuzná je těhotná (všechny jeho příbuzné těhotní krátce po 20 -24 letech, aby nemusely makat). Holka je těhotná a hulila cigára a to je to zdravotní sestřička. No, bylo mi z ní špatně. Pokud přeci někdo dítě chce, tak přestat kouřit v těhotenství je snad to nejmenší. My pro těhotenství obětujeme mnohem více. No, je prostě blbá jak tágo.
13. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Len, hodně síly. Jestli máš chuť tak můžeme zajít někdy na kafe, klidně i dříve, než se vrátí Aknyt z tábora.
13. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím čajem - mně ho v jednom pražským bylinkářství taky namíchali asi za 70 Kč, jenomže to byla jenom ta základní dávka, ten balík z Dlouhý sice stojí 5x tolik, ale zase je minimálně 5x větší...

Ke kouřícím těhulím - v březnu jsme na dovče vlezli do jedný hospody, byla zcela liduprázdná, kromě nás tam servírka měla asi jen tři kamarády. A těm vykládala, že ona si musí koupit monitor dechu, protože je těhotná a kouří a někde četla, že dětem kuřaček hrozí častěji zástava dechu. A protože chce pro dítě udělat maximum, tak investuje do monitoru. No chápete tu logiku? Jestli chce pro dítě udělat maximum, tak ať přestane v těhotenství kouřit!

Kafe beru, kdykoliv :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka! :slight_smile:
Připojuji se také k názoru,že by nastávající maminy neměli dusit své budoucí mimísky dehtem z cigarety.Jde to přeci přesta již mnohém dříve - než čekat do těhotenství.
Já byla též příležitostná kuřačka a již 2 roky se pišně řadím do nekuřácké partičky a nemám potřebu s tím někdy zašínat... :wink:

Také vyhlížím aknyt,jak dopadla....
13. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Apolenky,
jak se máte co je nového? :slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papus, no, nového nic, tvrdnu doma, ve středu konzultace :wink: Nezapomeň zítra poreferovat, jak to probíhalo u tebe :slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len to je jasné :wink: já jsem stejně rozhodnutá to teď nechat na přírodě do konce roku popřípadně s tím Clostíkem.....
13. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, já bych se taky potřebovala dostat do takovýhleho rozpoložení :unamused: Naprosto stejně jsem to cítila loni po potratu, ale teď nic, chci to co nejdřív zkoušet znovu :confounded:
13. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď v tom rozhodnutá...ona i ta finanční situace je na prd...přítel má hypotéku a ještě půjčky z předchozího manželství tak u nic nezbývá navíc tak je nervozní a za rok bude jedna půjčka doplacená a za rok a půl druhá tak už bude něco navíc kdyby se něco dělo a já musela zůstat doma :frowning2: sice mě tlačí věk,ale co doktor to jiný názor tak snad ještě není pozdě to zkoušet...
13. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně... musím teda říct, že jak jsem jinak rozumově založenej člověk, tak poslední dobou zjišťuju, že v tomto ohledu je nejmoudřejší jednat tak, jak to člověk cítí :wink:
13. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala mi holky larri,mezi 17-18hod jde na laparoskopii.. :pensive:
13. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, právě jsem dostala SMS od Larri, že jde za dvě hodiny na laparku :confused:
13. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hnedoocko, díky moc, taky jsem dostala zprávu... Prý už ji začíná pobolívat na pravé straně, tak nechtějí na nic čekat...
13. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak koukám, co je tu po víkendu nového.

Veroso, je mi to moc líto, ale nesmutni, ta sněhulka tam na tebe čeká a vyrazíme spolu v září do boje zvaného KET :wink:

Har, tak já jdu nakonec v pátek v jednu. Na ráno už neměli volno, takže mi zůstal ten odpolední termín. Takže se tam asi nepotkáme :unamused:

Jinak s tím kouřením, já jsem nekuřačka také a vždycky když vidím těhotnou s cigaretou nebo maminku s malým děťátkem s cigaretou, urazila bych jí ruce. A vždycky si u toho smutním, že my nekuřáci bychom tak moc rádi měli děti a vychovávali je bez cigeret a nejde to a jiná je má a neváží si toho a takhle jim ničí zdraví :angry: Z toho je mi fakt vždycky smutno...

Sar, budu držet Tvému přítelovi pěsti, ať se mu daří. Sama v realitách pracuju (jsem ale zaměstnaná a dělám jen smlouvy a tak) a tak vím, o čem tento obor v dnešní době je. A je sakra těžké něco prodat a tím si vydělat. Takže tfuj, tfuj, tfuj, ať na tom hlavně neprodělává...

Papus, uvidíš, třeba bude příroda moudřejší a dopřeje vám zatím přirozeně. A když ne, tak se pak podle pocitů pustíte dál. Můžu se tě zeptat, kolik ti je let? Jestli to tedy není tajné :wink:

Jinak pro toho kdo neví, mně je 28 let a snažíme se přes 2,5 roku. Takže já už nějak nic nechci oddalovat a po nevydařeném IVF bych šla hned do dalšího a dalšího pokusu, abych jako nezaspala :sweat_smile: . Já si říkám, že pokud mám mít ty 3 hrazené pokusy vyčerpané, tak ať to je co nejdříve a pak šetřím na další pokusy :dizzy_face: Já prostě proto chci udělat max. a ono se to musí jednou podařit, jinak to nevydím. Jsem životní optimista a v pátek jsem Jaroš. říkala, že jsme prostě na začátku, že to nevyšlo a budeme to zkoušet dál, až to vyjde. V mém případě nemám na co čekat. Věk je tak akorát už na 1. dítě, mimčo moc chceme oba dva, bydlení máme, peníze snad budou a kdyžtak se uskromníme a už to naše okolí a rodina pořád čeká jako kdy budeme mít dítě a nějak se ty otázky začínají kupit. Pořád jsme se měla na co vymlouvat a teď jsem to jaksi pomalu vyčerpala...
13. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co se děje s Larri????že jde na laparku??? :confused:
13. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hnědoočko, Len, díky za zprávu. Laparku ? :confused:

Larri, držím pěsti, ať to dobře zvládneš...
13. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papus, já přesně nevím, ale nemají podezření na mimotěložní? :confused:
13. črc 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri byla sledovaná pro mimoděložní, hCG jí kolísalo a pak lehce narůstalo... Tak dnes šla na kontrolu a rovnou si ji tam nechali :pensive:
13. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, ale já mám pocit, že kvůli nějakému minulému zákroku jí doktoři řekli, že mimotěložní u ní nehrozí, ne? :pensive:
13. črc 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě :rolling_eyes: Tu laparku jí dělali někde jinde a dr. ji pak uklidňovala, že jí aspoň nehrozí mimoděložní :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak se evidentně spletla :angry:
13. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyloženě dr. na svém místě :angry: Chjo, snad bude v pořádku.

Len, ty jsi taková zkušená a hodná, mohla by jsi mi vysvětlit, co je vlastně ta laparka. Tak nějak tuším, ale abych si to myslela správně :sweat_smile:
13. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spes, prakticky je to operace, která ale nevyžaduje, aby tě u toho rozpárali. Takže ti do břicha udělají dva vpichy - jedním jde sonda s kamerou, aby na obrazovce viděli, jak to tam vypadá, a druhým pak vsouvají nástroje a operují. Dnes už se takhle dělá spousta věcí, třeba právě odstranění vejcovodu nebo operace slepého střeva. Při léčbě neplodnosti se často používá jenom diagnostická laparoskopie, kdy se v podstatě jen podívají, jak to takm vypadá, popř. rozruší drobné srůsty...
13. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, díky :slight_smile:
A při tom mimoděložním, hrozí vždycky ztráta vejcovodu, nebo to je jen v těch závažnějších případech?
13. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, pokud se to usadí ve vejcovodu a samo to neodejde, tak většinou ten vejcovod opravdu vezmou. Tak aspoň tohle nemusí Larri trápit, když je má stejně neprůchodný :pensive:
13. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, díky moc :wink:
13. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není zač... Ach jo, čekala jsem od Larri lepší zprávy :pensive:
13. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..holky o jaký čaj jde?jak si necháváte namíchat?
papus:ahoj dlouho sem tě nečetla--nedopadlo to? :frowning2: A Larri taky nic? :unamused:
13. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri myslím na Tebe tfuj tfuj tfuj drž se :pensive:
13. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkamco, nedávno jsem sem házela recept... Jinak ho prodávají namíchaný v bylinkářství v Dlouhé, jmenuje se VZ. Doporučila mi ho Mojžíška, ale piju ho s přestávkama od loňskýho července a nic...
13. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, já jsem také pořád doufala, že to nakonec od Larri bude lepší zpráva :pensive: Ono nějak obecně je tu těch dobrých zpráv málo. Alespoň mám velkou upřímnou radost z Rendy a věřím, že postupně k Rendě přibudeme i my ostatní a budou z nás těhulky :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek