• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
Kromě Řežábka je tam Vokroj a Fait. Vokroj mi sednul (poté, co mi vysadil ten Utrogestan od Jarošové :grinning: ), Fait byl tak nějak duchem nepřítomen... Takže k vokrojovi klidně zas, Faita už nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Fait mě taky úplně nepřesvědčil... :confounded:

Spes, to je mi líto, že ti to nevychází....tak snad po prázdninách na to vletíte naplno! :wink:
30. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spes, to jsem asi nepsala já, mě Jarošová tak namíchla, že o nějakým pozitivismu jsem si jenom mohla nechat zdát :grinning: Přišla jsem k ní jako zdravá idiopatka a odešla jako troska se spoustou děsivých (a nepodložených) diagnóz :wink:

Leni, no jak... IVF nevyšlo, práci novou nemám, jsem na neschopence a beru antidepresiva, do toho mám totálně rozházenej cyklus :unamused:
30. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, jo snad to září bude úspěšnější, alespoň v tom, že se něco začne dít :sweat_smile:

Len, psala jsi mi to potom, co jsem psala, že Jaroš mi na konzultaci říkala, že má 70% úspěšnost u IUI na svých pacientkách, možná jsi nepsala přesně o pozitivismu, ale něco v tom smyslu, že pacientky naladí, nebo tak něco :wink:
Len, tak snad bude i u tebe líp. Holka drž se, vím, že to nemáš jednoduchý :pensive:
30. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spes, u mě to taky jistí září, pokud se teď nezadaří...
30. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, mysli pozitivně a těš se na pořádné 2 čárky už teď :wink:
30. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spes, tady to nemá nikdo jednoduchý :wink: A já mám pocit, že samotnou léčbu neplodnosti bych zvládala, ale když se k tomu přidala ta práce... :unamused:
30. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já se těším a pořád hypnotizuju ty svoje testíky...nevím, co čekám, že se stane...
30. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len to mne mrzí...ale je toho opravdu hodně, takže se držíš dobře... a ono bude lépe!
Vím že ti to říká každej a že to štve, ale opravdu bude:slight_smile:
Moc Ti držím palce, už si to moc zasloužíš...
A práci hledáš? Nebo chceš být na PN do dalšího IVF?
30. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, stejně jsi netrpělivka netrpělivá, víš? :grinning:
30. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, Len... :grinning:
Ale mezi námi...kdo není...
30. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přeci JÁ :wink:
jsem tak dlouho čekala s testem po IVF, až mě 16.DPO zaskočila MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, doktorka mě chce nechat na PN až do toho dalšího IVF. Ono je to těžký hledat práci, když víš, že bys ve zkušebce dvakrát do týdne zdrhala k doktorům :unamused: Ale byla jsem na třech pohovorech. Z jednoho mě odmítli (nedostatečná kvalifikace), ze druhého se neozvali (příliš veliká kvalifikace) a u třetího se musím do zítřka rozhodnout, jestli vůbec já mám o tuhle práci zájem :unamused:
30. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, on by ti ten test moc nepomohl...co si budeme povídat, třeba bys pak byla zklamaná ještě o to víc...
30. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ne, já chtěla mít jasno - buď dvě pořádně silné čárky nebo sněhobílo, ale nechtěla jsem nikde hypnotizovat stíny a pak se stresovat, jestli nezmizí nebo nejsou od Pregnylu :grinning:
30. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Apolinky,
tak jsem dorazila od svého OG/po 3 dnů od revize.A vše je relativně v pořádku,až na mou psychiku...
Chtěl mě uschopnit již po neděli ale pak se zeptal,na kdy bych se cítila být ještě doma že to déle než do 10.8.protahovat více nemůže-neměl by to jak vykázat.Jedině,že bych si zašla k pychoDr.a ta by mě převzala do své péče i s neschopenkou.
A když jsem se k ní chtěla objednat,tak má pro mou věčnou smůlu dovolenou.

Nedovedu si to v práci představit-sebemenší prkotina mě rozbrečí a tak já nemohu fungovat.nehledě na to,že nám nyní začíná odobí blázince a doplňování těžkého zboží...což pro můj zdravotní stav je "super" :rolling_eyes:

Ach jooo,jsem bezradná a k tomu psych.hotová...
30. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdeš na to rozumně a musím ti jen závidět ty nervy....
Ty jo, potřebovala bych se najíst, ale nic mi nechutná...někde je chyba...
30. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rendo, taky máš velký trápení...to je smůla, že tam dr. není, no tak aspoň do toho 10., ne???
30. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo a vrátí se ta psychodr. do toho 10.8.? Jestli jo, tak zkus být do té doby doma na PN od OG a pak k ní zajít a nechat si to prodloužit... Popř. ti to na psychiku může vypsat i obvoďačka...

Haaribo, já to právě moc nezvládám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď hromadně rodily holky, co byly těhotné jak já. A ty, co potratily jak já, tak jim tu v profilu vesele naskakují tt...
30. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, víš jakou mám depku já???? Během posledního roku porodilo 11 mých kolegyň a další přibývají.....
30. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, no, v okolí už jsem si na to nějak zvykla, ale když vidíš někoho, kdo měl termín jak ty... :confounded:
30. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Termíny radši neřeším...by mi tady už musel běhat 4letý svišť....
30. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec nevím,do kdy má dovolenou ale vím,že je tam mamka obj.až na 28.8.tak že to do 10.8.asi jen tak nestihnu.
A co se týče mého obvoďáka,tak se právě změnil,páč odešel do důchodu a nyní je tam za něj nějaký mladý Dr.a ten nevím,nevím....
30. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyť říkám, že jsme tu hrozný případy :grinning:
Tak se raduj potichoučku z toho testíku, momentálně jsi na tom tady nejlíp :wink:
30. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo, tak to zkus u toho mladého... Já vím, mně se to radí, sama si pamatuju to zoufalství, když si mě doktoři posílali od jednoho ke druhému a zase zpět a nikdo mi tu neschopenku vypsat nechtěl :confounded:
30. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, kéž by to vydrželo a radost se stupňovala...
30. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No volala jsem sestře,již tam dnes ani zítra nejsou-tak že jedině až v pondělí...
len : a jaký režim jsi měla po ZT?Šetřila jsi se? Víš nechci tím taháním těžkých věcí a stání celý den na nohou něco ještě zanedbat nebo si ještě uškodit! :confounded:
Nemarodím jak jsou roky dlouhé a když už,tak za chvíli šup,šup do práce...?Kdybych byla úplně v pohodě,ani se o tom nezmiňuji ale takhle?
Ani z toho léta člověk letos nic neměl- v práci si již dovolenou vzít nemohu ani bych mi to strach nedovolil-to je život...!
30. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo, já měla kancelářskou práci, takže jsem se tam vrátila už po týdnu. Popravdě psychika na tom byla mnohem hůř a docela mi pomáhalo být mezi lidma a mít taky trochu jiné starosti. Ale v šestinedělí jsem byla dost unavená a moc jsem toho nevydržela, asi dvakrát jsem téměř zkolabovala, když jsem se přepínala. Jednou jsme organizovali vánoční večírek pro 150 lidí (14 dní po potratu), byla jsem 20 hodin v kuse na nohou, stresy a domů jsem dolezla po čtyřech a zbytek dne prozvracela (a to jsem téměř nepila). Podruhé jsme vyrazili na běžky a mně se udělalo neskutečně zle na hřebenu, skoro jsem se nedokázala pohnout :unamused: Takže jo, určitě se šetři i fyzicky a když ti něco nebude příjemné, radši to nedělej...

A máš pravdu, tohle léto stojí za houby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
len : no je pravda,že jsem stále ospalá a to nebývám...no jsem na vše zvědavá,jak to dopadne...
A vy se někam chystáte za dovčou?Nebo ta Kodaň stačila?
Jak já bych hodila někde relax...to je až neskutečné a o to horší,že nemohu :cry: :pensive:
30. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já uvažuju, že vypadneme na pár dní pod stan. A v září máme už od jara zamluvený týden v jižních Čechách :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek