CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

fori
21. pro 2011

Tak holky co jee?? nějak to tu ztichlo??? mě pěkně bolí prsa a pálí bradavky, takže zase mám malou naději.......... že bychom na to IVF jít nemuseli... ale já jsem smolař 😀 jinak zítra jdu naposledy do práce jen na 4 hodiny a pak už jen dovolená...... juppíííííííííí. a budu si užívat vánočky 😀

streghina
21. pro 2011

@fori ahoj, tak třeba se zadařilo 😉 u nás stále při starém, dneska začínám brát znovu clostík, mám tři balení, čekám na výsledky krve - testosteronu a proklatinu. Tenhle týden mi dokonce volali z Apolináře, že se jim uvolnilo místo, jestli nechceme dorazit tento týden, ale odřekla jsem to, vydržím do toho března, třeba ten clostík zabere.

Holky, hezký Vánoce, kdybych sem už nezavítala 🙂

fori
22. pro 2011

@streghina no tak ti budu držet palce, at do toho března otěhotníš normalně no. třeba to klapne. taky všem přeji veselé vánoce. 😀

mirunka_cz
24. pro 2011

Zlaticka preji vam,krasne proziti vanocnich svatku.A hlavne at se vam vsem povede pocem touzite 😉

mufinka26
24. pro 2011

holky, krásné vánoce a šťastný nový rok 2012 🙂 at se vám brzy splní vaše největší přání 😉

streghina
28. pro 2011

@fori ahoj, tak mi zjistili zvýšenou hodnotu proklatinu, příští týden si jdu pro léky k doktorce. Tak možná tam je ten problém.

Nemáte někdo zkušenosti s vyšším proklatinem?

kvetinka84
1. led 2012

@mufinka26 Mufinko prosím mohla bych mít pár otázek? Psala jsi, že čekáš na nemocenskou, tak jsem se chtěla zeptat, od kdy jsi na neschopence, hned od KET nebo až když jsi věděla, že se to povedlo. A kdo ti neschopenku vystavil? V CARu? A nabídli ti jí, nebo sis o ní řekla? Díky moc za odpovědi

mufinka26
1. led 2012

@kvetinka84 ahojky, na neschopence jsem šla den před KETem, vystavyla mi jí moje gyndařka, v CARu jí nevystavujou 😉 ale mě jí moje doktorka vystavyla hnedka nabídla mi to sama, jelikož mám zasebou rizikový těhotenství a jeden potrat. Přeji hodně štěstí at se brzy zadaří jako nám 😉 🙂

kvetinka84
1. led 2012

@mufinka26 Díky za info, já jsem právě po ET, testík pozitivní 😀 a tak jsem teď řešila, jak dál, teď jsem si vazla dovolenou, i to tak hezky vyšlo mezi svátky.

mufinka26
1. led 2012

@kvetinka84 tak to gartulace 🙂 pokud děláš nějakou náročnou práci tak si neschopenku určitě vem, já dělala dvanáctky a ještě k tomu v obchodě, kde sme si nemohly ani na chvíly sednout a tahaly se tam dost těžký krabice

kvetinka84
1. led 2012

@mufinka26 Náročnou práci nedělám, pracuju v kanceláři, ale horší je dojíždění ☹ No nevím. Kdyby to bylo "normální" těhu, tak bych to neřešila a chodila do práce, ale po tom všem, co mám za sebou a když se konečně zadařilo, tak jsem asi přecitlivělá a nechci nic zanedbat. Ještě prosím, co se děje na první kontrole po objevení //. Dělá se jen UZ nebo i další vyšetření?

mufinka26
1. led 2012

@kvetinka84 udělaji ti UTZ aby zjistily, zda je miminko na správném místě 🙂 pak si tě pozvou na druhý UTZ a tam už bude bušit srdíčko, na tý druhý návštěvě ti daji zprávu pro tvého gynekologa a žádanku na prvotrimestrální screening, na který se hned objednáš přímo u Apolináře, je to zadarmo, jinak se jinde platí 🙂 😀

mufinka26
1. led 2012

@kvetinka84 tu neschopenku si v každym případě vem, já pak byla taky klidnější 🙂 😀 a ted už se mi pomalu rýsuje těhu bříško 😀

mufinka26
1. led 2012

@mufinka26 já měla sebou na obou UTZ manžela, byl z toho úplně paf 😀 a máme i fotečky 😀 za jednu se platí 100kč přímo v ordinaci 😀

kvetinka84
1. led 2012

@mufinka26 díky za odpovědi

ka_cenka87
3. led 2012

Ahojky, 7.prosince jsem tu psala, že jsem našla //. Bohužel jsem musela jít 24.12. na kyretáž kvůli zamlklému těhotenství. Takže nakonec jdeme teď 19.1. do CARu na konzultaci a uvidíme co se bude dál dít... Jen doufám, že budeme mít brzo další // a že to tentokrát dopadne dobře 😉 😀

mirunka_cz
3. led 2012

@ka_cenka87 to je mi moc lito,ale verim ze to ted dobre dopadne🙂 drzim palecky.

mufinka26
4. led 2012

@ka_cenka87 moc mě to mrzí, snad se brzy zadaří držím palečky

streghina
4. led 2012

@ka_cenka87 ahoj, tak to je teda smůla, ale přece jen je dobré, že se ti vůbec podařilo otěhotnět přirozenou cestou, to myslím, že je dobrý znamení. Já dnes byla u doktorky, protože mi brali krev na prolaktin a testosteron a zjistila, že ho mám mírně zvýšený, tak jsem dostala Dostinex, ale moudrá jsem z mé doktorky nebyla, furt rozmýšlela, zda má dát léky nebo ne, a to mi tu krev brala až na mé vyžádání, už se těším taky do CARu, protože takhle to už nejde, mám přijít na kontrolu až za 4 měsíce, takže mezitím navštívíme ten CAR 😉 držím pěstičky

sluune
6. led 2012

ahoj holky, na konci ledna jsem objednana k Apolinari na prvni schuzku. Nemate nekdo zkusenosti s dr. Blahovou? a pak jsem se chtela zeptat, kdyz tam jdu v dobe ovulace, myslite, ze by mi mohli udelat IUI uz na te prvni navsteve? 😀

martinka87
6. led 2012

@sluune ahoj... myslim, ze na prvni navsteve Ti neudelaji nic jineho, max. UTZ. a s touto Dr. zkusenosti nemam, ja chodim k Dr. Jirsove.

evulatko
6. led 2012

@sluune, je to mila mlada doktorka🙂

mufinka26
7. led 2012

@sluune no IUI ti určitě na první návštěvě neudělají 😉 vezmou tobě a manželovi krev, udělají mu spermiogram, tobě pak max. ten UTZ 😉 Jinak tahle doktorka je dobrá, ono stejně budeš mít pokaždý většinou někoho jinýho 😉 Hodně štěstí 🙂

sluune
9. led 2012

holky moc diky. No jsem na to zvedava. Uz jen 10 dni 😀 si pripadam, jak kdyz jdu delat maturitu. Ja znam dr. Blahovou jen z klasicke ordinace uz od lonskeho roku, ale ne z CAR. Ale pusobi na me taky moc mile a prijemne.

tak vzhuru do boje. 😉

martinka87
9. led 2012

@sluune drzim moc palce!!! 😉

Ja jsme dnes volala a ve stredu si jedu pro leky... 😉 ale stimulovat zacinam az na prelomu brezna dubna, abychom meli ty 4 pokusy... sestricka mi dnes znovu opakovala, ze jiz nemaji vse posvecene zeshoda... 😉

sluune
9. led 2012

Marti diky. No jsem na to zvedava. Uz to vsechno trva nejak moc dlouho, tak jsem netrpeliva 😀 Hlavne aby se pak podarilo. A ty jsi mela i IUI nebo jdes rovnou do IVF? Ja tomu IUI nejak neverim ☹

martinka87
9. led 2012

@sluune my jdeme rovnou na IVF, manzel ma spatny spermiogram... 😉
jsem z toho nakonec jak jelen, v nasem CARu rikaji, ze musime pockat do dubna na schvaleni 4 pokusu, jinde to zas maji jinak... booooze, to je stat... ikdyz se neco uzakoni, trva jim to rozjet... 😀

sluune
9. led 2012

tak uvidime. Za tyden budu moudrejsi 😉

ka_cenka87
9. led 2012

@sluune Vy jdete 19.1. k Apolináři? My taky, jdeme tam poprvé ani nevím jak dlouho a co přesně s námi budou dělat. Tedy kromě toho, že manžel půjde na spermiogram... 😉 😉 Tak třeba se tam potkáme 😀 😀 😀

sluune
10. led 2012

@ka_cenka87 jojo, jsme tam objednani na rano a jdeme taky na prvni konzultaci 😉 jedine co mi dr. rekla, ze manzel ma mit 2-3 dny abstinenci, ze budou delat spermiogram. Taky jsem napnuta, co bude. Hlavne, ze uz se to zacina hybat. A vis k jake nebo jakemu dr. jdes?