CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mufinka26
24. únor 2012

@fori joo tak pokud to máš ted dostat, tak to jo, to sem měla já, první dva měsíce, vždy, když byl termín mrchy tam sem trošku špinila. Ale neboj mimís je v pohodě určitě 😉 odpočívej, lež 😉

pniki
27. únor 2012

ahoj holky, tak mám v bříšku jednoho broučka. Ve středu volám do laborky, jestli se bude něco mrazit, nebo ne. Tak uvidíme.

kvetinka84
27. únor 2012

@pniki Tak pěkně v klidu odpočívej a držím palce. Je ten CAR někde přestěhovaný, nebo ne?

pniki
27. únor 2012

@kvetinka84 mají to teď provizorní, jsou tam teď čtyři ambulance, jedna je pořád tam jak byla na té hlavní chodbě, pak je tam malá ve vestibulu a naproti hned je nová a pak je ještě jedna někde za rohem, snad i v druhém křídle, za pokladnou, ale to nevim jistě. A sestřička říkala, že se to zase bude měnit, že příště až tam půjdu, tak to zase bude jinak.

fori
28. únor 2012

@pniki no super.... jak ti je?

fori
28. únor 2012

@pniki pane bože tolik změn zase tam je jo?? no snad tam nebudu bloudit 😀

pniki
28. únor 2012

@fori je mi dobře, jen mě pobolívá břicho a včera jsem trošinku krvácela, ale to bylo snad z toho zákroku, protože mi něco dělali s čípkem ( pěkně to bolelo ☹ ). Jo prosim Tě zaváděli ti to pod ultrazvukem?

pniki
28. únor 2012

@fori a kdy jedeš do CARu, už ses objednala?

fori
28. únor 2012

@pniki ne tobě jo?? jinak je normální , že tě bolí břuch, mě bolel taky..... bud v klidu a lež, fakt nic nedělej.... zaváděli ti morulku?? už jsi tam volala jestli budete mrazit??

fori
28. únor 2012

@pniki jo jo jdu 9.3. na ultr. a zítra jdu na imnu nakrev. dneska jsem měla dálnice jak blázen..... jupíííííí. odpoledne si přidám do alba poslední testy.....

pniki
28. únor 2012

@fori prývě, že ano, zaváděla to paní doktorka pod ultrazvukem, aby to dala přesně do dělohy. Byla jsem z toho v šoku, minule mi to tam jen šoupli, ani nic s čípkem nedělali. Opravdu záleží na doktorovi, každý má jiný postup a já si myslela, že to všichni dělají stejně 😉

pniki
28. únor 2012

@fori tp je super, že sílí. Koukala jsem na fotečky a moc pěkné. Držim pěsti, ať je vše v pořádku. Na tu krev musíš? to tě posílají z caru?

fori
28. únor 2012

@pniki a kdo ti to dělal pod tím ultr?? ale asi je to lepší.... mě to dělala malkovská.... a chytlo se 😀 doufám. jinak na krev mě neposílá car.... já chodím na imnologii, a musela jsem tam dát vědet až budu mít // na testu. a musím tam hned přijít víš. jdu tam zítra...... snad bude vše o.k.

pniki
28. únor 2012

@fori taky paní doktorka Malkovská, podle razítka na lékařské zprávě. Už jsem u ní byla i na ultrazvuku, je hodná a sympatická. Tak to je zajímavé, že mě to dělala pod ultrazvukem. Ale první pokus jsem měla taky bez ultrazvuku, tak nevim. A nadzvedávala Ti čípek?

pniki
28. únor 2012

@fori doufám, že má paní Malkovská velkou úspěšnost, věřim tomu 🙂 🙂 🙂 🙂 a moc si to přeju 😉

fori
28. únor 2012

@pniki jo myslím že jo, bylo nepříjemný, jakoby to štíplo... myslím, že jsem potom taky trochu krvácela. .to IUI mi přišlo takový příjemnější než toto. ale zato tohle má výsledek

pniki
28. únor 2012

@fori snad jo, věřim tomu 😉 jo jo štíplo to, až jsem cukla, jak jsem se lekla 🙂

fori
28. únor 2012

@pniki a máte něco mrazáku nebo ne?? kdy budeš testovat?? 😀

pniki
28. únor 2012

@fori ještě nevim, jeslti budeme mrazit, mám volat až zítra, tak uvidíme. Testovat? Asi až za těch 14 dní, já se bojim tstovat dřív 😉

fori
28. únor 2012

@pniki no já vlastně testovala už po 7 dnech, blázen no 😀 😀 tak ti budu držet palečky jo?? a jsi doma nebo budeš chodit do práce??

pniki
28. únor 2012

@fori do pondělka jsem doma, do práce půjdu až v úterý. Ale snažim se normálně fungovat, dneska se teda poflakuju, jen uvařim oběd, ale taky tenhle týden chcu jít ven, do krámu a možná pojedeme o víkendu do kina 🙂 zase nechci být jen doma, v CARu to ani moc nedoporučují. ale příští týden už normálně funguju se vším všudy, teda kromě luxování, vytírání a tahání těžkých věcí 😉 co ty? Tys dělala hned všechno, ne? Jízda autem Ti nevadí? Já právě musím do práce jezdit autem. Každý má na klid po ET jiný názor, někdo že se může dělat hned vše, někdo že se má jen ležet, tak já pak nevim, zase to nechci přehánět, ale ani podcenit.

pniki
28. únor 2012

@fori s tim testováním nevim, láká mě to dřív, ale bojim se strašně moc zklamání.

fori
28. únor 2012

@pniki do práce jezdím autem, to mi nevadí... ale jak píšeš, neluxovala jsem a ani nebytírala.... ale zase na druhou stranu pokud budu mít vše o.k. tak to začmu dělat ale pomalu a v klidu. jinak mám všude plovočky tak ty se luxujou dobře, bez námahy.... jinak hovínka po psovi neuklízím......

kvetinka84
28. únor 2012

@pniki Mě to s tím čípkem vysvětlovali, pokud je děloha nějak posunutá do zadu a zakloněná nebo co, tak jí chytí nějakými kleštěmi za čípek a popotáhnou jí dolů, což prý bolí a může se potom trochu krvácet, přesně jak píšeš. Jednou mi to doktor vysvětloval, ale já jsem to nepotřebovala. Asi to pak vzala radši přes UZ, aby si byla jistá, že je na správném místě.

fori
28. únor 2012

@pniki hele já se rozhodla z minuty na minutu. řěkla jsem si, že když ostatní holky měli po 7 dnech ducha, tak ho tam budu mít taky, no a když ne, tak nebudu panikařit, protože je ješte na testovnání fakt brzo.... a hle byl tam 😀 já jsem testovací tip no.... mám doma už asi 8 testíku, no každý den jeden. no.... a testuj pak jedině GS mamatest.

kvetinka84
28. únor 2012

@fori Super, moc moc gratuluju k dálnicím 😀 Tak 9.3. už byste měli vidět i srdíčko. Hlavně aby bylo vše v pořádku, je fajn, že tě od záčátku hlídají přes imunitu, já jsem podrobnými vyšetřeními u Dr. Malíčkové taky prošla ale vyšlo mi vše dobře

fori
28. únor 2012

@kvetinka84 a myslíš, že už bude to srdíčko vidět?? to budu 4 týdny od OPU a jakoby v 6tt.

kvetinka84
28. únor 2012

@fori Já jsem byla při té kontrole od OPU 4 týdny a 2 dny, tedy 6+2 tt. a tlouklo jako zvok. Neboj, bude tam 😉

fori
28. únor 2012

@kvetinka84 no pokud tech 6+2 bereš jako jako podle ms od 1 dne cyklu....... tak to já budu přesně 6+0

fori
28. únor 2012

@fori no jasně já budu přesně 4 týdny od OPU 😀