CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

fori
28. únor 2012

@kvetinka84 no jasně já budu přesně 4 týdny od OPU , už blbnu z toho počítání

isabellaross
28. únor 2012

Ahoj holky,

sice sem už tolik nechodím - trošku nám rozpadla stará garda (no všechny postupně otěhotněli, tak mají teď jiné starosti 🙂 ) ale chtěla jsem se zeptat, zda náhodou některá nemáte doma nedobrané balení Crinone ? Potřebovala bych tak 3 tubičky 😵 Byla bych vám moc vděčná !

Díky

jesterka001
29. únor 2012

@isabellaross Ahoj, já měla doma tři kusy. Teď nevím jestli jsem je nevyhodila, ale podá´ívám se ti večer, ok?

pniki
29. únor 2012

Holky tak embrya se zastavila ve vývoji, nic se mrazit nebude. Ach jo, teď mám strach, že i to ve mě se zastaví ve vývoji. Včera večer mě přestalo bolet břicho a mám z toho divný pocit. Bojim se, že to zase nevyjde. ☹ už teď je mi do breku ☹

isabellaross
29. únor 2012

@jesterka001 ještěrko, to by jsi byla moc hodná 🙂 ! Kdyžtak mi prosím napiš zprávu, abych to nepřehlídla. Děkuju moc za ochotu 😵 😵 😵 !

PS: ty jsi tady ale taky už nějaký ten pátek, viď ? Pamatuješ Len ?

jesterka001
29. únor 2012

@isabellaross Jo, pár pátků už to je 😀 Pamatuju, moc dobře a novinku vím (občas vás čtu). Je to SUPER 🙂 Zprávu ti napíšu. No, spíš myslim, že jsem ho vyhodila ale jistá si fakt nejsem.

fori
29. únor 2012

15 dní po ET - hcg 1019. imunita taky O.K. jsem mooc ráda, zatím to šlape jak na drátkách

mufinka26
29. únor 2012

@fori supéééér, tak vítej v klubu těhulek 😀 😀

danuskajjj
29. únor 2012

@pniki Nemysli na nic špatnýho, fakt. Třeba to, že zádný nemrazí znamená, že už ho nebudeš potřebovat, že bude to tvoje zavedený v pořádku. Držím palce.

pniki
29. únor 2012

@fori moc gratuluju 🙂 😎

pniki
29. únor 2012

@danuskajjj moc děkuju a pořád doufám a věřim. 😉

fori
29. únor 2012

@pniki dík a nezoufej , mě taky nic nezbylo do mrazáku a to jedno jediný co mi dali se chytlo.......veř tomu.... jaký bylo kvality??

jesterka001
29. únor 2012

@fori Gratulace 😉

pniki
29. únor 2012

@fori právě že kvalitu nevim, doktorka nic neříkala. ☹ Ale předpokládám, že kdyby bylo špatné kvality, že by mi to řekli. A doufám, že mi dali to nejkvalitnější z těch čtyřech 😉

jesterka001
29. únor 2012

@isabellaross Tak bohužel, už nemám ☹

fori
29. únor 2012

@pniki no jasně .. tak uvidíš.... moc ti držím palečky.....

isabellaross
29. únor 2012

@jesterka001 To nevadí, snaha se cení mnohem víc 😵 😉 Každopádně děkuju, že jsi se jukla 🙂

pniki
2. bře 2012

Holky bolela Vás někoho po Et hlava? Mně začala včera a pořád bolí, panadol mi moc nezabral. Trpím totiž normálně na migrény a beru na to silné léky, ale teď si je bojim vzít. Jinak dneska jsem 4.den po ET. Bojim se, že to není dobré znamení. Bolela mě hlava po každé, jak po IUI tak po IVF, nevim jestli to je hormony nebo jestli to mám brát už jako neúspěch ☹

danuskajjj
2. bře 2012

@pniki Já tohle sice nevím, jestli může bolet hlava z hormonů, ale jestliže trpíš na migrény, tak to spíš bude tím, ty se obvykle nevytratí. Možná by tě doktor doporučil nějaké léky na migrénu vhodné v těhu, i když mam pocit,že z analgetik asi jen paracetamolové přípravky. A ty jsou na migrény slabé. A jestli tě to uklidní, teď nás bolí hlava všechny 🙂 Asi nějaké blbé tlaky či co.

ka_cenka87
5. bře 2012

No tak zítra na další kontrolní UTZ. Jen doufám, že teď už by se mohlo zadařit. Vždyť se říká, že po potratu to jde hned... 😒 Tak kde se ten "pták" toulá, už bysme ho doma rádi přivítali 😉 😀

streghina
5. bře 2012

@ka_cenka87 ahoj, my jedeme ve středu, budu 13 DC, tak čekám, že půjdu na UTZ, aby viděli, jak to u mě chodí, teď jsem dobrala poslední 6-té balení Clostilbegytu.

Holky, co dělají na první návštěvě? 😉

ka_cenka87
5. bře 2012

Na první návštěvě mě doktorka jen prohlédla a udělala ultrazvuk a dostala jsem papír na odběr krve na určitý den cyklu a manželovi krev odebrali rovnou a zároveň mu dělali spermiogram... 😉 Doufám, že u vás bude všechno v pořádku a brzo se dočkáme // 😉

streghina
5. bře 2012

@ka_cenka87 tak to snad zvládnem 😉 mám kopie svého vyšetření imunity a prolaktinu a testosteronu, manžel SPG, už na něm byl. Takže mě čeká jen ten UTZ, ani nemám zprávy cytologie, protože mě čeká 21.3., prý tamta z loňskýho roku je stará, tak mi ji ani sestřička nedala. To mi asi tam dělat nebudou, protože to by měl můj lékař, že

studentkakarolina
6. bře 2012

Ahoj
jsem studentka VOŠ zdravotnické, oboru všeobecná zdravotní sestra. Jako téma absolventské práce jsem si vybrala "psycho-sociální problematika asistované reprodukce". Tímto bych Vás chtěla požádat o pomoc s vyplněním dotazníků. Vše je anonymní. Ráda Vám koncem dubna pošlu výsledky mého průzkumu. Pokud máte zájem mi pomoct, napište prosím na email vodickova.karol@gmail.com.
Přeji krásný den 🙂

fori
7. bře 2012

tak co holky?? co je nového.... u mě zatím nic..... 😀

jaruska111
7. bře 2012

Zdravím chci sezeptat chodíte někdo k apolináře na NATIVY? na spontanní cykli?? a na kolik to tam vyjde finančně?

fori
7. bře 2012

@jaruska111 ani nevím jestli to tam dělají....

fori
7. bře 2012

@jaruska111 a co myslíš finančně jako přesně??

cell
7. bře 2012

@jaruska111 : nativ se u Apolináře nedělá ...

kvetinka84
7. bře 2012

@pniki Jak se vede po ET? Už je to týden, ne?