• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
@dada074 dekuji moc a take gratuluji k tehu!!!! :wink: :wink:
21. zář 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc jen doufám,že bude vše OK.A s tím Utrogestanem si nedělej hlavu opravdu ho dávají jen na prvních 14 dní,jinak jen když je potřeba,což u tebe určitě nebude a proběhne vše k vaší spokojenosti.Ani nevím na kolikátý pokus se vám zadařilo :grinning:
21. zář 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dada074 taky moooc doufam, ze bude vse v poradku, jsou to nervy! A nam se povedlo na 2IVF ... :wink:
21. zář 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni nám určitě poradí,jestli neberete holky kyselinu listovou, tak bych ji už nasadila, jednak po konzultaci s problémy s genetikou a dle zkušenosti jedné kamarádky,
jak se jinak mamky cítíte :slight_smile: , jste jako obvykle nebo občas cítíte něco uvnitř?
21. zář 2012 ve 12:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 Gratuluji k těhu a ty máš těhu taky od Apolináře? Kdy jsi byla? Já, že po našem ET, byla na chodbě nějaká maminka s dítkem a šla pak do stejných dveří co my. My byly na OPU v pátek a na ET v úterý.

Jinak já mám Eli z 1. IVF a teď 2. IVF taky vypadá úspěšně.

@zdehla Tak jsem na tvojí radu nasadila listovku. Jinak mě občas bolí břicho jako na MS, někdy docela dost. A dnes mě párkrát píchlo na boku - asi úpony dělohy. A pak ze mě pořád teče utrouš, tak chodím kontrolovat na WC jestli nekrvácím.
21. zář 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mooncaa Ano jsme také od Apolináře a určitě jsme se potkali jestli máš tedy zelený kočárek a prima rošťandu.Tak to gratuluji to šlo skvěle,Lukýno je na 6 pokus,ale tohle těhu hned na první a ještě jen po odběru jednoho jediného vajíčka(říkám si jestli to vyjde tak je to celkem zázrak,ale z druhé strany i zázraky se dějí :sunglasses: :sunglasses: ).A s OPU A ET jsme den před vámi.
21. zář 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 Tak zelený kočárek a pěkné číslo mám. Tak to jestli se zadařilo z jednoho vajíčka, tak to je skvělý výsledek. Ne nadarmo se říká, že nejde o kvantitu, ale kvalitu. Ale teda Luky na 6. pokus, to muselo být o nervy. To bylo i 6 IVF, nebo počítáš i mrazáčky? A nechávala jsi u Lukyho víc embryí při ET nebo jsi zaváděla jen jedno?
21. zář 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluju...
22. zář 2012 ve 20:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem začala krvácet, dnes ráno test negativní, jsem si říkala, hned když jste obě psaly, že jste OK,že byl měl pan doktor 100% úspěšnost na jeden den, že je statisticky skoro nemožné, nejtěžší víkend v posledních letech,
moc vám přeji, aby bylo všechno v pořádku a vaše miminka byla zdravá, občas se kouknu, ale bohužel k vaší nové diskuzi se připojit nemohu
23. zář 2012 v 07:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdehla Zdeni neeeeee :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je mi silene moc lito!!! To snad neni pravda!!!! :frowning2: :frowning2: ach jo!!!!! :frowning2: :frowning2:
23. zář 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mooncaa Lukýno byl ze 6 pokusu IVF,a nechávali jsme zavádět většinou 2 embrya pokud tedy byla.Měli jsme po 4 pokusu oboustranné mimoděložní a od té doby co mi odebrali vejcovody tak se Lukášek povedl na druhý pokus a teď tenhle zázrak. Zdeni je mi to moc líto!!!!
23. zář 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdehla Zdeni, to to mě moc mrzí. :frowning2: A já byla přesvědčená, že to vyjde i Tobě a rovnou dvojčátka. Držím palečky na KET. Někomu se líp chytají mrazáčky, tak třeba to máš stejně. Kamarádka měla na ET 2 embrya a pak ka KET jen jedno (jedno se po rozmrazení nevyvíjelo) a to jedno se chytlo a má teď roční holčičku. Budu držet palce do dalšího pokusu.

@dada074 Teda to muselo být šílené to čekání na úspěch a taky to zklamání při mimoděložním.
23. zář 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa ja se taky strasne bojim mimodelozniho :frowning2: uz jsi volala do CARu?
24. zář 2012 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka87 Ještě ne. Testnu zítra a zavolám. Jen se mi ten týden začíná tak plnit, že už mám volno jen v pondělí a ve čtvrtek. Já doufám, že mimoděložní to nebude, to HCG při mimoděložním nestoupá většinou tak rychle.
24. zář 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka87 A co manžel?
24. zář 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa jj, to jsem taky cetla a snad moje testy toho jsou ukazkou, ze to neni mimodelozni!!!!! :frowning2: :frowning2: ja budu volat ve stredu a pujdu asu ve stredu ci patek kolem obeda na kontrolu.... :wink:
24. zář 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa manzel naprosto dokonala reakce!!!! :wink: :wink:
24. zář 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na mimoděložní vůbec nemyslete.Jo a s tím HCG to není až zase taková pravda,já měla jeden týden 4000 a týden na to 23000,tak že asi jak u koho.Ale proč se zabývat takovými hloupostmi!!!! mooncaa:To víš na hlavu to bylo,ale z druhé strany člověk věděl proč to všechno podstupuje a stálo to za tu námahu,to ti povím.
24. zář 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dada074 dekuji, snad to opravdu bude v poradku!!! Ve stredu budu volat Dr., dneska jsem dle MS 4+4 :wink:
24. zář 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka87 Tak jsem objednaná na pondělí 8.10. Chtěli mě už příští týden, ale to nemám čas.
25. zář 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa tak ja asi zkusim 5.10., to budu 6+1... :wink:
25. zář 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka87 Tak co, už jsi volala?
26. zář 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa jeste ne, budu volat asi odpo, v 13h mazu na ocni, mam nejaky problem s okem :frowning2: :frowning2:
26. zář 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte kolik se platí u Apolináře IUI bez stimulace?
1. říj 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky delala jsem si po delsi dobe test Mamma test a jeden test se ukazal pozitivni a druhej negativni. Jake mate s testama zkusenosti? Moc dekuju
1. říj 2012 v 15:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mela bych dotaz..mozna uz to tu neko psal, ale nechce se mi probirat kazdou stranku dopodrobna, kdyz jich je tu 660 :slight_smile: Chtela bych vedet, jaka byla finalni cena celeho IVF. Znama je v ISCARU a uz se ji to vysplhalo na necelych 17 tis., tak jsem si rikala, jestli to neni prave tim rozdilem, ze je u soukromy kliniky. My jdeme 17.10. na spermiogram- vim, ze se vse dozvim, ale nejak nad tim porad premyslim:slight_smile:
1. říj 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifus rozhodne jde o rozdil mezi sokromym CAR a statnim... My platili jen 6000 za ICSI, jinak vubec nic!!!! Krome cca 40Kc jako doplatek za Utrogestan, ale leky na stimulaci jsem neplatila zadne!! :wink:
1. říj 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kachynka85 takovou zkusenost nemam, bud byla jen / a nic nebo ted mam // a jsem tehu ... Takze neporadim :frowning2:
1. říj 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka87 Ja jsem U Apolinare...takze tam by se to do tech 10 tis. melo urcite pohybovat?
1. říj 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek