• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
@nikohlava Za 2 dny zase testnu, ono to při testování druhý den není tolik vidět, že sílí.
14. lis 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Držím palečky. Určitě o bude v pořádku :slight_smile:
14. lis 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak sna ještě lépe vidět :slight_smile:
14. lis 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@nikohlava paráda mooooc držím palečky
14. lis 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka87
@mavo
@holanci
@ifus
@mooncaa ahoj holky :slight_smile: tak už jsem doma z vejletíku, cesta fajn jen zima byli jsme tam brzo tak vše v pohodě našli a dali si kávu :slight_smile:
paní doktorka a i sestra perfektní moc hodné odemě mají za 1* dostala sem své číslo :grinning: karty :wink: dnrs to bylo jen tak o sepsání karty a vše co a jak bude.... ted druhý den až to dostanu pojedu na krev a 10 den se objednám k ním na kontrolu. Jinak budou vánoce tak se to pak přeposune na ten ledne aspon bude čas na všechcna vyšetření a tak vše je o prvním dojmu a ten byl naprosto užasnej :slight_smile: doufám že to tak zustane :slight_smile:
14. lis 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@japro Dobrý dojem je hodně důležitej. Teď už to pojede jako po másle, pro mne bylo nejhorší čekání na 1. schůzku.
14. lis 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro děkuji moc :slight_smile: A držím pěsti ať jde vše jak má :slight_smile:
14. lis 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Mám takový dotaz jak se teď počítá týden těhotenství?? :slight_smile: Děkuji moc
14. lis 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro Tak to je dobře, že máš dobrý dojem. To jsem ráda :dizzy_face:
14. lis 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro a manžel také bude mít nějaké vyšetření?
14. lis 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro Tak supeeeer...my dneska taky uz mluvily o tom, co podniknem dal:slight_smile: v prosinci me ceka inseminace a kdyz nevyjde, tak dalsi cyklus IVF :slight_smile:
14. lis 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikohlava
@mooncaa
@ifus děkuji no u nás inseminace nebude měla sem už dříve problémy tak že je to asi zbytečnej krok .....
14. lis 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikohlava gratulujiiii :slight_smile:
14. lis 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro jj, ja vim, myslim si, ze jsi mi neco takovyho psala:slight_smile: takze tim padem, az budes mit vse hotovy, co se tyce krve, tak dalsi cyklus uz bys mohla stimulovat:slight_smile:
14. lis 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ifus no nechá se to na leden pač o vánoce moc nedělají :wink: škandál :slight_smile:
14. lis 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro haha, tak to budem mit stejne, kdyz mi inseminace nevyjde :grinning: Oni tam nejsou treba gynekologove ani v lete :D Teda aspon ten muj a toj e teprve škandál :grinning:
14. lis 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikohlava Den kdy jsi byla na OPU, je 14. den těhotenství, takže pokud byla OPU ve čtvrtek, tak fiktivní MS vychází na pátek 2 týdny před OPU. Takže asi 19. října a tím pádem termín porodu 26. července. Tak snad jsem se neupočetla.
14. lis 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Dekuji ti moc :slight_smile: Jsi moc hodná :wink:
14. lis 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifus to jo je to bordel :grinning:
15. lis 2012 ve 04:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nedalo mi to spát :wink: pořebuji si ověřit když se třeba v pondělí odpoledne dostane menstruace počítá se to jako už že se to dostalo v uterý? tak to bejvalo a já se včera zapoměla zeptat předem moc děkuji a přeji všem krásný den :slight_smile:
15. lis 2012 ve 04:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro Pokud se ti spustí menstruace do 18h, tak se to počítá ten den ale pokud déle, tak až následující :slight_smile: Myslím, že to tak je :slight_smile:
I Tobě krásný den a Vám všem
15. lis 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@consti Ahojínek, tak jak se cítíš jsou nějaké změny??
@mooncaa Ahoky, tak jak se máme a jak to s tebou vypadá??
@martinka87 A co ty holka??

Holky přeji Vám všem krásný a úspěšný den :slight_smile: :wink:
15. lis 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikohlava Ahojky těhulko :dizzy_face: ! No cítím se tak nějak pořád stejně. Sice nějaké příznaky vnímám, ale nedělám si s tím hlavu. Za dobu, co se snažíme, jsem měla snad všechny příznaky a nic z toho, takže směrodatný bude test :wink: . Ještě jsem ho nestihla koupit, tak dnes už musím :confused: . Pak budu u našich a na tom maloměstě si ho určitě kupovat nebudu. Tak vás budu i informovat později, ale stejně ty testy jsou zatím spíš jen pro mě, zatím je ještě brzy, spíš abych viděla ten Pregnyl a pokud tam zítra žádná čárka nebude, tak budu mít jistotu, že Pregnyl už v krvi není a pak budu testovat asi až tak v pondělí. Pokud tam bude, tak budu tetsovat každý den, abych měla jistotu jestli je ta čárka Pregnylová nebo těhu :dizzy_face: .
15. lis 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@consti Tak držím moc palečky :slight_smile:. Vypadá to dobře :slight_smile: A kdy nám dáš vědět??
15. lis 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikohlava No budu testovat od zítřka, ale budu u našich, tak se na net asi jen tak nedostanu. Musím se vidět se spoustozu kamarádek a tak :grinning: :wink: . Tak si myslím, že až tak v pondělí. Stejně, když bude na testu bílo, tak budu testovat pak až v pondělí :wink: .
15. lis 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@consti Tak budu držet moc pěsti a netrpělivě čekat :slight_smile:.. Moc si užij víkend a ať vidíš krásné // :slight_smile:.
15. lis 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikohlava Díky moc, kéž by! No nějaká naděje je, ale nechci se na to zase až moc upínat, abych nebyla moc zklamaná :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
15. lis 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikohlava A co ty? Máš nějaké příznaky?? :wink:
15. lis 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikohlava u nas zadna zmena, nastesti!!! :wink: :wink: ted se tesim na ctvrtek za tyden na screening az zase uvidime miminecko :wink:
@consti tak to jsem na Tebe fakt moc zvedava!!!! :wink: :wink: drzim palce!!! :wink:
15. lis 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka87 Děkuji, ale spíš se bojím, že čárečka nebude...No uvidíme :wink: .
15. lis 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek