• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
@petulak1988 ;) děkuji moc jsi hodná i já tobě budu držet... :slight_smile:
11. únor 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky došla mě ted sms s čísla 5030 a tam napsáno zastavte se pro žádanku k dalšímu vyšetření. Krizanovicová........................................ beru to jako že se někdo popletl ale napadl mě apolinář ???? to je blbost že??????
11. únor 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro to je mi moc lito.... Mela jsem to uplne stejne v 1IVF :frowning2:
11. únor 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro to vuuuubec netusim.... Nikdy mi takova sms neprisla....
11. únor 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka87 jj si řikáme s manželem že to je omyl vždyt i je tam vše dohodlé že po 14 dnech udělám testy a pak volám.....
11. únor 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro dekuji...no zadnou takovou doktorku neznam a ani me nic takoveho neprislo.. :slight_smile: to bued omyl...uvidis ze ti bude stacit jeden bojjovnicek co mas u sebe...no ja uz se tesim az mi zavedou meho snehulacka...
11. únor 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mooncaa Držíím moc pěstičky a těším se na pozitivní zprávičky :slight_smile:
11. únor 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, držím Vám všem palečky ať jsou jen samé dobré zprávy :slight_smile:
11. únor 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikohlava děkujem :slight_smile:
11. únor 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro Teda, to mě mrzí, že není, co na mrazení. Ale říká se, že spousta embryí se v misce dál nevyvíjí a v bříšku má šanci. Myslím, že Niki měla jednoho z bojovníků B kvality a ten by se určitě v misce dál nevyvíjel a u ní jo.
Jinak asi to bude omyl, z CAR by volali, kdyby něco.

@nikohlava Díky.
11. únor 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mooncaa jj to se fajn čte a o to víc zvedá sílu ;) paráda s tou sms sem si řikala že to je omyl ale nedalo mě to a musela sem se zeptat at mám jasno :slight_smile:
11. únor 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás prosím o radu. Čeká mě na přelomu února/března 2013 1 IVF. Minulý týden ( 22DC ) mi u Apol. píchli injekci Dipherelinu s tím, že bych to měla normálně dostat. Příští úterý 19.2. mám jít na ultrazvuk s tím, že by mi měli už píchnout první injekci Fostimonu a naplánovat další injekce. Jenže MS pořád nikde. Normálně to poslední dobou dostávám 25DC, takže jsem to měla dostat ve čtvrtek. Dnes jsem 30 DC a pořád nic. Prsa mě teda už bolej, i test jsem zkoušela a nic. Je zpoždění MS po injekci Dipherlinu normální, nebo ne. Přemejšlim, že si tam zítra zavolám, ale nechci zbytečně plašit. Máte některá z Vás podobné zkušenosti? Moc děkuji za odpovědi.
12. únor 2013 v 10:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa ahojky no ja doufam v nase bojovnici i zamrazene tak snad budou silni... :slight_smile: verim jim
12. únor 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro Držím pěsti, určitě se chytí! Komu by se chtělo z bříška nejen v tomhle počasí ven!!!

Holky, nevíte kam se píchá ta injekce od O (nemůžu si vzpomenout na jméno), která se má píchat 7.DC když mi to vychází na neděli a na utz jdu v pondělí, aby mi nepraskli folikuli? Taky můžu do zadku a nebo do břicha? A kam se případně do břicha píchá?
12. únor 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mavo orgalutran?? Tyhle jsou do bricha.
12. únor 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka87 to přesně jsem myslela :slight_smile: už jsem to našla na netu... a kam do břicha se to píchá? Někam vedle pupíku? A je lepší kůži chytit mezi prsty, nebo prostě někam píchnout? Moc díky :slight_smile:)
12. únor 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mavo super! :wink: pichej do podbrisku, udelej si rasu a jak to budes drzet mezi prstama, tak jako bokem zaved jehlu.... Tyhle jsou podkozni, takze primo se nepichaji... :wink:
12. únor 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě jsem se chtěla zeptat... kolika z vás mělo úspěšný 1.IVF? A pokud první nevyjde, za jak dlouho můžu jít na KET? Hned další měsíc?
12. únor 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aalias ahoj,ja to dostala přesně na den, ale myslím si,že zrovna Japro.měla zpoždění pár dnů,takže je to asi normal,zavolej si do CARu:slight_smile:
12. únor 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mavo no mě řekly dva MC nechat odpočinout......
13. únor 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifus děkuji za info, ms přišla v noci, takže jsem si to asi přivolala :slight_smile: tak to zpoždění je asi normální
13. únor 2013 v 09:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den všem :slight_smile: Chtěla bych poprosit o podělení se se zkušenostmi a celkovým dojmem z CAR u Apolináře( doktoři,sestry..atd.).Jdeme za měsíc tak bychom byli rádi trošičku připravení.. ..a jěště zda mám někdo stejný problém neprůchodné vejcovody a dobrý spermiogram.Moc děkuji :slight_smile:
13. únor 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aalias Tk to je super:slight_smile: poctej teda 1.dc dnes:slight_smile:
13. únor 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahoj,myslím si,se všechny jsme u Apolinare spkojene..jsou tam moc mile sestřičky a doktorky taktéž:slight_smile:
13. únor 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahoj jj i já sem dostala k apolináři doporučení a mohu ho poslat dál nenašla sem tam nic špatného :slight_smile:
14. únor 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani musim souhlasit s holkama!!! Velice citlivy pristup od vsech!! :wink: takze smele k Apolinari a drzim palce!!!! :wink:
@mavo u nas dopadlo 2IVF, ale prvni bylo asi fakt spatne, nemeli jsme nic k mrazeni a embryo ve mne se vubec nechytlo.... A pri 2IVF se mimis chytl a mame 6 mrazacku :wink:
Chteji, aby po nepodarenem IVF probehly dva MC :wink:
14. únor 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj holky tak sem v pulce dnes 7 den od transferu ..... mám vycházky a mám super chlapa chodíme spolu pořád ven ted čekáme na 10h a jdem :slight_smile: jinak sem včera začala háčkovat moc to nemumím ale snažím se :grinning:
14. únor 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Moc děkuji za odpovědi :slight_smile: Mám z toho trochu obavy tak člověk hledá a shání informace kdekoli,ale to určitě znáte :slight_smile: A je nějaký doktor či doktorka,kterého preferujete?
14. únor 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ja chodin k Dr.Jirsovy,ale byla jsem i u Roznickovy a Krutinovy a můžu doporučit z moji strany..všechny moc milý.. stejně při tvým prvním objednání te k někomu prostě dají,kdo zrovna bude v ordinaci:slight_smile:
14. únor 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani za me doporucuju Dr. Jirsovou :wink:
14. únor 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek