CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
16. únor 2013

@ifus
@mooncaa tak je ráno vy už jste v nemocnici spolu na pokoji holky mooooc na vás myslím at se vám vše vyvíjí jak má a jsou to bojovníci a hlavně opatrujte se 🙂

mavo
16. únor 2013

@mooncaa
@ifus Holky držím pěsti! Ať se krásně vyvíjí a vás nic nebolí.

ifus
16. únor 2013

Holky, Monca už šla na řadu a jako první,ja jdu poslední🙂)) držte nám všechno co máte,ať tam máme co nejkvalitnější vajíčka a chlapi co nejkvalitnější sampiony🙂))

japro
16. únor 2013

@ifus tak snad už jsi šla i ty a přeji dobrou chut všem k čajíku a šup celou termosku...... 🙂

streghina
16. únor 2013

@ifus
@mooncaa hodně štěstí holky, jo na čajík pamatuji, měla jsem 2 termosky, byla jsem v létě v strašných vedrech, tak mi na pokoji bylo celkem příjemně 😉

ifus
16. únor 2013

@japro
@streghina
Holky,tak to máme za sebou..už jen kecame a poctivě pijme cajik..Monca vás zdraviiii🙂))

japro
16. únor 2013

@ifus paráda i já 😉 no ted už se oblékáte a šuk k doktoru a pro dobré zprávy a hlavně at se držej a bojujou všechny 🙂 opatrujte se....

streghina
16. únor 2013

@ifus tak super, zvládly jste to perfektně 😉

martinka87
16. únor 2013

@ifus @mooncaa tak to je bajo holky, tesim se na info!!!! 😉 😉

mooncaa
16. únor 2013

Díky za palečky. Já mám 6 zralých vajíček z 8 folikulů. Takovou úrodu jsem nikdy neměla. Vždy jen 3 zralá vejce a z nich 2 se vyvíjela.
Jak je na tom @ifus nevím, šla dovnitř až poslední. A je to moc sympatická holka. Tak snad bude mít také dobré zprávy.

ifus
16. únor 2013

@mooncaa ja mám z těch dvou pouze 2,ale zato jsou zralyyy a jsou to moji drzaci🙂)))))

martinka87
16. únor 2013

@mooncaa no parada, to je krasny ulovek vajicek 😉

martinka87
16. únor 2013

@ifus gratuluju ke dvoum bojovnickum 😉

mooncaa
16. únor 2013

@ifus Tak to je super, že oba folikuly byly s vajíčkem a ještě zralým. To je dobré znamení. Tak ať se bojovníci drží dál.

mooncaa
16. únor 2013

@ifus Manžel je expert, prý v té odběrové místnosti nechal Kindla. To jsem zvědavá, jestli se najde.

ifus
17. únor 2013

@mooncaa Fakt joo? Ten včera všechno ztrácel,co? Čepice,ebook🙂)))

mavo
17. únor 2013

@ifus Čím jsi stimulovala? Taky Fostimonem?
@mooncaa

Holky a kdy asi tak jdete na ET?

martinka87
17. únor 2013

@mooncaa jeeeeejda ☹ ☹ tak to bych se zblaznila ... Mame kazdy s manzelem cvuj, abychom se o nej neprali a jeste ho ztratit ☹ ☹

ifus
17. únor 2013

@mavo Jj,Fostimonem..ale měla jsem malý dávky..pokud to teď nevyjde,tak příště mi dávky zvýší..každej reaguje na hormony jinak..

nikohlava
17. únor 2013

@ifus
@mooncaa Ahoj holky, tak jak se cítíte a volaly jste dnes? Jinak gratuluji ke krásným výsledkům... A už se těším na další skvělé zprávy 🙂

martinka87
17. únor 2013

@ifus proc Ti je nezvysili po kontrole?? ☹ ja jsem mela tri ampule Fostimonu a ke konci, myslim, ze 2x 4 ampule...

ifus
17. únor 2013

@nikohlava Tak nám se oplodnila obě vajíčka..ale jen jedno se dělí Tqk jak má,tak v úterý si mám ještě pro případ zavolat..jinak et naplanivanej na středu🙂
@martinka87 Marti,zvýšili mi po kontrole,ale bohužel to nestačilo..krásné rostly jen ty dvě a zbytek byl prtavouckej..

nikohlava
17. únor 2013

@ifus Tak držím moc palečky 🙂 Bude to dobré 🙂

mooncaa
17. únor 2013

@ifus Jo, pořád něco někde zapomínal. To normálně nedělá. Ale nakonec se Kindl našel, byl v batohu v nějaké skryté kapse u vyztužení zad, tak se blbě hledal. A to prohledal auto, bundu batoh před tím několikrát. A už se stihl mezitím poptat i v CAR a když ho našel, tak už tam nikdo nebyl.

@martinka87 Taky máme každý svůj, já ho teda mám asi měsíc, dostala jsem ho jen tak, když jsem měla tu hnusnou chřipku. Tak si hned doma zabavil ten můj.

Jinak oplozeno všech 6 vajíček, ET mi naplánovali na úterý (přehlédli poznámku, že nemohu), tak mám volat zítra ráno a domluvit si termín na středu.

@ifus Kdyby náhodou bylo někdy příště, tak Ti nasadí vyšší dávky hned od začátku. A držím palce.

martinka87
17. únor 2013

@mooncaa tak to je paradni skore!!!! 😉 😉 jj, je to lepsi mit kazdy svuj nez se hadat 😀
@ifus aha, tak to je skoda.... Snad nebude treba, ale pro priste aspon vedi... 😉 drzim palce, at bojovnicek bojuje!!! 😉

Ja jsem tomu nasemu vitezovi dneska privezla 4 baliky plen a 4 baleni ubrousku 😉 uz se nam to tu zacina hromadit 😉

mavo
17. únor 2013

holky můžu se ještě zeptat... po Orgalutranu... mám to teď chvilku oteklé (píchnuté před 10ti min) jak kdyby mě štípnul komár... a svědí mě to... to je normální? Nevím jak to má vypadat....
@ifus Tak ať roste hezky dál!!

mooncaa
17. únor 2013

@mavo Je to normální, nevím, co v tom je, ale většina měla stejné pocity, jak alergie na to bodnutí. A po Pregnylu mě bolel zadek 2 dny.

mooncaa
17. únor 2013

@martinka87 Jo, jo šampion bude čím dál tím víc náročnější. Co kočárek, už má?

martinka87
17. únor 2013

@mavo jj, to je normal 😉
@mooncaa to bude no 😉 kocar bude mit pujcenej, nejak na to nejsem uchylna, ze bych musela mit pro prvni mimco novy a vlastni, tak si pujcim od svagrove... Ma nejaky Mutsy ...

holanci
18. únor 2013

@mooncaa
@ifus
Holky moc moc moc vám držím pěstičky 🙂