• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
@fori díky, strašně moc se těším, až to dopadne, koukám po věcičkách, zatím nechci nic kupovat, ale to mateřství se probudilo ještě víc, doufám, že do léta se zadaří :wink: a vy už přemýšlíte o druhátku?
21. únor 2013 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ifus jé, já volala dneska a jdu taky 4.3. ráno na půl 9 ke Koryntové, ke komu jdeš ty a kdy? Telefon mi vzala Rožníčková, byla milá, dokonce říkala, že taky ten den ordinuje, ale já u ní nikdy nebyla a chodím ke Koryntové převážně, bylo mi to trochu trapné, ale nechci pokaždé chodit k někomu jinému a co budeš řešit? Já jdu jen na UTZ a popř asi pregnyl, když bude folík :wink:
21. únor 2013 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@streghina Haha,ja jdu k Roznickovy,už jsem u ní byla:slight_smile: jinak chodím k Jirsovy,ale ta ordinuje až ve středu a ja tam chci co nejdřív..budem řešit 2.stimulaci:slight_smile:
21. únor 2013 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ifus aha, a v kolik jdeš? Jak vypadá Rožníčková, není takový mlaďoučká, dlouhý tmavý vlasy? K Jirsový taky chodím ráda, ale je právě ty středy a pátky, tak pondělky chodím ke Koryntový
21. únor 2013 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@streghina Jj,přesně tak vypadá:slight_smile: jsem tam objednana na 9:30:slight_smile:
21. únor 2013 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ifus ahoj tak se tě jdu zeptat ke komu jdeš a už to tu je napsané :slight_smile: budu tam dnes volat a řikala sem si že si vyprosím Jirsovou ona tam je jen středy a pátky? ty jo já v tom takovej pořádek nemám :grinning: nevím no a nebo jestli to nechat na nich ke komu mě dají , ale už se těším jestli mě řeknou, nebo něco nák udělají jinak. No jinak jsem kus od 3h už nemužu spát a mám přemejšlivou :grinning: to jsem celá já :slight_smile:
22. únor 2013 ve 03:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro Ty jsi blaaaazen:slight_smile:))))) ja vstavam do práce:slight_smile:))
22. únor 2013 v 05:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ifus no jo byla sem to zkusit ale nic .... jinak testík bílej a už sem to i ted dostala :slight_smile:
22. únor 2013 v 05:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ifus pořád nevím zad si vyžádat tu jirsovou či to nechat na náhodě? co myslíš?
22. únor 2013 v 05:22  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jsem náká vygumovaná do kolika hodin se to u Apolináře má dostat MS aby se to počítalo na dnešek?
22. únor 2013 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro jj, Simona je jen st a pa :wink: ja jsem jednou byla u Roznickovy a mela jsem akorat cystu, tak stejne volala Jirsovy a konzultovala to s ni a domluvily se, ze mi ji vypunktuji, aby mi nezastavily stimulaci.... :wink: takze pokud to jde, tak si Jirsovou vyzadej :wink:
Nekdo rika, ze do 12h nekdo do 15h ... Procpak, jsi to dostala ted rano, ne??

Dobre ranko vsem!!! :wink:
22. únor 2013 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martinka87 a sakra není tam od rána :frowning2: já ráda chodím brzo ráno..... no dostala ale ještě to neni na 100% tak sem si řikala že jsem to uplně zapoměla jak to je.....
22. únor 2013 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro co od rana??? :wink:
Od kolika tam je, to netusim, ja vzdy chodila cca na 11:30, abych stihala v poledni pauze... :wink:
22. únor 2013 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinka87 no myslím že ráda jezdím k Apolináři vždy hned brzo ráno a pak je celej den volna víš ..... a jestli to chápu dobř tak to tam jirsová není :frowning2:
22. únor 2013 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro a jak jsi prisla na to, ze tam neni?? :wink:
22. únor 2013 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martinka87 :grinning: :grinning: to je to vstávání ve 3h :grinning: promin nam píšeš čas MS a já to spojila čas od kdy tam je doktorka :grinning: nezlob se ......
22. únor 2013 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro v pohode :grinning: :grinning: ja jsem to prave z Tebe chtela vylamat, jak jsi na to prisla, kdyz je to k MS :wink: jak tam doktori a ani jak Simca slouzi, fakt netusim :wink: :wink: ona taky nekdy chodi na saly a tak, takze to Ti opravdu nejlepe reknou po telefonu pri objednani :wink:
22. únor 2013 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martinka87 jj díky ani nevím že to je Simča :slight_smile: vím dělala mi ET a byla sem u ní na naší první náštěvě byla užásná :slight_smile:
22. únor 2013 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro jj, je to Simona :wink:
Ja na ni slysim jen chvalu, mne delala jednou ET, u prvniho IVF, to neklaplo a ted mi delal Rezabek :wink:
22. únor 2013 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martinka87 jo hmmmm tak to ho chci podruhé taky :grinning: :grinning:
22. únor 2013 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@japro :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo vtipny, kdyz by se to fakt stalo :grinning:
22. únor 2013 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martinka87 to já v to doufám :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2013 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martinka87 tu čekám at nevolám moc brzo :grinning:
22. únor 2013 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro to uz tam asi budou, ne?? :wink:
22. únor 2013 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martinka87 jj to jo ale počkám až po 9h :wink: at tam neplaším moc brzo....
22. únor 2013 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@japro Stejně s tebou jen bude konzultovat co dál,takže rekla bych,že Klido můžeš i k někomu jinými..ale zase,když jsi u nikoho jinýho nebyla...pojď se mnou 4.,pokecáme:slight_smile:))))
22. únor 2013 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky tak dnes sem volala jdu na konzultaci co a jak dále 6.3 v 9.30 k dr Jirsové sem si vyžádala :slight_smile:
22. únor 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@japro parada!!!! :wink:
22. únor 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@japro super....tak to mas za chvilku :slight_smile:
22. únor 2013 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak na mrazení taky nic nezbylo, jsem to tušila. No a teď přemýšlím, co dál. Sehnat školku, prodat věci po malé, kočárek a na podzim do práce, nebo kdyby se nepovedlo jít do 4. IVF a celé si ho zaplatit? Jít na jaře, nebo počkat rok - v létě a na podzim nechci jít. Kolikrát to zkoušet, než se zadaří? Uvažovala jsem i nad minimálkou, ale když mají moje embrya takovou životnost, tak je to dost risk.
22. únor 2013 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek