CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
23. únor 2013

@mooncaa no tak to uz je masakr 😀 😀

petulak1988
24. únor 2013

@martinka87 ahojky holky nevite nejaky dobry recept na lososa??¨
@mooncaa jak ti je??Muj tatka faral v dolech 🙂

martinka87
24. únor 2013

@petulak1988 ja ho delam v paraku... A tam ho delam s korenim na ryby, citronem a maslem... 😉

petulak1988
24. únor 2013

@martinka87 jj ja asi udelam peceny alobalu s korenim a citronem..🙂

mooncaa
24. únor 2013

@petulak1988 Hrozně, ráno mě trochu zabolelo břicho a teď už zase nic. Proč já se tak moc pozoruji.
Lososa neumím, ale mohla bych ho někdy zkusit. Můj táta byl v dolech jen na brigádě, za to děda tam byl pořád.

mavo
24. únor 2013

ahoj holky, tak já si dnes volala do laborky, jak se vyvíjí embrijka... a prý pomalu, nic moc.. takže mám prodlouženou kultivaci, naplánované ET na středu, ale v úterý si mám radši ještě zavolat... jsem z toho dost v háji... nepočítala jsem, že by první IVF vyšlo, ale myslela jsem si, že se nechytí embrijko u mě... ale že to bude až takhle špatný, s tím jsem teda nepočítala.. napadá mě, jestli to je tím, že je únor a ne moc plodný měsíc, nebo CARem? :(

@mooncaa Moni doufám, že alespoň u tebe se zakousává prcek pořádně!

mooncaa
24. únor 2013

@mavo Doprčic, tak třeba se vyvíjí pomalu, ale jistě. Držím, co mám.
Nevím, na CAR ani na únor bych to svádět nechtěla, podezřelé to je, ale zase mé 1. IVF bylo v lednu, byla taky sněhová kalamita a vyšlo to.

mavo
24. únor 2013

@petulak1988 já chodím v Praze, tedy na kraj Prahy, ale je skvělý. MUDr. Martin Charvát - www.gynera.cz

mavo
24. únor 2013

@mooncaa já to nechci svádět na nic, ale vezmi si, kolik nás tam teď bylo (a to je nás jen pár co jsme tady na koníkovi) a úspěch prozatím 0% ...

mavo
24. únor 2013

ještě dotaz... kdy si mám brát ten utrogestran? Ráno, v poledne, večer... nějaký přesný čas? jako třeba po 6ti hod?

petulak1988
24. únor 2013

@mavo ja brala 2rano 2v poledne a 2vecer no psal tam ze tak po 8hodinach ale pry staci hned po probuzeni pak pred spanim a neco mezi tim tu treti....je to srozumitelne???neboj podari se nam...Apolinar je jako car hodne chvaleny tak mu verim....odesla jsem z Pronatalu protoze tam byl pristup doktrou i sester nic moc

mooncaa
24. únor 2013

@mavo Já vím, vždyť já jsem něco podobného psala o pár stránek zpět, že je to fakt divné. Chodím ještě na jednu diskusi a tam taky u pár holek nedošlo k ET. U jedné nezralá vejce a u jedněch se ani neoplodnili metodou ISCI, v obou případech šlo o jiný CAR.

mavo
24. únor 2013

@mooncaa tak budu doufat, že nás všechny takhle ovlivňuje ten únor... a duben bude lepší 🙂)

petulak1988
24. únor 2013

@mavo jj urcite se nam podari...a ty jeste nehazej flintu do zita hm?🙂

petulak1988
24. únor 2013

@mooncaa tobe moc moc drzim pesticky kdy tak budes testovat??Bude uz brezen??

mooncaa
24. únor 2013

@petulak1988 Možná už ve středu.

petulak1988
24. únor 2013

@mooncaa nechces pockat na patek??To uz bude prvniho 😀 verim ze ti to vyslo...musis tto tu prolomit...🙂

japro
24. únor 2013

@mavo jan křiká Monča pomalu ale jistě 🙂 držím moc palečky at se vyvíjejí co nejlépe 🙂

mavo
24. únor 2013

@mooncaa Taky bych počkala do března na dobré zprávy 😀

ifus
25. únor 2013

@petulak1988
@japro
@mooncaa Holkyyyy, tak jak valcime???🙂 Ja ted byla po takovy dobe praci..no nic moc :D Uz vite, jak budete na tom nebo neco, co ted prijde?

japro
25. únor 2013

@ifus ahoj u mě jen nové to že mám ukončené marodní a zítra jdu na první noční ☹ ach jo no jinak na konultaci jdeš první ty tak se těším co povíš ...

nikohlava
25. únor 2013

Ahoj holky, držím vám pěstičky na druhé kolo a určitě bude o 100%lepší 🙂 A věřím, že už konečně budete hlásit super výsledky a hlavně to nejdůležitější na testíku dvě 🙂
@mavo Držím pěstičky. A hlavně se snaž prosím myslete pozitivně.

@mooncaa Ahoj Mončo, co ty jak se máš a jak se cítíš? Doufám, že depky jsou pryč 🙂 Určitě tě to klapne cítím to v kostech 🙂

@martinka87 Ahoj, tak jak se ti daří? ¨Co bříško jak roste? Už se ti to hezky krátí 🙂

Jinak holky mé rodné město je Dobříš (jezdím tam pořád mám tam rodinku) 🙂 Což je kousek od Pb 🙂

Přeji krásný den

mavo
25. únor 2013

@nikohlava díky, snažím se myslet pozitivně, ale moc to nejde..... jinak my teď kousek od Dobříše bydlíme 😀

nikohlava
25. únor 2013

@mavo Já vím, že to moc nejde ale uvidíš dopadne vše dobře 🙂 Fakt a kde bydlíš?

mavo
25. únor 2013

@nikohlava na Drhovech 🙂 když se jede z Dobříše na Sedlčany.. tak druhá vesnice.. jsme tady 2 roky 🙂

ifus
25. únor 2013

@nikohlava No už aby ty měsíce čekání zase utekly🙂))

nikohlava
25. únor 2013

@mavo Tam to znám je tam krásně 🙂 Veškeré vesnice okolo znám 🙂 A máš někoho kdo pochází odtud?

@ifus Neboj to uteče jako voda

mavo
25. únor 2013

@nikohlava jj, sousedka 🙂 je přímo z Drhov, pak bydlela na Dobříši a te´d je zase na Drhovech u rodičů a manžel chodil na gymnázium na Dobříš, tak má spoustu spolužáků přímo z Dobříše 🙂

nikohlava
25. únor 2013

@mavo Tak to budeme znát určitě někoho společného 🙂 Když budeš chtít písni do IP 🙂 To je sranda jak je ten svět malý 🙂

mavo
25. únor 2013

holky, je normální že mě po OPU bolí levý vaječník? Nemůžu se vysmrkat, vždycky mě v tom píchne, ani zasmát, dělá rychlý pohyby...