CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
6. bře 2013

@mooncaa neni vuuuubec zac 😉

Vcera jsem byla u kadernice... Snazi se dva roky o mimco a nic... Tak jsem ji doporucila nas CAR 😉 ach jo, tech lidi je...

mavo
6. bře 2013

@ifus mě zase Jirsová řekla, že zkusíme dlouhý protokol, teď jsem měla krátký... při krátkém protokolu si pícháš fostimon druhý den cyklu, 6 dní.. a pokud ti šestý den vychází na neděli, tak si píchneš večer orgalutran a pokud na sobotu, tak se objednáš na utz už na pátek 🙂 Já zase nevím, jak je to s tím dlouhým protokolem... a proč ti řekli že až v červnu? Já teď dostala MS o týden dřív... asi to jaro 😀 a půjdeme teď v březnu na IUI a v dubnu na IVF...

petulak1988
6. bře 2013

@martinka87 ahojky nevis jaky prubeh ma KET kdyzz stimuluji jen sliznici??

ifus
6. bře 2013

@streghina Tak budu držet pěstí🙂 ja mám endometriozu..bohužel už dost silnou,tak nemá smysl čekat na přirozený otehotneni:/

ifus
6. bře 2013

@japro Dej mi hned vedet 🙂

ifus
6. bře 2013

@mavo Uz jsem to psala..pry je to proto, aby si telo odpocinulo a procistilo od hormonu a bylo par cyklu prirozene..proste aby vse fungovalo tak, jak ma 🙂 Ten dlouhej je v podstate to samy, akorat si nechas pichnout 22. DC nebo 23.DC Dipherelin na pozastaveni cyklu a pak zacnes za dalsi dva tydny stimulovat...no a kdyz pujde vse dobre, tak den po posledni injekci si pichnes Pregnyl🙂

streghina
6. bře 2013

@petulak1988 tak čekám na odpověd 😉

petulak1988
6. bře 2013

@streghina na jakou odpoved?? 🙂

streghina
6. bře 2013

@petulak1988 jak jsi dopadla a jak budeš pokračovat dál 😉

streghina
6. bře 2013

@ifus aha, tak to je horší, ale hlavně že existuje tahle možnost

japro
6. bře 2013

ahoj Všem tak sem doma..... kontrola byla dnes podle nich to u mě vypadá a mělo by bejt vše jako dobré a i sperma tak po domluvě se ted pujde na IUI a už mám i první za sebou 🙂 tak to je zatím u mě nového 🙂

japro
6. bře 2013

@ifus ahoj Všem tak sem doma..... kontrola byla dnes podle nich to u mě vypadá a mělo by bejt vše jako dobré a i sperma tak po domluvě se ted pujde na IUI a už mám i první za sebou 🙂 tak to je zatím u mě nového

mavo
6. bře 2013

@japro To jsi na tom stejně jako já, taky teď jdeme na IUI 🙂 tak supr, že je vše v pohodě!

japro
6. bře 2013

@mavo no já ho mám dnes za sebou 🙂 povedlo se že dnešek byl ten pravej den 🙂 kdy to čeká tebe?

mavo
6. bře 2013

@japro počkej, to jsi šla na kontrolu a hned na IUI? Tak to je mazec 😀 Já to dnes dostala, tak budu volat zítra na objednání na UTZ a pak se dohodneme kdy ...

mavo
6. bře 2013

@japro tak budu držet pěsti, třeba se to povede přes IUI 😉

mooncaa
6. bře 2013

@japro wow, super zpráva, tak třeba to vyjde.

@mavo To je dobře, že to jde řešit i takto.

mavo
6. bře 2013

@mooncaa tak řešit to jde, ale aby nás z IUI zase neposlali domu jako před IVF 🙂 ale kupodivu nám řekli, že na IVF byl spermiogram docela ok... a na IUI nebyl...

mooncaa
6. bře 2013

@mavo Tak třeba se spermio umoudřilo na pořád.

japro
7. bře 2013

@mavo
@mooncaa no jasně holky byli jsme tam na 9.30 pokec a tak podle ultrazvuku řikala dr že to dnes bude dobré 🙂 tak sme měla 2 h volno a pak na 12 h nástup na sálek pižámko mě pujčili 😀 a byla sem jen v ponožkách 😀

petulak1988
7. bře 2013

@japro tak to moc drzim pesticky....
@streghina ja jeste nevim kdy pujdu na kontrolu 🙂 chjo kez by KET zkusili uz tento mesic

mavo
7. bře 2013

@japro Tak to je hustý 😀 Tak třeba ti ta náhoda fakt pomohla 🙂))

mavo
7. bře 2013

Ty jo, já se dnes objednávala na utz kvůli tomu IUI a ona mi sestřička v ambulance četla, koho všechno tam ten den má za doktory a mohla jsem si vybral... mazec... prý: Kabylová, Bláhová, Rožníčková, Řežábek... tak jsem si vybrala Řežábka 😀 Ale říkala: pan asistent Řežábek.... není to náhodou primář?

japro
7. bře 2013

@petulak1988 díky 🙂
@mavo no je myslím ten nej.... 🙂 jj byla to fak mzec náhoda překvápko nečekané milé a tak krásné sluníčko a prostě fajn den 🙂 kdy jdeš ty ?

mavo
7. bře 2013

@japro jdu příští týden na ten utz a uvidíme, co se mnou vyvedou, protože jsem dostala MS i o týden dřív... tak vůbec nevím, kdy bude vhodný den... vždycky jsem měla ovulku posunutou na nějaký 17.DC tak třeba teď bude o něco dřív... Včera bylo hezky, včera by to šlo 😉

petulak1988
7. bře 2013

@mavo
@japro
@mooncaa holky kdyz mam teprve krev na cipku a boli me uz dost bricho jeste to neni jako 1DC ze ne???Ja se tak tesila ze tam dnes zavolam a zeptam se 🙂

mavo
7. bře 2013

@petulak1988 nene, 1.DC je když už pořádně krvácíš...

petulak1988
7. bře 2013

@mavo chjo to bude az zitra uz jsem tam chtela zavolat 😀

mavo
7. bře 2013

@petulak1988 to je mi jasný 😀 Mě se někdy stávalo, že jsem špinila třeba 4 dny a pak jen 2 dny menzes..

petulak1988
7. bře 2013

@japro po 10minutach prvniho cviceni ze me jsem docela zpocena a uz jsem nemohla 🙂 jo dotahla jsem to dokence ale jak to vypada lehce tak to naopak lehke neni