• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
saralinda to není hloupá otázka ale chupatá otázka :slight_smile: já byla vždy oholena,ale vím,že některé holky ne uplně ale nevybavuju si že by se mě nikdo ptal...
nebo mě to nařídil,ale kámoška byla na laparce a tam musela uplně do hola,ale to je asi jen na operační sál
30. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chupatá otázka :grinning: Jsem se nasmála
30. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, jdu se připravit na píchání :grinning:
30. led 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla úplně dohola naposled při slepáku, to mě holili sami a doteď si pamatuju, jak to bylo hnusný, když to strniště dorůstalo :unamused:

Jinak Faita jsem viděla jednou, přišel mi trochu mimo, ale na sále určitě nebude, neboj :grinning:
30. led 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu se natáhnout k telce, všem děkuji za podporu a přeji hezký večer už se těším na vaše testíky..po OPU to pak dost utíká..tak se držte a nebojte já patřím k Apolenkám takže na vás koukat budu furt i když se vše zadaří do 15 dne ten test prý stejně tolik neznamená až ten 15 den je too víc jistota že je vše ok.. říkala mi to sestra v caru proto si ho dřív dělat nemáme,ale já jsem zlobidlo :slight_smile: tak pa :wink:
30. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Len, nestraš s mimoněm :grinning: :frowning2:
jj, mi tomu dorůstajícímu strništi říkali s ženskejma na pokoji "suchý zip". Se na to lepila košile, povlečení, trhal se toaleťák,... :grinning:
30. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak nějak... Proto se i normálně neholím zcela, prostě potud, kam až to nebolí vytrhávacím strojkem, abych to nemusela opakovat denně :wink: Téda, manžel tu krouží, kdyby mi kouknul přes rameno, co píšu, asi by padnul :grinning: Snad vás nepohoršuju :wink:
30. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nepohoršuješ, to byla moje chlupatá otázka, ta jsi v tom nevině :slight_smile:
30. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já se nechala unést :wink: Kdyže přesně to jdeš - v pondělí?
30. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V úterý.
len, co je to to KYMO?
30. led 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Profuk.. Vlastně kontrola průchodnosti vejcovodu plynem, pokud máš laparku, tak už to pochopitelně nedělají :slight_smile:
V úterý... to je fajn, to pak budeš mít po transferu víkend a pěkně s přítelem klid :slight_smile:
30. led 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastně kymo je zkratka od kymoinsuflace :slight_smile:
30. led 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě profuk vejcovodů dělali v caru a bylo to vše OK a při laparce se zjistil vaječník neprůchodný :slight_smile: :unamused:
30. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Mně říkali, že když to takhle krásně probublává, tak je určitě všecko OK. Ale kdyby to nebylo tak vzorné, radši by mi pak laparku doporučili. I když ta je samozřejmě mnohem přesnější, protože umí odhalit i endometriózu a jiný podobný chuťovky.
30. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nitenko,to je dobre,ze na ten ples nejdes a odpocivas.Ja doufam,ze budes s nami chodit i na sraziky,kdyz jsou nekuracke. :slight_smile:
Sari,ja si nepichnu ani spendlik,natoz tyhle injekce.
jeje,v telce je svatba,to jsem zvedava,kdy si mne muj drahy vezme.Holky,ja zacinam mit rymu a lechta mne v krku.Doufam,ze nebudu nemocna.

Padaji mi ocicka,jdu do sprchy a lehnout.DOBROU NOC :slight_smile:
30. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
larii neboj když tě v krku kehtá tak je to ok normálně v krku škrábe :slight_smile: určitě budu jen se tam víc natáhnu :slight_smile: to už nás tam bude třeba těhulek víc :slight_smile: stoprocentně :slight_smile:
30. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri, v pondělí jdu na kontrolu až v 16:15, tak to se neuvidíme...
30. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nitenko, tak to je bájo, potichoučku gratuluju....
30. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saralinda díky za pochvalu tatky :slight_smile: jen škoda že se zanim moc nedostanu a vidíme se tak jednou za 4 roky..dneska jsem mu volala že mám // a řeknu vám legraci :slight_smile: říkám mu že mám 2 embryjka a on mi moc nerozuměl a odpověděl hezké jmeno to už jste ho tak ryhle vybrali :slight_smile:))
:grinning:
30. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele tuli koukej zajít
30. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nitenko,na to nejde reagovat,opravdu mate vybrane pekne jmeno :grinning: Pekne si mne rozesmala.
30. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
embryjka pro holčičku :grinning: je dobrý ne :slight_smile: tátovi se to líbilo :slight_smile:
30. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nítěnko a vůbec ti neva, že nikam nejdeš a lenošíš, viď? dočítám pomalu, tak ještě něco budu psát..
holky už fakt jdu ..musím venčit a pošolichat to tu a natáhnout se tak dobrou noc všem :sunglasses:
Jo, Nitenko, ještě jsem si vzpomněla, jak jsme byli v Helsingoru v námořním muzeu a tam měli vystavenou nejstarší lodní sušenku na světě - to jsou asociace, viď? :grinning:
30. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli já mám pocit že jsem po opici nebo po nějakem mejdanu já jsem uplně mimo... na kávovaru mi sedí dva testy// tak furt chodim okolo jako ten Pešek.. :wink: a usmívam se jako blbec :slight_smile:
30. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fakt už jdu zítra za váma dorazim snad už budu normálnější :slight_smile: tak dobrou :sweat_smile:
30. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
niti, to je sqělý, si ten pocit užívej!!!!
30. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak pro ostatní čekatelky na // já neměla žádné příznaky a dělala vše uplně nornálně i žehlila a byl i sexík 7 den vše uplně v pohodě..chodila do práce ,takže podle mě nemá cenu se sledovat..nikde mě nepíchalo prostě nevím jak jinak to poznat než z testu ...takže těch 14 dní fakt nemá cenu se sledovat.. akorát možná od včera cítim trochu podbříšek,ale malinko..tak pa a všem co jdou do boje hodně štěstíčka
30. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nitenko, naprostý souhlas, já to taky poznala až z testu a chovala jsem se normálně :slight_smile:
30. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek