CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
13. čer 2013

@streghina ja jdu ve ctvrtek to je skoda ze se nepotkame ☹ chtela jsem se zeptat nevis o nejakem dobrem vyzivovem poradci???Zacala se mi delat i celulitida a to mi vadi...mam 163 cm a 55kg tak jsem myslela ze to neni tak hrozne ale asi se mi to dela i z hormonu tak bych chtela poradit

holanci
13. čer 2013

@streghina
@petulak1988
Hurááááááááá holky, teď jsem volala, výsledky máme ale ještě není napsaná zpráva. Ale sestřička říkala, že tam nic nevidí, takže by to mělo být v pořádku.....Jsem moc ráda, té genetiky jsem se bála. Tak že by opravdu zlobila psychika... No uvidíme, přes léto se hodím (pokusím) do klidu a v září hurá do toho 😉

petulak1988
13. čer 2013

@holanci super zpravicka....tak ted se dat do klidku a po lete hura do toho

holanci
13. čer 2013

@petulak1988 přesně tak 😉

streghina
13. čer 2013

@holanci no, tak to je super, takže 7 týdnů jste čekali, takže to bude čekat ještě měsíc?? ☹ kdy jdeš na konzultaci? jsem zvědavá, co ti řeknou, takže v září ivfko? nebo co s námi budou dělat, když vše je OK? já chci čtvrt roku dovču 😀

holanci
13. čer 2013

@streghina No v pondělí budu volat, jestli už doktorka napsala zprávu a pak nás objednám do CARu na konzultaci na IVF, vidím to asi tak na to září... Pochybuju, že by se to stihlo do léta... 😒 Teď mi tak šrotuje v hlavě, proč to nejde, když jsme zdraví.... ☹ Akorád manžel měl na spermio trošku snížené množství - hranice je 15 mil, on měl tuším 12 nebo 11 tak že by třeba proto to nešlo... 😒 Věřím a doufám, že IVF pomůže 😉 😵 VY jste taky oba zdraví viď? Kde sakra jen je ten zakopanej pes...

streghina
13. čer 2013

@petulak1988 to je škoda, v úterý má prý jen od 8-10hod a pak se střídá, tak jdu na 9h 😉 jo, já dostala tento týden taky depku ze stehen a špíčku na břichu, tak jsem šla na ten spinning a step, chce to pohyb, to mi vždycky zabralo, pak pití carnitinu - spalovače, ale nevím, jestli bychom ho teď mohly. A hlídat si stravu, když jsem kdysi nabrala, tak jsem se hlídala, psala, co jsem snědla a nejedla od 5hod večer, to teda zabralo, fakt to bylo znát, ale chce to vydržet, což mi věkem nějak nejde. Vím, že u nás na KH a KO je doktorka Ferdinandová, ale to máš z ruky, nevím, jestli dělá něco na dálku, ale při tvý váze by se smála, spíš to chce zpevnit, cvíčo a používám krém na celulitidu - teď od Oriflame, předtím jsem měla od Vichy - byl v akci, jinak je jednou dražší. Já měla ráno 61,5kg, taky bych chtěla aspoň 3kg dolů 😅

streghina
13. čer 2013

@holanci jo jo, zdraví a stejně prd platný, manžel může být prý dárce a taky nic platný, akorát mi rostou pomalejc folikuly, takže ovu 20dc, my to taky nestihneme do léta, takže září i Řezábek to říkal, jsem zvědavá v úterý, kup mu vitamínky, já mu koupila SELZINK, sice na mě koukal, ale řekla jsem mu, že já toho musela sníst už tolik, že je skoro nic 😉

holanci
13. čer 2013

@streghina Tak v září budeme bojovat spolu a musíme to sakra vyhrát.... 😵 O tom selzinku jsem někde už četla, zítra naběhnu do lékárny 😀 A ty něco bereš? Já akorád kyselinu listovou, jinak nic.

streghina
13. čer 2013

@holanci beru accidum folicum - kyselinu listovou, teď ještě femibion, který mi zbyl z loňska, těch mám 15tb, než propadne, jinak ho brát teď nebudu je drahý a nemá to cenu a zítra mi kolegyně doveze Nosifol, doporučila mi ho kamarádka, která řeší to samé, ten je drahý jako femibion, tak to zkusím, femibion jsem brala skoro rok loni a nic, farmaceutika ví, jak z lidí tahat peníze. Tak podzim je náš 😉

holanci
13. čer 2013

@streghina O tom nosifolu jsem také hodně uvažovala. Možná do toho taky půjdu at člověk zkusí vše 😉 To se bere 1x denně nebo jak to je?

fori
13. čer 2013

@streghina ahoj, no na jednu stranu kdyby se něco našlo, tak by se aspon vědelo kde je chyba a popř. by se to léčilo...ale když je vše o.k. - tak nevím..... 😉 tak budu dál držet palce aby to vyšlo... 😉 😉

fori
13. čer 2013

@petulak1988 Řežábek je nejlepší, já k němu taky chodila..jsi v nejlepších rukou......... taky si mě hlídal sám.... jinak gratuluji k prvnímu ukončenému roku 😉 😉

streghina
14. čer 2013

@holanci jo, 1 sáček denně a prý chuť není špatná, dám ti pak vědět 😉
@fori tak to je přesně ono, že furt vše vychází v pořádku, tak právě proč to nejde ☹ díky, snad v úterý budu chytřejší, jdu k Řezábkovi 😉

petulak1988
14. čer 2013

@streghina a kolik meris ja jsem mrnava 163 cm ☹ ja se snazim jezdit na rotopedu a hodne chodime na prochazky ale jidlo je problem miluji cokoladu a ovoce jako banany a jahody ... pomahaji ty kremy na celulitidu?

luca119
14. čer 2013

ahoj děvčata, tak jen malé info, že dnešní test bohužel negativní. V pondělí mě čeká krev a dále uvidíme. . Nevím, co bude, ale máme zamražené 1 malinkaté embryjko, tak nevím jak dlouho se čeká na další pokus ☹
Všem přeji hodně štěstíčka!!!!!!!!

martinka87
14. čer 2013

Ahojky... Omlouvam se, dlouho jsem se neukazala... Jak se mate, co je noveho??? Nestiham docitat ☹ uz mame broucka z bricha venku... Narodil se 29.5., je naaaadhernej!!!! Preji vam mnoho stesti u Apolinare a take brzy takovy pokladek jako mame my 😉

martinka87
14. čer 2013

@mooncaa Moni, jak se mas? Co slecna briskova, vse ok? A co povodne, byli jste evakuovany asi, vid? ☹

mooncaa
14. čer 2013

@martinka87 Gratuluji, slečna bříšková se má snad dobře, už kope, tak jsem klidnější. Byli jsme evakuovaní, ale naštěstí voda se nám nakonec vyhnula (zastavila se kousek od paneláku). Už asi fakt tuším, proč jsem na podzim potratila, protože jinak bych rodila jako evakuovaná, navíc manželovi zemřel dědeček, tak ani na pohřeb bych nemohla.

mooncaa
14. čer 2013

@luca119 To mě mrzí, na Ket můžeš po 2. MS po 1. transferu a na další IVF po 3 měsících od 1. transferu.

martinka87
14. čer 2013

@mooncaa tak to je super, ze uz jsi okopavana 😉 😉
Ja jsem si to prave myslela, ze jste urco byli... Tak to je super, ze voda se az k vam nedostala!!! 😉

luca119
14. čer 2013

@mooncaa děkuji za info, tak asi až na podzim 🙂

petulak1988
14. čer 2013

@martinka87 jee to je krasny a jak se mate 🙂 krasne si to uzivej

streghina
14. čer 2013

@petulak1988 já mám asi 168cm, já se prostě mažu, nevím, jestli to zabírá, ale trošku asi jo, ale chce to ten pohyb, to mlsání a sladký chápu, mám taky ráda dobrý věci, ne spoustu, ale opravdu dobrý - milka, carte doar atd., každou čokošlu nemusím 😉

streghina
14. čer 2013

@martinka87 gratuluji, už jsem koukala, je krásný 😉 je hodný

petulak1988
14. čer 2013

@streghina jj mame stejne chute take kazdou coko rada nemam 🙂 tak pohyb mam ale stejne tu blbou celulitidu mam...jinak ukonceny skolni rok dnes dejepis za 1..... takze skore: jednicka-matika,cestina,dejepis,rustina,informatika , dvojka-fyzika a trojka-anglictina 1-petkrat,2-jednou,3.-jednou....jsem spokojena a stastna ze uz je rok za mnou

streghina
14. čer 2013

@petulak1988 no, tak to je super skore, gratuluji, ta ruština se vrací, já ji neměla, byla jsem první ročník s ANJ, ale určitě se bude hodit, trh se sune na východ kvůli snížování nákladů, takže schvaluji. Fyziku a dějepis bych už brát nechtěla, to už je skoro 15let za mnou 😉

martinka87
14. čer 2013

@petulak1988 dekuju moc, je bozi 😉 mame se dobre, malej je hodnouckej 😉
@streghina dekuju moc!!!! 😉 😉

petulak1988
15. čer 2013

@streghina moc dekuji jsem stastna nemusim rano vstavat brzo s pocitem ze bych se mela ucit 🙂

petulak1988
16. čer 2013

@streghina
@martinka87
@mooncaa Ahojky holky dnes jsem se vratila s pritelem z vikendu…vyjeli jsme si na Trosky…vcera a do dneska tam prespali…vcera jsme byli v muzeu panenek…tak zivy panenky jsem v zivote nevidela…i jsme si ho mohli pochovat a vyfotit se s ni…vazi to presne jak novorozene a proste to se neda popsat ani zblizka to nerozeznas od opravdovych miminek…cekala jsem kdy zabreci..i se mu musi drzet hlavicka pak nekdy pridam foto…pak jsme sli na koncert duchovni hudby na hrad Humprecht uzasny zazitek..pak vecer romanticka vecere na terase hned u Trosek s vinem svickou hudbou a osvicenym hradem..no a dnes jsme v 9hodin vyjeli na kolech a vratili se v 5 do hotelu..ujeli jsme pres 50km pres lesy a kolem rybniku na hrad Kost a uzasny…jsem nabita energii