CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
3. říj 2013

@mufinka26 paráda pamatuju jak se mrška loudala 😀 tak at brzo dojde 😉 a pevné nervy s hormony....

petulak1988
3. říj 2013

@japro muzu ti rict ze poprve jsem videla Jirsovou uplne mimo.. ona na me vam je 35ze ??ja ne 25 proste vubec na to ze se nepovedl 3pokus nebyla pripravena ani na otazky.. a tak.. proste byla divna.. takhle jsem ji nikdy nezazila.. byla jsem s ni vzdy spokojena ,proto jsem k ni sla.. Rezabek nam minule rekl ze spermio je dostacujici na IVF jeste i rekl ze kdyby se zlepsilo mohla by byt inseminace... a od Jirsove se dovime ze neni jina moznost nez treba kusit darce?? Nevim byla jsem z toho docela jelen...

japro
3. říj 2013

@petulak1988 a sakra to mě je léto.... nemyslím si že jsou vědí méně jak my.... ale víš ono to je asi nikdy s tím naším tělem složité.... já nadávám na Pronatal a někdo na něj nedá dopustit ..... tak snad ti konzultace jinde přiese mooooc štěstí .... už jsi objednaná? držím Vám moc palečky........

japro
3. říj 2013

@petulak1988 a co zkusit ještě pokec s Rezabek ?

petulak1988
3. říj 2013

@japro pritel uz tam nechce.. vcera kdyby jsme se ji nezeptali na ruzny metody a na to co rikal rezabek tak vubec nic nenavrhla.. chteji jit do dalsiho pokusu uplne stejne.. a ja na ni co treba zkusit kratky protokol a castejsi ultrazvuk a ona jen nooo to by mozna i slo.. no proste pritel uz tam nechce... jj jsem objednana.. nikdy nezkusili nic jineho porad jedou stejne ikdyz vidi ze reaguju spatne.. nevim proste

petulak1988
3. říj 2013

@japro je to posledni poku nechci si pak vycitat ze se dalo neco zmenit... pristi tyden si tam jedu pro vypis z karty

petulak1988
3. říj 2013

@japro co ty??Uz si testila???

japro
3. říj 2013

@petulak1988 no tnes jsem 28Dc zatím nic čekám..... je to 50na50 přijde nepřijde.........

japro
3. říj 2013

@petulak1988 tak držím palečky 🙂

petulak1988
3. říj 2013

@japro jeeee tak to drziiim moooooooc pesticky.. zaslouzila by sis to.. 🙂

japro
3. říj 2013

@petulak1988 děkuji ale to každá co tu na koníku jsme 🙂 😉

mufinka26
3. říj 2013

@japro no já se vsadím, že se bude mrcha zase loudat taky, ale doktorka mi dala proveru tak to mám jistotu, že to dostanu 😀 Mě to píchání hormonů ani nevadí, budu zase jezdit knim 😀 A co ty???

japro
3. říj 2013

@mufinka26 jj chápu no já čekám 🙂

japro
3. říj 2013

@mufinka26 tak jsme na tom stejně.......

mooncaa
3. říj 2013

@petulak1988 Tak to mě mrzí. Řekla bych že, už nevědí, co s Tebou. Na tvém místě bych zkusila jiný CAR, hodně si chválí CUBE. Držím palce.

petulak1988
3. říj 2013

@mooncaa jdeme do CUBE ale dobre ,to mohli rict uz pred tretim pokusem protoze ten byl na chlup stejny jako druhy a mohla jsem mit jeste dva pokusy.. proste uz na to nechci myslet a myslim pozitivne dopredu..

mooncaa
3. říj 2013

@petulak1988 Já bych řekla, že prostě nečekali, že to nepůjde. Ono se někdy nezadaří, že se prostě nesejde ta správná spermie a vajíčko a celkem často. Ale pokud je problém ještě nějaký jiný, přijde se na to prostě pozdě vzhledem k tomu, kolik je vlastně hrazených pokusů.
Znám i lidi, co jim IVF ani IUI nepomohlo a pak počali přirozeně. Bohužel znám i takové, co jim nepomohlo nic a teď zvažují adopci.
Máte genetiku?

petulak1988
3. říj 2013

@mooncaa mame vsechno v poradku jen horsi spermio....uz apolinare nechci resit ☹ fakt ne...

mooncaa
3. říj 2013

@petulak1988 To je mi jasné, koukni na toto, budeš splňovat kriteria?
http://www.ivf-cube.eu/aktivity/klinika-ivf-cub...

petulak1988
3. říj 2013

@mooncaa to nevim ,ten vek se tyka jen me nebo i partnera?? A nevim zda jsme nekdy meli zavedeno embryo dobre kvality :-/

mooncaa
3. říj 2013

@petulak1988 Myslím, že jde jen o tvůj věk. Napiš jim tam a uvidíš, za pokus to stojí.

petulak1988
3. říj 2013

@mooncaa tak to by mi asi rekli toho 30.10co tam jdu jestli to splnuji.. uvidime

mooncaa
4. říj 2013

@petulak1988 Jo, jo to by Ti měli říci. Tak budu držet palce a dej pak vědět.

petulak1988
4. říj 2013

@mooncaa jj dam vedet ...uvidime co s nami provedou

japro
4. říj 2013

@petulak1988 držím moc palečky a myslím na Vás 🙂

petulak1988
4. říj 2013

@japro moc dekuji a co ty??kdy budes testovat???

kvetinka84
4. říj 2013

@mufinka26 můžu jít ještě pár otázek? Jaké vám dělali vyšetření? UZ? Krev? Musel i manžel na spermio? Já hodně zvažuju, kdy se do CARu objednat. Chtěla bych počkat, až bude malej starší, ale mám doporučeno druhé dítě co nejdřív. Proč jste se rozhodli pro další mimi tak brzo po Jarouškovi? Díky za odpovědi, snad nejsou moje otázky moc intimní

mooncaa
4. říj 2013

@kvetinka84 U nás dělali všechno znova, krev, UZ i spermio. Já šla do CAR znova, když bylo malé 1 rok a 7 měsíců. Jenže měli odstávku přes léto o něco delší než normálně. Chtěla jsem děti blíž k sobě, ale pak se 2. IVF nezadařilo, ani KET (nejdříve potrat pak biochemické), pak nám dělali další vyšetření (imuno, hematologie a nějaké další) a naštěstí pak 3. IVF vyšlo. Rozdíl mezi dětma bude 3 roky a 1 měsíc.

japro
4. říj 2013

Ahoj Holky tak nové hlášení ........ tak IUI ☹ nic hlásím 1DC......

japro
4. říj 2013

@petulak1988 tak IUI ☹ nic hlásím 1DC......