CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

cherralie
7. pro 2013

@petulei Parada, moc gratuluji a preji at vse dopadne, jak ma

petulei
7. pro 2013

Holky diky moc. Jste zlaty :-* nakoupila jsem dalsi testy a uz se tesim na rano...😀

petulei
8. pro 2013

Je tááááám, je tááám..a není to duch ...))) Krásné ráno všem ;)

japro
8. pro 2013

@petulei i tobě krásné dobré ráno paráda gratuluji 🙂

petulei
8. pro 2013

@japro diky diky... Koukala jsem na tvoje testy a vyslo mi to uplne stejny🙂 takze tobe taky gratuluji. Jak se citis?

japro
9. pro 2013

@petulei ahoj no jak se cítím , mám dost citlivé bradavky já jsem citlivá pořád z ničeho dojatá 😀 a měla sem takovej ružovo hnědej výtok včera zase bílej , dělala jsem si dnes test a je pořád silnej tak to tak snad zustane to víš moooooc se bojím..... jak u tebe?

petulei
9. pro 2013

@japro jeje drzim.pesti aby uz vytok nebyl.... Hele.ja myslim ze kdyz uz se nas.chytli tak se jen tak nepusti...😉 musime byt optimistky...u me dobry...zacina mi zacpa,ale prdim 😀 jinak me bolej prsa obcas mam pocit ze tam . No a na nevolnost mi pomaha nealko pivo..haha... Test.sem dneska mela paradni,carka je silnejsi a silnejsi.... Po praci jdu na krev...

japro
9. pro 2013

@petulei jj jak řikáš 🙂 ty jdeš na krev? já jdu do caru až 16.12 na ultrazvuk ale na krev asi pak ke svému nevím no jaké budou pokyny.....no zácpu já nemám zase chodím tak jak jindy moc často 🙂 to normálně nebejvá 😀 od žaludku mě taky bejvá občas šoufl ale rozdejchávám to ..... kdy ty jdeš do Caru? a jak ti dopadla krev?

petulei
9. pro 2013

@japro vysledek budu mit zitra kolem obeda
hele ja prave uz nejsem v caru,zmenila sem kliniku pac sem nebyla spokojena☹

petulei
10. pro 2013

Ahoj holky, tak krev mi vysla pozitivni..jupiiii...30.12. Jdu na ultrazvuk... Ale stejne tomu furt nemuzeme uverit...🙂

japro
10. pro 2013

@petulei jupíííííííííííííí no já se nemohu dočkat tedy my 16.12 na naší kontrolu 🙂

petulei
10. pro 2013

@japro no to verim ze se nemuzes dockat.. Pak dej hnedka vedet jak jsi dopadla..budu na tebe myslet..😉 prestava ze budu.jeste muset 20dni cekat...ufff. No budu doufat ze se do ty doby nic nepotentockuje a ze se oba svisti udrzi...🙂

petulei
10. pro 2013

@japro no to verim ze se nemuzes dockat.. Pak dej hnedka vedet jak jsi dopadla..budu na tebe myslet..😉 prestava ze budu.jeste muset 20dni cekat...ufff. No budu doufat ze se do ty doby nic nepotentockuje a ze se oba svisti udrzi...🙂

petrusejenc
12. pro 2013

Tak mi to pan asistent Rezabek pekne udelal 2IUI se mu asi povedlo!!!

anew
14. pro 2013

Ahoj holky, chci poprosit o radu. Prošla jsem všechny diskuze od snažilek...až jsem se dostala sem.
S přítelem se snažíme o mimčo a teď přišla nekompromisní diagnoza - azoospermie. Chci se objednat k Apolináři do CARU, ale zajímalo by mě, jestli musím mít doporučení gynekologa nebo mě vezmou i tak.
A další věc - jak dlouhá je tam cca objednací doba. Moc díky, držím pěsti při snažení a gratuluji těm, kterým se zadařilo. 🙂

petrusejenc
15. pro 2013

@anew ahoj nemusis mit doporuceni proste tam zavolej a je to.My sli do 14ti dnu na konzultaci.a manzel muze byt v klidu ty spermousky se z nej daji dostat mensim chururgickym zakrokem.....muj ex mel to same co tvuj a s nynejsi zenou ma dve krasne dcerky....

kvetinka84
16. pro 2013

@petrusejenc to vás fakt objednali hned za 14 dní? to je super, já poprvé čekala asi 2 měsíce. No a po Novém roce se tam chystám taky volat, tak jsem zvědavá, za jak dlouho mě objednají

japro
16. pro 2013

Ahoj všem tak jj bylo to jak sem řikala test nelhal ...... 12.12. jsem dostal křeče nešlo ano chodit .... namžel mě odvezl do nemocnice ..... mimoděložní těhotenství není to k vsteku..... lapadoskopiie vejcovod odstraněn ted mě pustili domu marodím ...... jsem tu ne na skok ale brzo přijdu pá

japro
16. pro 2013

@petrusejenc užanééééé áááááááááááááá držím moc palečky......

petrusejenc
16. pro 2013

tak.....na utz nic nebylo ještě vidět,ale na to mne doktorka upozornila než jsme si vylezla na kozu.No a jasně nic tam zatím není jen krásná sliznice,která těhu nasvědčuje,protože jinak by taková nikdy nebyla.Řekla,že jediné co tam zatím je,je 3cm cysta na vaječníku,ale to neva to ohlídá utroš.Krev na HCG nebere,když je pozit těhu test,protože to už nasvědčuje,že se tam něco děje.Pozvala si mne na příští pondělí to budu 5tt(doufám)a mám neschopenku..­.......

petrusejenc
16. pro 2013

@japro ...no to si děláš srandu to mne děsně mrzí!!!!!!!

petulei
16. pro 2013

@japro ahojky,tak to me moc mrzi...☹ hlavne ze jsi v poradku. Z jednoho vejcovodu si nic nedelej,ja nemam ani jeden a taky se snad zadarilo...😉 tak hlavu vzhuru, neni vsem dnum konec (ja vim ze se mi to lehce keca)

japro
16. pro 2013

@petulei
@petrusejenc jj vím ještě mám dva pokusy IVF ale musím se oklepta..... načerpat sil v pátek jdu na vyndání stehu a jsem ted v šestinedělí.... díky za fajn písmenka a optrujte se 🙂

petulei
16. pro 2013

@japro fiiiha,to mas jeste pokusu😉 ja sem ted vycerpala uz posledni... Cas vsechno zahoji 😉

japro
17. pro 2013

@petulei no to možná ano ale ten minulej asi 27 embriek umřelo to je vše tak sna d ted to budou lepší bojovníci ..... ale to ted nebudu řešit ted se musím oklepat ......

petulei
17. pro 2013

@japro.. Ted nacerpej novou energii a na nic.nemysli 😉 co zkusit zmenit kliniku?.ja musim rict,ze nam.to.pomohlo..mela sem.jiny.hormony a ty jsem.snasela.bajecne a i vajicka byly kvalitnejsi. Kdyz sem.se.v Caru ptala na jiny hormony,jednak.kvuli kvalite a poctu odebranych vajicek a hlavne kvuli tomu,ze jsem.je dost spatne snasel,tak mi rekli,ze o hormonech to neni jiny mi.nedaj..ze mi spis pridaj.davku...a to se mi pak chtelo busit hlavou do zdi jaky sem mela.hrozny nalady..hrozne sem se tomu branila menit kliniku,ale.ted sem za to fakt rada...😉 kazdopadne ti preju hodne sily kocko😉

japro
18. pro 2013

@petulei díky za krásné psaní 🙂 no tak za mimoděložní t. CAR nemuže přece no..... a ted po 6 n edělí tam pojedem a řeknem co a jak ..... no pravda že semnou ty hormony taky mávají no jen co je pravda ale to i když dostanu menstruaci ☹ jak sátnu tak to je horší 😉 tak zatím páááááá

petulei
19. pro 2013

@japro tak to je jasný, že za to mimoděložní nemůžou. Jsem to psala spíš jak jsi psala o těch vajíčkách víš?... U mě to šlo v CARU od desíti k pěti a vlastně třetí pokus ze mě dostali jen dvě vajíčka a ty se přestali vyvíjet, takže ani k žádnýmu transferu bohužel nedošlo...

Přeju krásný svátky, žádný chmury a zase někdy páááá 😉

luho2012
21. pro 2013

Měl jste někdo u Apolináře tu Ukrajinskou lékařku? Jméno z vysačky jsem se snažila celou dobu zapamatovat, ale nešlo mi to 😉 . A nikde na dveřích její jméno nebylo. No jsem zvědavá koho dostanu příště.

petrusejenc
21. pro 2013

@luho2012 my měli pokaždé jiného lékaře. pak jsme si oblíbili dr. Kouckýho....